Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Schodiska

Pre viacpodlažné stavby sú schodiská takmer nevyhnutnosťou. Právom na ne máme vysoké nároky: užívanie musí byť komfortné, veľkostne nesmie odporovať podmienkam daného priestoru a v neposlednom rade by nás mala uspokojovať aj po stránke designovej. Naše delenie na základe konštrukčných typov Vám uľahčí výber a v každej kategórii sa dozviete, aké výhody poskytuje.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Schodiště Berlin Scobax Schodiště BerlinZľava 30% Moderné modulové točité schodisko na stavebnicovom princípe s nastaviteľnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyrábané je v dvoch variantoch, a to v priemere 120 alebo 140 cm, vrátane namontovaného zábradlia. 1 447 € 1 085 €
2
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Schodiště Twister Scobax Schodiště Twister Segmentové a modulové schodisko s výškovo nastaviteľnými stupňami z lepeného brezy v rozmedzí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konštrukcie s maximálnou výškou až 315 cm. 980 € 735 €
3
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Archistep Harbor Scobax Archistep Harbor Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante. 1 774 € 1 330 €
4
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Archistep Panorama Scobax Archistep Panorama Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany. 2 790 € 2 093 €
5
Najpredávanejšie schodiska – Scobax Archistep Transit Scobax Archistep Transit Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.   1 613 € 1 209 €
Ľudovka
Schodiska – Scobax Archistep Transit Sleva 25%
10x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Transit

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.

 

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Cena / výkon
Schodiska – Scobax Schodiště Berlin
 • Výprodej
 • Pro vysoké podlaží
Sleva 30%
11x
Počet variant: 2

Scobax Schodiště Berlin

Moderné modulové točité schodisko na stavebnicovom princípe s nastaviteľnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyrábané je v dvoch variantoch, a to v priemere 120 alebo 140 cm, vrátane namontovaného zábradlia.

Materiál: ocel Nosný prvok: vřeteno Výška stropu: 286 – 309 cm Typ: točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano Zábradlie: ano
Pre náročných
Schodiska – Scobax Archistep Panorama Sleva 25%
10x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Panorama

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Harbor Sleva 25%
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Harbor

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Connect Sleva 25%
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Connect

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Loft Sleva 25%
4x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Loft

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v priamej variante.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Meander
 • Výprodej
Sleva 25%
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Meander

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Family Sleva 33%
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Family

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Archistep Turn
 • Výprodej
Sleva 35%
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Turn

Bočnicové schodisko bez podstupňov, ktoré je tvorené zo smrekového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Schodiska – Scobax Schodiště Twister
 • Pro vysoké podlaží
Sleva 25%
5x
Počet variant: 1

Scobax Schodiště Twister

Segmentové a modulové schodisko s výškovo nastaviteľnými stupňami z lepeného brezy v rozmedzí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konštrukcie s maximálnou výškou až 315 cm.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: páteř Výška stropu: 228 – 315 cm Typ: přímé, točité Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano
Schodiska – Scobax Zábradlí schodišťové Beech Sleva 25%
3x

Scobax Zábradlí schodišťové Beech

Přírodní schodišťové zábradlí z bukového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Zábradlí schodišťové Beech Steel Sleva 25%
4x

Scobax Zábradlí schodišťové Beech Steel

Moderní schodišťové zábradlí z bukového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Zábradlí schodišťové Spruce Sleva 25%
3x

Scobax Zábradlí schodišťové Spruce

Přírodní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Zábradlí schodišťové Spruce Steel Sleva 25%
3x

Scobax Zábradlí schodišťové Spruce Steel

Moderní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Zábradlí podestové Beech Sleva 25%

Scobax Zábradlí podestové Beech

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené z buku pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Zábradlí podestové Beech Steel Sleva 25%
4x

Scobax Zábradlí podestové Beech Steel

Moderní podestové zábradlí z bukového dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiska – Scobax Zábradlí podestové Spruce Sleva 25%

Scobax Zábradlí podestové Spruce

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené ze smrku pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiska – Scobax Zábradlí podestové Spruce Steel Sleva 25%
3x

Scobax Zábradlí podestové Spruce Steel

Moderní podestove zábradlí ze smrkvého dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.