Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť
Zákazkové úpravy

Zákazkové úpravy

Padol vám do oka produkt z nášho sortimentu, ale k vašej spokojnosti by ho doviedla až mierna úprava? Mnohé z výrobkov dokážeme modifikovať, či naformátovať podľa priania a požiadaviek.

Formátovanie

Rezanie východzieho rozmeru ponúkame pri vybranom sortimente úplne zadarmo. Produkty s touto možnosťou sú graficky označené štítkom „formátovanie“, ktoré objednáte zadaním rozmerov pod výberom variantu. V parametrických tabuľkách vždy uvádzame možné percentuálne odchýlky.

Príklad sortimentu:

  • Plechy
  • Polykarbonátové dosky
  • Plexiskla
  • Sklolaminátové role
Zákazkové úpravy

Modifikácia

Optimalizácia výrobku na prianie zákazníka nadobúda v našom katalógu mnoho podôb i nacenení, vždy v závislosti od konkrétneho produktu a dodávateľa. Úpravy volíte z možností uvedených pod výberom variantu na karte tovaru.

Čo dokážeme:

  • Lakovanie konštrukcie skleníkov
  • Predlžovanie rámov skleníkov
  • Výber konštrukčných prvkov záhradných domčekov

Berte, prosím, do úvahy, že v súlade s ustanovením § 1837 Občianskeho zákonníka nemožno v prípade zakúpenia tovaru upraveného na prianie zákazníka odstúpiť od kúpnej zmluvy. Prípadné technické otázky nám posielajte cez formulár.

Často sa nás pýtate
Záruka kvality úpravy?

Za kvalitu vykonanej modifikácie ručíme, pri formátovaní garantujeme vyhotovenie v medziach možnej deklarovanej odchýlky. Pokiaľ pri doručení nájdete vadu, musí byť zapísaná v prepravnom liste, jedine tak je možné ju reklamovať.

Doba doručenia?

Oproti štandardnej objednávke bude dlhšia, ale závisí od konkrétnej úpravy. Viac informácií nájdete vždy pri danom produkte.

Záujem o inú modifikáciu?

Pokiaľ v ponuke nenájdete požadovanú modifikáciu, môžete nám poslať technickú otázku cez náš formulár a my vás kontaktujeme ohľadom možností. Odkaz naň nájdete pod čiarou.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.