Reklamácia tovaru

Nastala nestandardní situace během předání či užívání námi prodaného produktu nebo materiálu? Níže nalezne stručný návod jak postupovat. Všeobecně Vás prosíme v případě jakýchkoli nesrovnalostí o urgentní telefonní kontakt, čímž můžeme předejít a flexibilně vyřešit všechny případné nestandardní situace spojené s Vaší zakázkou.

Kontakt  

Ako postupovať?

Zistenie poškodenia (pri odovzdaní vodičom)

Ak ste našli na zásielke známky poškodenia, máte právo ju neprebrať s odôvodnením do odovzdávacieho protokolu, ktorý podpíšete dopravcovi. V prípade, že sa jedná o drobnú chybu na čiastkovom kuse zásielky (napríklad prasknutá jedna rola sklolaminátu) odporúčame kompletnú zásielku prevziať a obratom nám reklamovať tento konkrétny diel, nezabudnite opäť popísať do odovzdávacieho protokolu. Obratom Vám bezplatne zašleme na výmenu nový materiál. Výhodou je, že ostatní tovarom môžete už použiť a čakáte iba na onú ​​výmenu (orientačná doba je jeden týždeň)

Zistenia poškodenia (počas inštalácie)

V tomto prípade je nevyhnutné preukázať, že tovar nebol poškodený Vami počas samotnej inštalácie, ideálne vytvorte detailné fotodokumentáciu, tú odošlite na info@buildex.cz spolu s popisom závady. Následne sa s Vami spojí reklamačný technik, ktorý s Vami všetko vyrieši.

Reklamácia

V tomto prípade, detailne popíšte stav a zašlite na náš kontaktný mail, vrátane čísla zákazky. Obratom Vás bude kontaktovať reklamačný technik. Samotné vybavenie reklamácie nám bude trvať do 30 dní. Neštandardné reklamácie budú poväčšine riešené priamo u Vás na mieste autorizovaným reklamačnom technikom, ktorý bude zodpovedný za náhradu alebo kompenzáciu reklamovaného výrobku alebo materiálu.

Odstúpenie od zmluvy

Podľa platného zákona má každý zákazník internetového obchodu právo na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodov, najneskôr do 14 dní od prevzatia tovaru. Majte však na pamäti, že zákazník hradí dopravu vráteného tovaru. Preto prosíme, vždy riadne zvážte, či ste si pre Váš účel vybrali ten správny materiál alebo produkt, prípadne sa obráťte na našu infolinku pre príslušnú odbornú konzultáciu vhodnosti výberu.

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

V pořádku