Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Doručenie po celej SR

Od Bratislavy po Ubľu a od Čadce po Komárno. Produkty z nášho sortimentu môžete hravo objednávať do všetkých kútov Slovenskej Republiky.

Tovar z nášho e-shopu si môžete pohodlne objednať na akúkoľvek adresu v SR a k tomu všetkému sa môžete spoľahnúť, že náklady na doručenie sú u nás vždy transparentné a po dokončení objednávky vás neprekvapí žiadne nečakané navýšenie.

  • Nakupujte z pohodlia domova
  • Dopravné vždy transparentné
  • Rozvážame všetko, bez výnimiek

Cena dopravy sa presne prispôsobuje zvolenému tovaru, jeho hmotnosti, rozmerom aj množstvu. Paušálne dopravné vždy zvýhodňuje niektoré a znevýhodňuje iné, preto sme zvolili prístup individuálneho nacenenia, vďaka ktorému sa každému vypočíta adekvátna čiastka.

V závislosti na objednávke volíme buď dopravu vlastnými vozidlami, alebo externým prepravcom. Objemný a krehký sortiment vozíme sami, aby sme dokázali zaistiť čo najmenšie riziko dodania tovaru v neštandardnom stave.

Aby nebol prepravovaný tovar vystavený nebezpečenstvu, tvoria jedinú výnimku parcely, ku ktorým nevedú iné ako nespevnené cesty (napr. záhradkárske kolónie).

Často sa nás pýtate
Môžem si vybrať kedy tovar príde?

Presný čas si určuje samotná preprava v rámci logistického plánu. O dobe dodania budete vopred informovaní, aby ste mali čas sa prispôsobiť.

Mám parcelu bez popisného čísla...

Nevadí, uveďte najbližšie popisné číslo v susedstve a dole zaškrtnite "Potrebujem upresniť adresu doručenia". Do kolónky vpíšte, kadiaľ k vašej parcele dôjsť, prípadne aj ako ju identifikovať.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.