✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
Vzhľadom na situáciu, prosíme, neodkladajte objednania
0

Geotextílie

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie geotextílie – Gutta Geotextília Guttatex Geotextília Guttatex Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru. 0,67 € od 0,57 €
2
Najpredávanejšie geotextílie – Gutta Geotextília Hobby Geotextília Hobby Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru. Minimálna predaj je 1 bm. 1,01 € 0,86 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 5
Geotextílie – Gutta Geotextília Hobby
  • 2
Sleva15%
(1)

Geotextília Hobby

Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru. Minimálna predaj je 1 bm.

Geotextílie – Gutta Guttatex LongLife
Sleva15%
Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Geotextilie Guttatex LongLife

Geotextilie Guttatex LongLife z netkaného polyesteru o gramáži od 100 do 300 g/m2. Geotextilie je speciálně navržena pro dlouhodobou funkci a životnost (50 let).

Geotextílie – Gutta Geotextília Guttatex
  • 1
Sleva15%
Práve si prezerá 5 zákazníkov
(18)

Geotextília Guttatex

Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru.

Geotextílie – Gutta Geotextília Guttatex Garden
Sleva20%
Práve si prezerá 1 zákazník
(11)

Geotextília Guttatex Garden

Ochranná, oddeľujúci a filtračná vrstva, použiteľná ako separačná vrstva alebo zábrana proti burine. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru.

Geotextílie – Gutta Geotextilie Guttatex Separ
Sleva15%

Geotextilie Guttatex Separ

Geotextílie GUTTATEX Separ z netkaného polyesteru s gramážou 300 g / m2. Predaj po celých rolkách s rozmermi 2 × 50 m. Geotextílie sa používa ako nevyhnutná separačná, ochranná, prípadne filtračná vrstva pre najrôznejšie typy stavebných konštrukcií.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.