Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Pareniska

Vysoko efektívny kolega skleníkov, ktorý umožní predĺžiť pestovateľskú sezónu. Zvážte, či chcete klasický väčší model do pôdy, alebo vyvýšenú variantu. Sklo má prirodzene dlhú životnosť, polykarbonát zase skvele drží teplo. Prírodný drevený, ľahký hliníkový alebo robustný oceľový rám? Vyberajte s ohľadom na Vaše potreby.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie pareniska – Scobax Chlebnica Scobax Chlebnica Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno. 220 €
2
Najpredávanejšie pareniska – Scobax Globe Scobax Globe Vďaka pridaným šikmým výstuhám v hornom ráme je navyše víko pareniska GZ11 oveľa odolnejšie a pevnejšie. Rohové diely pareniska majú pripravené otvory pre kotviaci prvok a následné bezpečné ukotvenie do zeme, čím sa zabezpečí vyššia odolnosť pareniska. 295 €
3
Najpredávanejšie pareniska – Juwel Easy Fix Juwel Easy Fix Základné parenisko s polohovateľným oknom, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺženou zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité). od 120 €
4
Najpredávanejšie pareniska – Juwel Biostar 1500 Juwel Biostar 1500 Prémiové polykarbonátové parenisko s automatickou ventiláciou, hliníkovou konštrukciou a výbornými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix. 399 €
5
Najpredávanejšie pareniska – Juwel Bio Protect 130/60 New Juwel Bio Protect 130/60 New Prémiové parenisko JUWEL, rozmer š 58 x d 126 x v 40/30 cm, polykarbonát 4 mm.. 132 €
Ľudovka
Pareniska – Juwel Easy Fix
7x

Juwel Easy Fix

Základné parenisko s polohovateľným oknom, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺženou zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pareniska – Scobax Chlebnica
 • Poslední kusy v EU
64x
Počet variant: 1

Scobax Chlebnica

Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno.

Pre náročných
Pareniska – Juwel Biostar 1500
2x
Počet variant: 1

Juwel Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové parenisko s automatickou ventiláciou, hliníkovou konštrukciou a výbornými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix.

Pareniska – Scobax Natur 120/60
1x
Počet variant: 1

Scobax Natur 120/60

Vyvýšené drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 22 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie z plexiskla, vnútro vystlané geotextíliou. Rozmery: š 60 x d 120 x v 90 cm.

Pareniska – Scobax Globe
 • Doprava zadarmo
 • Poslední kusy v EU
3x
Počet variant: 1

Scobax Globe

Vďaka pridaným šikmým výstuhám v hornom ráme je navyše víko pareniska GZ11 oveľa odolnejšie a pevnejšie. Rohové diely pareniska majú pripravené otvory pre kotviaci prvok a následné bezpečné ukotvenie do zeme, čím sa zabezpečí vyššia odolnosť pareniska.

Pareniska – Juwel Biostar Protect
3x
Počet variant: 2

Juwel Biostar Protect

Špeciálne polykarbonátové premium parenisko s ochrannou sieťou proti hmyzím škodcom, hliníkovou konštrukciou a silnými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix, dostupné v 2 veľkostiach.

Pareniska – G21 GA12 Akcia
41x
Počet variant: 1

G21 GA12

Dvojdielne parenisko vyrobené z polykarbonátových dosiek s hrúbkou 4 mm s UV filtrom, konštrukciou z eloxovaných hliníkových profilov a s variabilne výklopnými oknami

Pareniska – G21 GZ11 Sleva 13%
11x
Počet variant: 2

G21 GZ11

Bezúdržbové parenisko s horným hliníkovým rámom s výplňou z polykarbonátu s hrúbkou 4 mm a stabilnou a pevnou základňou z pozinkovaného plechu. Variabilná aretácia a bočné vzpery dodávajú spoľahlivé zaistenie otvoreným oknám.

Pareniska – Juwel Bio Protect 130/60 New
2x
Počet variant: 1

Juwel Bio Protect 130/60 New

Prémiové parenisko JUWEL, rozmer š 58 x d 126 x v 40/30 cm, polykarbonát 4 mm..

Pareniska – Lanit Plast Radius
4x
Počet variant: 2

Lanit Plast Radius

Záhradné parenisko v podobe obojstranne otvárateľného polvalca má oceľovú konštrukciu z pozinkovaných jeklov 20 x 20 mm. Zasklenie je riešené 4 mm polykarbonátom s U-profilmi. Možnosť ukotvenia zakopaním do hĺbky 20 cm. Parenisko nemá dno.

Pareniska – Gutta Gardentec Classic
7x
Počet variant: 1

Gutta Gardentec Classic

Robustný parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené oceľovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Lanit Plast Semik 1500 XL
5x
Počet variant: 1

Lanit Plast Semik 1500 XL

Zahradní pařeniště střední velikosti s žárově zinkovanou konstrukcí a polykarbonátovou výplní o tloušťce 4 mm. Horní vyklápěcí okno je možné zaaretovat až ve třech polohách.

Pareniska – Gutta Gardentec
13x
Počet variant: 2

Gutta Gardentec

Prémiové spracované parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené ľahkou a trvanlivú hliníkovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Lanit Plast 1500
5x
Počet variant: 1

Lanit Plast 1500

Nízké pařeniště s plechovými stěnami a skládacím polykarbonátovým oknem, které je možné díky pantům zafixovat ve čtyřech polohách a složit k jedné straně. Celá konstrukce je opatřena žárovým zinkováním. 

Pareniska – Lanit Plast Semik 3000
3x
Počet variant: 1

Lanit Plast Semik 3000

Prostorné pařeniště s žárově zinkovanou konstrukcí, které je zasklené dvoustěnným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm, se silným UV filtrem.

Pareniska – Scobax Natur 80/60
1x
Počet variant: 1

Scobax Natur 80/60

Klasické drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 12 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie je z polykarbonátu. Rozmery: š 60 x d 80 x v 30 cm.

Pareniska – OEM Petty
3x
Počet variant: 1

OEM Petty

Parapetové mini parenisko na predpestovanie či pestovanie rastlinného materiálu a sadeníc. Súčasťou sady je rašelinová sadbová doska z 12 buniek, plastový priehľadný kryt, zásobník na semienka a zelený podtáček. Balenie obsahuje 3 kompletné sady.

Pareniska – Volya LLC Astra
 • Poslední kusy v EU
1x
Počet variant: 1

Volya LLC Astra

Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno.

Pareniska – Lanit Plast Automatický otvírač okna Profi
11x

Lanit Plast Automatický otvírač okna Profi

Automatický otvárač strešného okna, univerzálny pre väčšinu skleníkov.

Pareniska – Limes SP 3
Počet variant: 1

Limes SP 3

Parenisko SP 3 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním. Dutinky polykarbonátu sú zatavené už z výroby.

Pareniska – Limes SP 4
1x
Počet variant: 1

Limes SP 4

Parenisko SP 4 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním. Dutinky polykarbonátu sú zatavené už z výroby.

Pareniska – Limes SP 5
Počet variant: 1

Limes SP 5

Parenisko SP 5 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním. Dutinky polykarbonátu sú zatavené už z výroby.

Pareniska – Scobax Píst Growspot
Počet variant: 2

Scobax Píst Growspot

Originálny náhradný piest k automatickým otváračom Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvárač umožňuje automaticky otvárať a zatvárať strešné okná. Automatický otvárač zabraňuje prehriatiu skleníka.

Pareniska – Gutta pařeniště Gardentec Classic
1x
Počet variant: 1

Gutta pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvárač pre parenisko Gardentec Classic.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.