- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Prístrešky na auto

Prístrešky na autá sú spoľahlivou vonkajšie všestrannú stavbou. Vynikajú odolnosťou proti poveternostným vplyvom a sú samonosné bez nutnosti kotvenia k stavbe. Súčasť prístreškov tvoria hliníkové konštrukcie stavebnicového typu, striešky z polykarbonátových panelov a integrované odkvapy.

Pokračovať Skryť popis

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Jimmy ShelterLogic Garáž Jimmy Skladom 50 ks Polyetylénová plachtová garáž o rozmere 300 x 460 x 240 cm, ktorá môže slúžiť ako kryté garážové státie aj na uskladnenie záhradných predmetov. Konštrukcia je tvorená žiarovo zinkovanými oceľovými rúrkami s priemerom 35 mm. −30% 400 € 280 €
2
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Clint ShelterLogic Garáž Clint Skladom 10 ks Odolná a pevná plachtová garáž s oceľovou konštrukciou môže slúžiť na uskladnenie motoristických potrieb prípadne pri väčších rozmeroch vytvorí kryté garážové státie pre Váš motocykel alebo menšie auto. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného zeleného polyetylénu. −15% 220 € od 188 €
3
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Stanley ShelterLogic Garáž Stanley Na ceste Prémiová plachtová garáž s oceľovou trubkovou konštrukciou s priemerom 35 mm a rozmerom 370 x 610 x 240 cm. Celková zastavaná plocha je 22,57 m 2 . −27% 600 € 440 €
4
Najpredávanejšie prístrešky na auto – Palram Arizona Palram Arizona Na objednávku Prístrešok na auto Arizona 5000 vďaka masívnej hliníkovej konštrukcii odolá aj orkánu. Jednostranná podpora stĺpikov poskytuje dostatočný priestor na manipuláciu s vozidlom. Polykarboonátové dosky zaistia perfektnú ochranu laku auta. −17% 3 065 € 2 545 €
5
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž George ShelterLogic Garáž George Skladom 50 ks Vysoko pevná plachtová garáž s rozmerom 390 x 610 x 360 cm, od renomovaného amerického výrobcu, ktorá nájde viacúčelové využitie pri parkovaní vozidiel alebo uskladnení záhradných, či campingových potrieb. Rovnako poslúži ako praktický party stan. −25% 901 € 680 €
6
Najpredávanejšie prístrešky na auto – Karibu Kirn Karibu Kirn Na objednávku Elegantný a priestranný altánový prístrešok na auto nemeckej výroby, ktorý je tvorený hranolmi zo severského smreka ošetreného tlakovou impregnáciou. Vzhľadom sa od klasických modelov líšia vďaka valbovej streche. K dispozícii tiež variant s dvoma miestami na parkovanie. −16% 2 362 € od 1 976 €
7
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Paul ShelterLogic Paul Skladom 50 ks Zelená plachtová garáž od amerického výrobcu o veľkosti 300 x 610 x 240 cm. Môže slúžiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potrieb ale aj pre Váš automobil. −28% 502 € 360 €
8
Najpredávanejšie prístrešky na auto – ShelterLogic Náhradní plachta Stanley ShelterLogic Náhradní plachta Stanley Na objednávku Náhradná plachta pre garáž Stanley s rozmermi 3,7 × 6,1 mv zelenej farbe. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s plošnou hmotnosťou 213 g/m². Odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. −27% 408 € 299 €
Ľudovka
Prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Clint
 • −15%
7x

ShelterLogic Garáž Clint

Odolná a pevná plachtová garáž s oceľovou konštrukciou môže slúžiť na uskladnenie motoristických potrieb prípadne pri väčších rozmeroch vytvorí kryté garážové státie pre Váš motocykel alebo menšie auto. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného zeleného polyetylénu.

Šírka: 1,8 – 3,0 m Dĺžka: 1,8 – 3,0 m Steny: plachta Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha: nie
Cena / výkon
Prístrešky na auto – Scobax Savespot R
3x

Scobax Savespot R

Robustný prístrešok špičkovej japonskej kvality so špeciálnou strešnou krytinou s IR ochranou. Hliníková konštrukcia s elox úpravou, jednostranná podpora stĺpikov pre lepšiu manipuláciu s vozidlom, variabilné napojenie.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 3 mm Konštrukcia: hliník Strecha: oblúková Tvar: profily Kotevné pätky: nie
Pre náročných
Prístrešky na auto – Karibu Kirn
 • −16%
3x

Karibu Kirn

Elegantný a priestranný altánový prístrešok na auto nemeckej výroby, ktorý je tvorený hranolmi zo severského smreka ošetreného tlakovou impregnáciou. Vzhľadom sa od klasických modelov líšia vďaka valbovej streche. K dispozícii tiež variant s dvoma miestami na parkovanie.

Konštrukcia: dřevo Strecha: valbová Tvar: hranol Kotevné pätky: nie (možno dokúpiť)
Prístrešky na auto – ShelterLogic Monarc
 • −29%
8x

ShelterLogic Monarc

Univerzálny plachtový prístrešok vyznačujúci sa oblúkovým tvarom, pieskovcovo žltou polyetylénovou plachtou a konštrukciou z pozinkovanej ocele ošetrenej práškovým lakovaním v antracitovej farbe. Dostupný s rozmerom 4,9 x 2,7 m.

Zasklenie: plachta Hrúbka zasklenia: Konštrukcia: ocel Strecha: oblúková Tvar: rúrka Kotevné pätky: nie
Prístrešky na auto – ShelterLogic Paul
 • −28%
14x

ShelterLogic Paul

Zelená plachtová garáž od amerického výrobcu o veľkosti 300 x 610 x 240 cm. Môže slúžiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potrieb ale aj pre Váš automobil.

Šírka: 3,0 m Dĺžka: 6,1 m Steny: plachta Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha: nie
Prístrešky na auto – Scobax Savespot F
1x

Scobax Savespot F

Robustný prístrešok špičkovej japonskej kvality so špeciálnou strešnou krytinou s IR ochranou. Hliníková konštrukcia s elox úpravou, jednostranná podpora stĺpikov pre lepšiu manipuláciu s vozidlom, variabilné napojenie.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 3 mm Konštrukcia: hliník Strecha: pultová Tvar: profily Kotevné pätky: nie
Prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Stanley
 • −27%
5x

ShelterLogic Garáž Stanley

Prémiová plachtová garáž s oceľovou trubkovou konštrukciou s priemerom 35 mm a rozmerom 370 x 610 x 240 cm. Celková zastavaná plocha je 22,57 m 2 .

Šírka: 3,7 m Dĺžka: 6,1 m Steny: plachta Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha:
Prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž George
 • −25%
13x

ShelterLogic Garáž George

Vysoko pevná plachtová garáž s rozmerom 390 x 610 x 360 cm, od renomovaného amerického výrobcu, ktorá nájde viacúčelové využitie pri parkovaní vozidiel alebo uskladnení záhradných, či campingových potrieb. Rovnako poslúži ako praktický party stan.

Šírka: 3,9 m Dĺžka: 6,1 m Steny: plachta Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha: nie
Prístrešky na auto – Karibu Granada
 • −12%

Karibu Granada

Priestranný drevený záhradný altánok, ktorý je možné využiť aj ako prístrešok na auto. Konštrukcia je tvorená 8 masívnymi stĺpikmi o rozmere 9 x 9 cm. Drevo je tlakovo impregnované proti drevokazným hubám.

Konštrukcia: dřevo Strecha: stanová Tvar: profily
Prístrešky na auto – Gutta Carport Premium
+3

Gutta Carport Premium

Masívna konštrukcia s filigránovými profilmi so zavetrávaním. Možnosť inštalácie zadnej a bočnej strany. Nadštandardný výber medzi zastrešením s dvojkomorovým polykarbonátom či akrylátom hrúbky 16 mm s vysokou nosnosťou 150 kg/m 2 . Jedinečný výber farieb, ktorý je možné kombinovať s funkciou tienenia.

Zasklenie: polykarbonát, akrylát Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: pultová Tvar: profily Kotevné pätky: áno
Prístrešky na auto – ShelterLogic Garáž Jimmy
 • −30%
8x

ShelterLogic Garáž Jimmy

Polyetylénová plachtová garáž o rozmere 300 x 460 x 240 cm, ktorá môže slúžiť ako kryté garážové státie aj na uskladnenie záhradných predmetov. Konštrukcia je tvorená žiarovo zinkovanými oceľovými rúrkami s priemerom 35 mm.

Šírka: 3,0 m Dĺžka: 4,6 m Steny: plachta Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha: nie
Prístrešky na auto – Palram Atlas
 • −15%
4x

Palram Atlas

Moderný robustný prístrešok na auto Atlas je tvorený hliníkovou konštrukciou s obojstrannou oporou stĺpikov. Zastrešenie je riešené polykarbonátovými strešnými panelmi s UV ochranou, systém má integrovaný odkvap.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: Konštrukcia: hliník Strecha: oblúková Tvar: profily
Prístrešky na auto – Palram Arcadia
 • −17%
8x

Palram Arcadia

Nadštandardne odolný prístrešok na auto vyrobený z masívnej hliníkovej konštrukcie s obojstrannou podporou. Zasklenie kvalitným 6 mm dvojkomôrkovým polykarbonátom. Súčasťou prístrešku je integrovaný odkvap a stabilitu zaisťuje obojstranná podpora stĺpikov.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: oblúková Tvar: profily
Prístrešky na auto – Palram Arizona
 • −17%
8x

Palram Arizona

Prístrešok na auto Arizona 5000 vďaka masívnej hliníkovej konštrukcii odolá aj orkánu. Jednostranná podpora stĺpikov poskytuje dostatočný priestor na manipuláciu s vozidlom. Polykarboonátové dosky zaistia perfektnú ochranu laku auta.

Zasklenie: polykarbonát Konštrukcia: hliník Strecha: oblúková Tvar: profily Kotevné pätky: áno
Prístrešky na auto – Palram Vitoria
 • −23%
7x

Palram Vitoria

Dizajnový prístrešok Vitoria je vyrobený z masívnej hliníkovej konštrukcie. Stĺpiky inštalované po oboch stranách dodávajú konštrukcii stabilitu. Prístrešok je zasklený 6 mm silným polykarbonátom a má integrovaný odkvap.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: oblúková Tvar: profily
Prístrešky na auto – Scobax Podpůrné stojné nohy Savespot R/F
Počet variant: 1

Scobax Podpůrné stojné nohy Savespot R/F

Odnímateľné podperné stĺpiky k prístreškom na auto a pergolám Savespot R a Savespot F zvýšia stabilitu a odolnosť konštrukcie.

Prístrešky na auto – ShelterLogic náhradní plachta George
 • −24%

ShelterLogic náhradní plachta George

Náhradná plachta pre garáž George s rozmermi 3,9×6,1 mv zelenej farbe. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m². Odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná.

Prístrešky na auto – ShelterLogic Náhradní plachta Stanley
 • −27%

ShelterLogic Náhradní plachta Stanley

Náhradná plachta pre garáž Stanley s rozmermi 3,7 × 6,1 mv zelenej farbe. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s plošnou hmotnosťou 213 g/m². Odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná.

Prístrešky na auto – ShelterLogic náhradní plachta Clint
 • −25%

ShelterLogic náhradní plachta Clint

Náhradná plachta pre garáž Clint s rozmermi 3,0 × 3,0 mv zelenej farbe. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m². Odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná.

Prístrešky na auto – Scobax Propojovací set Savespot R/F
Počet variant: 3

Scobax Propojovací set Savespot R/F

Originálne príslušenstvo k prístreškom na auto a pergolám Savespot R a Savespot F slúži na prepojenie dvoch modulov.

Prístrešky na auto – ShelterLogic Náhradní plachta Jimmy
 • −32%

ShelterLogic Náhradní plachta Jimmy

Náhradná plachta pre garáž Jimmy s rozmermi 3,0 × 4,6 mv zelenej farbe. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s plošnou hmotnosťou 213 g/m². Odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná.

Prístrešky na auto – Palram Přídavné nohy Arcadia
2x
Počet variant: 1

Palram Přídavné nohy Arcadia

Prídavné nohy Alpine Kit slúžia na zdvihnutie výšky prístrešku Arcadia, ktoré vytvoria ideálny priestor pre parkovanie obytných áut, alebo karavanov.

Prístrešky na auto – Palram Arizona

Palram Arizona

Odnímateľné podperné stĺpiky k prístrešku na auto Arizona zvýšia stabilitu a odolnosť konštrukcie.

Prístrešky na auto – Palram Arizona
 • −17%

Palram Arizona

Originálne príslušenstvo k prístrešku na auto Arizona 5000 slúži na prepojenie dvoch modulov Arizona.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.