Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Schodiska

Pre viacpodlažné stavby sú schodiská takmer nevyhnutnosťou. Právom na ne máme vysoké nároky: užívanie musí byť komfortné, veľkostne nesmie odporovať podmienkam daného priestoru a v neposlednom rade by nás mala uspokojovať aj po stránke designovej. Naše delenie na základe konštrukčných typov Vám uľahčí výber a v každej kategórii sa dozviete, aké výhody poskytuje.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Archistep Panorama Scobax Archistep Panorama Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany. 2 354 €
2
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Twister Birke Scobax Twister Birke Segmentové a modulové schodisko s výškovo nastaviteľnými stupňami z lepeného brezy v rozmedzí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konštrukcie s maximálnou výškou až 315 cm. 1 018 €
3
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Berlin Buche Scobax Berlin Buche *** NOT TRANSLATED *** Moderní modulové točité schodiště z bukového dřeva na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí. od 1 679 €
4
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Archistep Transit Scobax Archistep Transit Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.   1 390 €
5
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Berlin Birke Scobax Berlin Birke Moderné modulové točité schodisko na stavebnicovom princípe s nastaviteľnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyrábané je v dvoch variantoch, a to v priemere 120 alebo 140 cm, vrátane namontovaného zábradlia. od 1 590 €
Ľudovka
Schodiska – Scobax Archistep Transit
10x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Transit

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.

 

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Cena / výkon
Schodiska – Scobax Berlin Birke
11x

Scobax Berlin Birke

Moderné modulové točité schodisko na stavebnicovom princípe s nastaviteľnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyrábané je v dvoch variantoch, a to v priemere 120 alebo 140 cm, vrátane namontovaného zábradlia.

Materiál: ocel Nosný prvok: vřeteno Výška stropu: 286 – 309 cm Typ: točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano Zábradlie: ano
Pre náročných
Schodiska – Scobax Archistep Panorama
10x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Panorama

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Harbor
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Harbor

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Connect
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Connect

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Schodisko Archistep Loft
4x
Počet variant: 1

Scobax Schodisko Archistep Loft

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Meander
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Meander

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Family
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Family

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Berlin Buche
4x

Scobax Berlin Buche

*** NOT TRANSLATED *** Moderní modulové točité schodiště z bukového dřeva na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí.

Materiál: ocel Nosný prvok: vřeteno Výška stropu: 286 – 309 cm Typ: točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano Zábradlie: ano
Schodiska – Scobax Archistep Turn
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Turn

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Twister Birke
5x
Počet variant: 1

Scobax Twister Birke

Segmentové a modulové schodisko s výškovo nastaviteľnými stupňami z lepeného brezy v rozmedzí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konštrukcie s maximálnou výškou až 315 cm.

Materiál: ocel Nosný prvok: páteř Výška stropu: 228 – 315 cm Typ: přímé, točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano
Schodiska – Scobax Twister Buche
Počet variant: 1

Scobax Twister Buche

*** NOT TRANSLATED *** Segmentové a modulové schodiště s výškově nastavitelnými stupni z bukového dřeva v rozmezí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konstrukce s maximální výškou až 315 cm. 

Materiál: ocel Nosný prvok: páteř Výška stropu: 228 – 315 cm Typ: přímé, točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano
Schodiska – Scobax Spruce
3x

Scobax Spruce

Přírodní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Beech
3x

Scobax Beech

Přírodní schodišťové zábradlí z bukového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Spruce Steel
3x

Scobax Spruce Steel

Moderní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Zábradlí schodišťové Beech Steel
4x

Scobax Zábradlí schodišťové Beech Steel

Moderní schodišťové zábradlí z bukového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Spruce

Scobax Spruce

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené ze smrku pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Minka Cassic Beech

Scobax Minka Cassic Beech

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené z buku pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Minka Classic Spruce Steel
3x

Scobax Minka Classic Spruce Steel

Moderní podestove zábradlí ze smrkvého dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Minka Classic Beech Steel
4x

Scobax Minka Classic Beech Steel

Moderní podestové zábradlí z bukového dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Archistep Spinner
1x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Spinner

Robustní schodiště Archistep Spinner s mohutnými bočnicemi, bezpečným zábradlím a zatočením. 

Materiál: jehličnaté dřevo Nosný prvok: schodiště Výška stropu: 280 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 150 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.