Vážení zákazníci, radi by sme vám pripomenuli, že práve začala jesenná skleníková sezóna, odporúčame neodkladať nákup.
Radi by sme vám pripomenuli, že práve začala jesenná skleníková sezóna, odporúčame neodkladať nákup.
Jesenná skleníková sezóna je tu, neodkladajte nákup.
0

Spojky

Díly okapových systémů, které jsou nezbytné pro jejich správnou kompletaci. Naleznete zde různé rohy, napojení na svody, prodloužení žlabů a svodů či redukce pro změnu velikosti svodů. Důležité je vybírat podle výrobce a modelu ostatních součástek systému.

Číst dále Skrýt
Poradíme ako na to:
Všetky články

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie spojky – Gutta Odkvapové koleno VPC ProAqua Odkvapové koleno VPC ProAqua Odkvapové koleno nasmeruje zvod požadovaným smerom. Uhol kolena je 45, 67,5, 87,5 stupňa. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť. od 5,4 €
2
Najpredávanejšie spojky – Gutta Kotlík PVC ProAqua Kotlík PVC ProAqua Kotlík odvádza vodu zo žľabu do odkvapové rúry a zároveň spája odkvapové žľaby. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť. od 10,43 €
3
Najpredávanejšie spojky – Gutta Spojka PVC žľabu ProAqua Spojka PVC žľabu ProAqua Plastové žľaby sú bezúdržbové a barvostálé. Ich montáž nevyžaduje lepenie ani skrutkovanie a odolávajú korózii. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť. od 5,2 €
4
Najpredávanejšie spojky – Gutta Roh PVC žľabu ProAqua vonkajší Roh PVC žľabu ProAqua vonkajší Žľabový vonkajší roh je prvok odkvapového žľabu, ktorým odvedieme vodu za roh objektu. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť. od 11,46 €
5
Najpredávanejšie spojky – Gutta Spojka PVC zvodu ProAqua Spojka PVC zvodu ProAqua Vďaka spojke sa dokonale napojí dve odkvapové rúry. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť. od 4,2 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 19
Spojky – Gutta Odkvapové koleno VPC ProAqua
  • záruka 10 rokov
  • 1
Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
(14)

Odkvapové koleno VPC ProAqua

Odkvapové koleno nasmeruje zvod požadovaným smerom. Uhol kolena je 45, 67,5, 87,5 stupňa. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Plastové odkvapové koleno 67,5 °
(1)

Plastové odkvapové koleno 67,5 °

Namieri zvod požadovaným smerom. Uhol 67,5 °. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – Gutta Koleno pozink
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(6)

Koleno pozink

Koleno pozink – Koleno 72 ° pozinkované lisované.

Spojky – Gutta Plastový žľabový vnútorný roh
  • záruka 10 rokov
(2)

Plastový žľabový vnútorný roh

Spojenie odkvapových žľabov v kútoch budov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – GMT Plastový žľabový vnútorný roh (medená)

Plastový žľabový vnútorný roh (medená)

Žľabový vnútorný roh, alebo tiež kút priebežne spája odkvapové žľaby v kúte budovy. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – Gutta Roh žľabu pozink (vnútorný)

Roh žľabu pozink (vnútorný)

Vnútorný pozinkovaný žľabový roh je súčasťou príslušenstva pozinkovaných odkvapov.

Spojky – Gutta Roh PVC žľabu ProAqua vonkajší
  • záruka 10 rokov
(6)

Roh PVC žľabu ProAqua vonkajší

Žľabový vonkajší roh je prvok odkvapového žľabu, ktorým odvedieme vodu za roh objektu. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Plastový žľabový vonkajší roh
(1)

Plastový žľabový vonkajší roh

Slúži na odvádzanie dažďovej vody za roh objektu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – Gutta Roh žľabu pozink (vonkajší)
(1)

Roh žľabu pozink (vonkajší)

Vonkajší pozinkovaný žľabový roh je súčasťou príslušenstva pozinkovaných odkvapov.

Spojky – Gutta Kotlík PVC ProAqua
  • záruka 10 rokov
  • 2
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(19)

Kotlík PVC ProAqua

Kotlík odvádza vodu zo žľabu do odkvapové rúry a zároveň spája odkvapové žľaby. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Plastový žľabový kotlík
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(5)

Plastový žľabový kotlík

Odvádza vodu do odkvapové rúry a spája žľaby. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – Gutta Kotlík zvodu pozink
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(6)

Kotlík zvodu pozink

Oválny kotlík zvodu je vyrobený z pozinkovaného plechu. Slúži pre bezproblémové napojenie jednotlivých zvodov na žľabový kotlík.

Spojky – Gutta Napojenie do PVC zvodu ProAqua
  • záruka 10 rokov
Práve si prezerajú 2 zákazníci

Napojenie do PVC zvodu ProAqua

Napojenie zvodov pod uhlom 67,5 a 87,5 stupňa Vám pomôže spojiť dve odkvapové rúry do jednej. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Plastové napojenie zvodov 67,5° 90/90/90

Plastové napojenie zvodov 67,5° 90/90/90

Prepojenie zvodov pod uhlom 67,5°. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – Gutta Spojka PVC žľabu ProAqua
  • záruka 10 rokov
  • 3
Práve si prezerá 1 zákazník
(14)

Spojka PVC žľabu ProAqua

Plastové žľaby sú bezúdržbové a barvostálé. Ich montáž nevyžaduje lepenie ani skrutkovanie a odolávajú korózii. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Spojka plastového žľabu
Práve si prezerá 1 zákazník
(9)

Spojka plastového žľabu

Slúži na spojenie dvoch odkvapových žľabov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Spojky – Gutta Spojka PVC zvodu ProAqua
  • záruka 10 rokov
Práve si prezerá 1 zákazník
(9)

Spojka PVC zvodu ProAqua

Vďaka spojke sa dokonale napojí dve odkvapové rúry. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Spojky – GMT Spojka plastové odkvapové rúry

Spojka plastové odkvapové rúry

Zaistí napojenie dvoch zvodových rúr. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.