Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Odvetranie podláhy

Izolácia proti vlhkosti a radónu. Tvarovky strateného debnenia slúžia na spoľahlivé odvetranie každej podlahy. Vytvorením ventilačnej dutiny medzi zemou a podlahy vo vnútri základovej dosky. Vlhkosť v podobe vodnej pary sa spojí s neustále prúdiacim vzduchom a je spoľahlivo odvádzaná mimo objektu.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Gutta Guttadrytek Gutta Guttadrytek Skladom > 100 ks Tvarovky Guttadrytek určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Využitie nájde pri regulácii vlhkosti pre náročné priestory. od 3,65 €
2
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Daliform IGLÚ Skladom > 100 ks Predstavuje účinné, rýchle a ekonomické riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou vďaka ľahkosti a jednoduchosti vzájomného spojenia prvkov. Spotreba tvaroviek je 3,00 – 4,00 ks/m². od 3,20 €
3
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Daliform IGLÚ Skladom > 100 ks Tvarovky Iglu určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe (suchá únosnosť 75 kg/m2). Ide o ideálny spôsob izolácie podlahy proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Spotreba 4 ks/m2. −2% 3,74 € od 3,67 €
4
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Gutta Guttadrytek MAXI Gutta Guttadrytek MAXI Skladom > 100 ks Tvarovky Guttadrytek Maxi určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Vysušuje stavbu a úspešne zamedzuje jej vlhnutiu a šíreniu plesní. od 5,87 €
5
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Gutta Guttatex Gutta Guttatex Skladom 26 ks Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru. od 0,66 € / m²
6
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Plus Daliform IGLÚ Plus Skladom > 100 ks Vysokopevnostná tvarovka predstavuje spoľahlivé riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Jednotlivé elementy sú počas výstavby úplne pochôdzne. Vyznačujú sa jednoduchou inštaláciou. −6% 7,39 € od 6,94 €
7
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Pontarolo Engineering Cupolex Pontarolo Engineering Cupolex Skladom > 100 ks Špeciálna tvarovka so stredovým tŕňom navrhnutá tak, aby pri zaliatí betónu nedochádzalo k deformácii tvaru elementu. Umožňuje rýchlu a ekonomickú realizáciu nosnej konštrukcie so vzduchovou komorou, ktorá odvádza vlhkosť a škodlivé plyny unikajúce zo zeme. od 4,48 €
8
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Odbočka drenážní trubky ACO Odbočka drenážní trubky ACO Skladom 15 ks Odbočka drenážní trubky v úhlu 45°. Příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC. od 9,96 €
9
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Záslepka drenážní trubky ACO Záslepka drenážní trubky ACO Skladom 34 ks Černá záslepka pro drenážní trubky, příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC. od 1,58 €
10
Najpredávanejšie odvetranie podláhy – Výtokový díl s mřížkou ACO Výtokový díl s mřížkou ACO Skladom 1 ks Výtokový díl délky 1 m s ochrannou zpětnou mřížkou černé barvy. od 16,90 €
Ľudovka
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ
4x
Počet variant: 5

Daliform IGLÚ

Ideálny spôsob na výstavbu zdvojených podláh, prevetraných balkónov a strešných terás. Tvarovka je špeciálne vyvinutá na umiestnenie všetkých technických rozvodov v dutine, zaručuje ľahkú pokládku a v prípade výstavby základov slúži ako tepelná izolácia.

Výška: 4 – 12 cm Typ: polytvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Cena / výkon
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ
4x
Počet variant: 12

Daliform IGLÚ

Predstavuje účinné, rýchle a ekonomické riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou vďaka ľahkosti a jednoduchosti vzájomného spojenia prvkov. Spotreba tvaroviek je 3,00 – 4,00 ks/m².

Výška: 14 – 50 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 3,00 – 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Pre náročných
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Plus
 • −6%
1x
Počet variant: 8

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostná tvarovka predstavuje spoľahlivé riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Jednotlivé elementy sú počas výstavby úplne pochôdzne. Vyznačujú sa jednoduchou inštaláciou.

Výška: 16 – 45 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Odvetranie podláhy – Pontarolo Engineering Cupolex
4x
Počet variant: 2

Pontarolo Engineering Cupolex

Špeciálna tvarovka so stredovým tŕňom navrhnutá tak, aby pri zaliatí betónu nedochádzalo k deformácii tvaru elementu. Umožňuje rýchlu a ekonomickú realizáciu nosnej konštrukcie so vzduchovou komorou, ktorá odvádza vlhkosť a škodlivé plyny unikajúce zo zeme.

Výška: 16 – 20 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 3,20 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Plus
 • −6%
Počet variant: 1

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostná tvarovka určená na výstavbu zdvojených podláh, prevetraných balkónov a strešných terás. Špeciálne vyvinutá na umiestnenie všetkých technických rozvodov v dutine, v prípade výstavby základov slúži ako tepelná izolácia a zaručuje ľahkú pokládku.

Výška: 4 cm Typ: polytvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ Plus Hemi
1x
Počet variant: 2

Daliform IGLÚ Plus Hemi

Výška: 8 – 12 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Odvetranie podláhy – Gutta Guttadrytek
8x
Počet variant: 2

Gutta Guttadrytek

Tvarovky Guttadrytek určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Využitie nájde pri regulácii vlhkosti pre náročné priestory.

Výška: 5 – 10 cm Typ: polytvarovka Spotreba: 3,10 ks/m² Suchá únosnosť: 100 kg
Odvetranie podláhy – Gutta Guttadrytek MAXI
4x
Počet variant: 11

Gutta Guttadrytek MAXI

Tvarovky Guttadrytek Maxi určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Vysušuje stavbu a úspešne zamedzuje jej vlhnutiu a šíreniu plesní.

Výška: 15 – 60 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 3,75 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ
 • −2%
1x
Počet variant: 4

Daliform IGLÚ

Tvarovky Iglu určené na výstavbu zdvojených podláh (suchá únosnosť 75 kg/m2). Ide o ideálny spôsob izolácie podlahy proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Spotreba 4 ks/m2.

Výška: 6 – 12 cm Typ: polytvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Odvetranie podláhy – Daliform IGLÚ
 • −2%
17x
Počet variant: 4

Daliform IGLÚ

Tvarovky Iglu určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe (suchá únosnosť 75 kg/m2). Ide o ideálny spôsob izolácie podlahy proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Spotreba 4 ks/m2.

Výška: 14 – 22 cm Typ: monotvarovka Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Odvetranie podláhy – Tenax Výstužná sieť RF
5x
Počet variant: 4

Tenax Výstužná sieť RF

Polypropylénová výstužná sieť pre zabránenie praskanie v betónových poteroch či omietkach.

Výška: 2000 mm Dĺžka: 10 – 50 m Priemer drôtu: Rozmer oka: 27 × 42 mm, 48 × 96 mm Povrchová úprava:
Odvetranie podláhy – Gabex Dilatační pěnový pás
Počet variant: 2

Gabex Dilatační pěnový pás

K príslušenstvu IGLÚ a IGLÚ + dodávame dilatačné penový pás, ktorý sa používa ako dilatačná pás medzi múrom a finálne betónovou vrstvou.

Odvetranie podláhy – Gutta Guttatex
5x
Počet variant: 5

Gutta Guttatex

Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru.

Materiál: 100% polyester Délka: 50 m Šířka: 2 m Plošná hmotnost: 150 – 500 g/m2
Odvetranie podláhy – Adfors Vertex G 120
13x
Počet variant: 1

Adfors Vertex G 120

Určené na vystuženie na podlahové potery (140 g / m2), proti prasklinám. Jednoduchá aplikácia, nepodlieha korózii. Vyrobené zo sklolaminátové mriežkové textílie.

Odvetranie podláhy – Perlinka G 120 modrá 140 g 1,0 x 50 m
Počet variant: 1

Gutta Vertex G120

Sklolaminátová mřížková tkanina určena pro vyztužení na podlahové potěry (140 g/m2). Sklovláknité mřížky nepodléhají korozi před ani po aplikaci.

Plošná hmotnost: 140 g/m² Tloušťka: 1,1 mm Délka: 50,0 m Šířka: 1,0 m
Odvetranie podláhy – Plná trubka Gabex
Počet variant: 1

Plná trubka Gabex

Flexibilné drenážne rúrka z PVC. Spolu s nopovou fóliou je nevyhnutnou súčasťou drenážnych systémov.

Odvetranie podláhy – Drenážní hadice ACO

Drenážní hadice ACO

Žltá drenážna flexibilná rúrka z tvrdeného PVC. Má vysokú mechanickú aj chemickú odolnosť a malou hmotnosťou. Hadica obsahuje integrované drenážne otvory.

Odvetranie podláhy – Gutta Uzatvárací profil Guttadrytek
1x
Počet variant: 10

Gutta Uzatvárací profil Guttadrytek

Okrajová lišta určená na zakrytie otvorov tvaroviek izolácie proti vlhkosti Guttadrytek. Zamedzuje nechcenému vtekaniu betónu do priestoru pod tvarovkami.

Odvetranie podláhy – Gutta Montážny terč Guttadrytek
Počet variant: 1

Gutta Montážny terč Guttadrytek

Originálne príslušenstvo určené pre pevnú fixáciu a vymedzenie jednotlivých prvkov izolácie proti vlhkosti Guttadrytek. Možno použiť pre modely Guttadrytek H40 a vyššie.

Odvetranie podláhy – Spojka drenážní trubky ACO

Spojka drenážní trubky ACO

Příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC.

Odvetranie podláhy – Gutta Tesniaci Antiradon
1x
Počet variant: 2

Gutta Tesniaci Antiradon

Tmel špeciálne vyvinutý pre vzduchotesné a plynotesné spojenie nopových fólií. Najmä v detailoch a prestupoch.

Určenie: interiér Objem: 310 ml Základ: butylkaučuk Aplikačná teplota: +5 až +40 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť: –25 až +110 °C
Odvetranie podláhy – Odbočka drenážní trubky ACO

Odbočka drenážní trubky ACO

Odbočka drenážní trubky v úhlu 45°. Příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC.

Odvetranie podláhy – T spojka ACO

T spojka ACO

Příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC.

Odvetranie podláhy – Koleno drenážní trubky ACO

Koleno drenážní trubky ACO

Příslušenství k flexibilnímu drenážnímu potrubí z PVC.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

100 Kč
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.