Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Oplechovanie

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie oplechovanie – Covernit Spodní lemování ke zdi Classic Covernit Spodní lemování ke zdi Classic Slouží jako ochrana před pronikáním vody a vzduchu a dodává střeše na estetice. Je vyrobené z kvalitního pozinkovaného plechu o tloušťce 0,55 mm. Disponuje délkou 2000 mm a 2 barevnými variantami. 18,80 €
2
Najpredávanejšie oplechovanie – Covernit Spodní lemování štítu Classic Covernit Spodní lemování štítu Classic Lemování je vyrobené z ocelového plechu s povrchovou úpravou v podobě lesklého polyesterového nátěru. Hlavní funkcí je ochrana štítu střechy. 23,50 €
Oplechovanie – Gutta Spona / příchytka včetně hřebů
Počet variant: 1

Gutta Spona / příchytka včetně hřebů

Spona / príchytka vrátane klincov slúži na upevnenie odkvapovej krytiny, odkvapového plechu. Vyrobené z nerezovej ocele. Súčasťou balenia je klinec s dĺžkou 25 mm.

Oplechovanie – Covernit Hřebenáč Classic

Covernit Hřebenáč Classic

Slouží k zakrytí střechy v místě, kde dochází ve vrcholu střechy ke styku dvou ploch. Je vyrobený z kvalitního pozinkovaného plechu o šířce 0,55 mm.

Oplechovanie – Covernit Classic

Covernit Classic

Covernit Hřebenáč oblý Classic slouží k zakrytí střechy v místě, kde dochází ve vrcholu střechy ke styku dvou ploch. Je vyrobený z kvalitního pozinkovaného plechu o šířce 0,55 mm.

Oplechovanie – Gutta bez vodní drážky
1x

Gutta bez vodní drážky

Žľabový záves slúži na ukončenie strechy pri odkvapovém žľabu. Upevňuje sa pomocou klampiarskeho nerezového vrutu s nerezovou podložkou. Rozmer 145 × 90 × 1000 mm alebo 145 × 90 × 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Štítové lemování bez vodní drážky
1x
Počet variant: 2

Gutta Štítové lemování bez vodní drážky

Štítové lemovanie bez vodnej drážky je určené k oplechovaniu šikmých striech, pre ploché krytiny. Rozmer 95 × 105 × 1000 mm alebo 95 × 105 × 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Vrchní lemování ke zdi
1x

Gutta Vrchní lemování ke zdi

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Vrchní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Spodní lemování ke zdi

Gutta Spodní lemování ke zdi

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Spodní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Guttatop štítová lišta vrchní

Gutta Guttatop štítová lišta vrchní

Slúži ako ochrana štítu strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Efektívna dĺžka je cca 900 mm.

Oplechovanie – Gutta Okapové Guttatop Klasik

Gutta Okapové Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Lemování okapové je o délce 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Okapové lemování Bella Sara

Gutta Okapové lemování Bella Sara

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,50 mm. Ochráněn hrubozrnným matným nátěrem s tloušťkou 35 um. Okapové lemování s délkou 1250 mm.

Oplechovanie – Gutta Vrchní štítové Guttatop Klasik

Gutta Vrchní štítové Guttatop Klasik

Slouží jako ochrana štítu střechy, která je vyrobena z ocelového plechu a opatřena vrstvou lesklého nátěru. Vrchní štítové lemování je o délce 2000 mm.

Oplechovanie – Bilka Trapézový hrebenáč

Bilka Trapézový hrebenáč

Uzaviera strechu v hornej časti v prieseku dvoch sklonov, pôsobiac ako štít proti priesaku vody.

Oplechovanie – Gutta pás bez vodní drážky

Gutta pás bez vodní drážky

Odkvapový pás bez vodnej drážky je určený k spodnému ukončenie strechy šikmých striech. Možno ho tiež použiť ako zvod do odkvapu. Rozmery 235 × 1000 mm alebo 235 × 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Guttatop hřebenáč hranatý

Gutta Guttatop hřebenáč hranatý

Slúži na zakrytie v mieste, kde dochádza k styku dvoch plôch na vrchole strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 1000 × 315 mm.

Oplechovanie – Gutta Štítové lemovanie s vodnou drážkou

Gutta Štítové lemovanie s vodnou drážkou

Výrobok je určený pre šikmé strechy na taškovú krytinu. Vodná drážka slúži na zachytenie väčšieho prívalu vody. Vyrobené z hliníka. Rozmery 80 × 80 × 1000 mm alebo 80 × 80 × 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Lemovanie k stene bez vodnej drážky
Počet variant: 2

Gutta Lemovanie k stene bez vodnej drážky

Vyrobené z hliníkového plechu, určené k bočnému pripojeniu strechy a vikiere pri použití strešných šindľov či asfaltových pásov. Rozmery 125 × 105 × 1000 mm alebo 125 × 105 × 2­000 mm.

Oplechovanie – Gutta Úžlabí

Gutta Úžlabí

Plechové úžľabie na okrajoch s koncovými ohyby. Výrobok je určený na vytvorenie úžľabia šikmých striech zo strešných škridiel alebo bridlíc. Rozmery 185 × 185 × 1000 mm alebo 185 × 185 × 2­000 mm.

Oplechovanie – Gutta Krycí lišta

Gutta Krycí lišta

Krycia lišta slúži na pripojenie striešky či strešné nadstavby, ďalej potom na napojenie strešných šindľov a asfaltových pásov k stene. Rozmery 60 × 1000 mm alebo 60 × 2000 mm.

Oplechovanie – Bilka Hrebenáč
+1

Bilka Hrebenáč

Uzaviera strechu v hornej časti v prieseku dvoch sklonov, pôsobiac ako štít proti priesaku vody.

Oplechovanie – Gutta Lemování ke zdi s vodní drážkou

Gutta Lemování ke zdi s vodní drážkou

Lemovanie slúži k bočnému pripojenie strechy a vikiere pri použití strešných škridiel alebo bridlice. Rozmer 155 × 85 × 1000 mm alebo 155 × 85 × 2000 mm.

Oplechovanie – Gutta Úžlabí Guttatop Klasik

Gutta Úžlabí Guttatop Klasik

Plechové úžlabí o délce 2000 mm je vyrobeno na okrajích s koncovými ohyby kvůli upevnění. Vyrobeno je z ocelového plechu, který je opatřen polyesterového povrchovou úpravou.

Oplechovanie – Bilka hrebenový uzáver
+1

Bilka hrebenový uzáver

Uzáver slúži na ukončenie hrebeňového spoja.

Oplechovanie – Bilka čelo hrebenáča
+1

Bilka čelo hrebenáča

Plní úlohu tesnenia a súčasne zabraňuje prístupu vtákov.

Oplechovanie – Bilka úžľabie
+2

Bilka úžľabie

Montuje sa pod krytinu na prechode medzi odkvapovou hranou strechy a odkvapom a smeruje vodu do odkvapového systému.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.