✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
Vzhľadom na situáciu, prosíme, neodkladajte objednania
0

Pareniska

Rozhodujúcim parametrom pri výbere je materiál konštrukcie a hrúbka profilov. Rám pareniska možné osadiť dvoma variantmi výplne, sklom, alebo polykarbonátom. V ponuke nájdete základné typizované modely, aj robustnejšie parenisko českej výroby, ktoré budú slúžiť niekoľko desiatok rokov.

Číst dále Skrýt
Poradíme ako na to:
Všetky články

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie pareniska – Gutta Parenisko Gutta Gardentec Parenisko Gardentec Prémiové spracované parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené ľahkou a trvanlivú hliníkovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát. od 47,52 €
2
Najpredávanejšie pareniska – Scobalit Parenisko Growspot Box 5 Parenisko Growspot BOX 5 Základné parenisko s polohovateľnými okno, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺžená zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité). 148,32 €
3
Najpredávanejšie pareniska – Gutta Parenisko Gardentec Parenisko Gardentec Classic Robustný parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené oceľovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát. 77,35 €
4
Najpredávanejšie pareniska – Scobalit Parenisko Growspot Box 4 Parenisko Growspot BOX 4 Parenisko Growspot BOX 4 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním. 219,78 €
5
Najpredávanejšie pareniska – Lanit Plast automatický otvárač strešného okna LANITPLAST PROFI automatický otvárač strešného okna LANITPLAST PROFI Automatický otvárač strešného okna, univerzálny pre väčšinu skleníkov. 47,66 €
6
Najpredávanejšie pareniska – Scobalit Parenisko Growspot BOX 3 Parenisko Growspot BOX 3 Parenisko Growspot BOX 3 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním. 110,13 €
7
Najpredávanejšie pareniska – Gutta Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic. 40,1 €
8
Najpredávanejšie pareniska – Juwel BIOSTAR PROTECT Parenisko Biostar Protect Špeciálne polykarbonátové premium parenisko s ochrannou sieťou proti hmyzím škodcom, hliníkovou konštrukciou a silnými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix, dostupné v 2 veľkostiach. 258,33 € od 232,5 €
9
Najpredávanejšie pareniska – Juwel BIOSTAR 1500 Parenisko Biostar 1500 Prémiové polykarbonátové parenisko s automatickou ventiláciou, hliníkovou konštrukciou a výbornými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix. 352,45 € 317,2 €
10
Najpredávanejšie pareniska – Juwel BIO-PROTECT 130/60 Parenisko Bio Protect 130/60 Parenisko s možnosťou montáže na záhon Timber, ochrannou sieťou proti škodcom a polykarbonátom 4 mm. Polohovateľné okno, možnosť tvorby ohrádky pre malé domáce zvieratá. 187,84 € 169,05 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 14
Pareniska – Scobalit Parenisko Growspot Box 5
 • 2
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
(9)

Parenisko Growspot BOX 5

Základné parenisko s polohovateľnými okno, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺžená zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité).

Pareniska – Scobalit Parenisko Growspot BOX 3
Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
(7)

Parenisko Growspot BOX 3

Parenisko Growspot BOX 3 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním.

Pareniska – Scobalit Parenisko Growspot Box 4
Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
(10)

Parenisko Growspot BOX 4

Parenisko Growspot BOX 4 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním.

Pareniska – Juwel EASY FIX
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Sleva10%
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(3)

Parenisko Easy Fix

Základné parenisko s polohovateľným oknom, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺženou zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité).

Pareniska – Juwel BIOSTAR PROTECT
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Sleva10%
Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Parenisko Biostar Protect

Špeciálne polykarbonátové premium parenisko s ochrannou sieťou proti hmyzím škodcom, hliníkovou konštrukciou a silnými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix, dostupné v 2 veľkostiach.

Pareniska – Juwel BIOSTAR 1500
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Sleva10%
Práve si prezerajú 4 zákazníci
(1)

Parenisko Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové parenisko s automatickou ventiláciou, hliníkovou konštrukciou a výbornými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix.

Pareniska – Juwel BIO-PROTECT 130/60
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Sleva10%
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
(2)

Parenisko Bio Protect 130/60

Parenisko s možnosťou montáže na záhon Timber, ochrannou sieťou proti škodcom a polykarbonátom 4 mm. Polohovateľné okno, možnosť tvorby ohrádky pre malé domáce zvieratá.

Pareniska – Lanit Plast LANITPLAST NATUR 120/60 (S7274)
Sleva20%
Práve si prezerá 1 zákazník

Parenisko Natur 120/60

Vyvýšené drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 22 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie z plexiskla, vnútro vystlané geotextíliou. Rozmery: š 60 x d 120 x v 90 cm.

Pareniska – Lanit Plast NATUR 80/60
Sleva20%
(1)

Parenisko Natur 80/60

Klasické drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 12 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie je z polykarbonátu. Rozmery: š 60 x d 80 x v 30 cm.

Pareniska – Gutta Parenisko Gutta Gardentec
 • 1
Akcia
Práve si prezerajú 3 zákazníci
(27)

Parenisko Gardentec

Prémiové spracované parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené ľahkou a trvanlivú hliníkovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Gutta Parenisko Gardentec
 • 3
Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
(6)

Parenisko Gardentec Classic

Robustný parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené oceľovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Lanit Plast automatický otvárač strešného okna LANITPLAST PROFI
Tento týždeň zakúpilo 19 zákazníkov
(15)

automatický otvárač strešného okna LANITPLAST PROFI

Automatický otvárač strešného okna, univerzálny pre väčšinu skleníkov.

Pareniska – Scobalit Píst Growspot

Píst Growspot

Originální náhradní píst k automatickým otvíračům Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Pareniska – Gutta Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic
Práve si prezerá 1 zákazník

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.