Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Pareniska

Vysoko efektívny kolega skleníkov, ktorý umožní predĺžiť pestovateľskú sezónu. Zvážte, či chcete klasický väčší model do pôdy, alebo vyvýšenú variantu. Sklo má prirodzene dlhú životnosť, polykarbonát zase skvele drží teplo. Prírodný drevený, ľahký hliníkový alebo robustný oceľový rám? Vyberajte s ohľadom na Vaše potreby.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie pareniska – Parenisko Globe Parenisko Globe Vďaka pridaným šikmým výstuhám v hornom ráme je navyše víko pareniska GZ11 oveľa odolnejšie a pevnejšie. Rohové diely pareniska majú pripravené otvory pre kotviaci prvok a následné bezpečné ukotvenie do zeme, čím sa zabezpečí vyššia odolnosť pareniska. 295 €
2
Najpredávanejšie pareniska – Chlebnica Parenisko Chlebnica Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno. 316,96 € 220 €
3
Najpredávanejšie pareniska – Astra Parenisko Astra Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno. 269,75 €
Ľudovka
Pareniska – EASY FIX Sleva 11%
7x

Parenisko Easy Fix

Základné parenisko s polohovateľným oknom, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺženou zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pareniska – Chlebnica Sleva 31%
63x
Počet variant: 1

Parenisko Chlebnica

Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno.

Pre náročných
Pareniska – BIOSTAR 1500
2x
Počet variant: 1

Parenisko Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové parenisko s automatickou ventiláciou, hliníkovou konštrukciou a výbornými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix.

Pareniska – Parenisko Globe
 • Doprava zadarmo
3x
Počet variant: 1

Parenisko Globe

Vďaka pridaným šikmým výstuhám v hornom ráme je navyše víko pareniska GZ11 oveľa odolnejšie a pevnejšie. Rohové diely pareniska majú pripravené otvory pre kotviaci prvok a následné bezpečné ukotvenie do zeme, čím sa zabezpečí vyššia odolnosť pareniska.

Pareniska – LANITPLAST NATUR 120/60 (S7274)
1x
Počet variant: 1

Parenisko Natur 120/60

Vyvýšené drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 22 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie z plexiskla, vnútro vystlané geotextíliou. Rozmery: š 60 x d 120 x v 90 cm.

Pareniska – BIOSTAR PROTECT Akcia
3x
Počet variant: 2

Parenisko Biostar Protect

Špeciálne polykarbonátové premium parenisko s ochrannou sieťou proti hmyzím škodcom, hliníkovou konštrukciou a silnými izolačnými vlastnosťami. Polykarbonát 8 mm s funkciou No Drip, montáž Easy Fix, dostupné v 2 veľkostiach.

Pareniska – BIO-PROTECT 130/60 NEW
2x
Počet variant: 1

Parenisko Bio Protech 130/60 New

Prémiové parenisko JUWEL, rozmer š 58 x d 126 x v 40/30 cm, polykarbonát 4 mm..

Pareniska – Parenisko dvoudílné GA12 Akcia
41x
Počet variant: 1

Parenisko GA12

Dvojdielne parenisko vyrobené z polykarbonátových dosiek s hrúbkou 4 mm s UV filtrom, konštrukciou z eloxovaných hliníkových profilov a s variabilne výklopnými oknami

Pareniska – Parenisko GZ11
 • Doprava zadarmo
Akcia
11x
Počet variant: 2

Parenisko GZ11

Bezúdržbové parenisko s horným hliníkovým rámom s výplňou z polykarbonátu s hrúbkou 4 mm a stabilnou a pevnou základňou z pozinkovaného plechu. Variabilná aretácia a bočné vzpery dodávajú spoľahlivé zaistenie otvoreným oknám.

Pareniska – Parenisko Growspot BOX 3
 • Samostatně neprodejné
8x
Počet variant: 1

Parenisko Growspot BOX 3

Parenisko Growspot BOX 3 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním.

Pareniska – Parenisko Growspot Box 4
 • Samostatně neprodejné
10x
Počet variant: 1

Parenisko Growspot BOX 4

Parenisko Growspot BOX 4 českej výroby je vyrobené z polykarbonátu a kvalitné oceľové konštrukcie, ktorá je upravená žiarovým zinkovaním.

Pareniska – RADIUS Sleva 29%
4x
Počet variant: 2

Parenisko Radius

Záhradné parenisko v podobe obojstranne otvárateľného polvalca má oceľovú konštrukciu z pozinkovaných jeklov 20 x 20 mm. Zasklenie je riešené 4 mm polykarbonátom s U-profilmi. Možnosť ukotvenia zakopaním do hĺbky 20 cm. Parenisko nemá dno.

Pareniska – Parenisko Gardentec Akcia
7x
Počet variant: 1

Parenisko Gardentec Classic

Robustný parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené oceľovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Pařeniště SEMIK 1500 XL
5x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 1500 XL

Zahradní pařeniště střední velikosti s žárově zinkovanou konstrukcí a polykarbonátovou výplní o tloušťce 4 mm. Horní vyklápěcí okno je možné zaaretovat až ve třech polohách.

Pareniska – Parenisko Gutta Gardentec Akcia
12x
Počet variant: 2

Parenisko Gardentec

Prémiové spracované parenisko z polykarbonátu nemeckej výroby tvorené ľahkou a trvanlivú hliníkovou konštrukciou. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 rokov na polykarbonát.

Pareniska – Pařeniště SEMIK 1500
5x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 1500

Nízké pařeniště s plechovými stěnami a skládacím polykarbonátovým oknem, které je možné díky pantům zafixovat ve čtyřech polohách a složit k jedné straně. Celá konstrukce je opatřena žárovým zinkováním. 

Pareniska – Pařeniště SEMIK 3000
3x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 3000

Prostorné pařeniště s žárově zinkovanou konstrukcí, které je zasklené dvoustěnným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm, se silným UV filtrem.

Pareniska – NATUR 80/60
1x
Počet variant: 1

Parenisko Natur 80/60

Klasické drevené parenisko vyrobené z borovicového dreva s hrúbkou 12 mm, povrch je ošetrený tlakovou impregnáciou, presklenie je z polykarbonátu. Rozmery: š 60 x d 80 x v 30 cm.

Pareniska – Astra
Počet variant: 1

Parenisko Astra

Oblúkové parenisko je tvorené odolnou konštrukciou z oceľových jeklov a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnosť obojstranného otvárania krídiel. Základ pareniska je riešený zakopaním nosných prvkov do hĺbky 25 cm. Parenisko nemá dno.

Pareniska – Minipařeniště + deska sadbová rašelin. 12 polí (3sady)
3x
Počet variant: 1

Parenisko Petty

Parapetové mini parenisko na predpestovanie či pestovanie rastlinného materiálu a sadeníc. Súčasťou sady je rašelinová sadbová doska z 12 buniek, plastový priehľadný kryt, zásobník na semienka a zelený podtáček. Balenie obsahuje 3 kompletné sady.

Pareniska – Parenisko Growspot Box 5
 • Samostatně neprodejné
6x
Počet variant: 1

Parenisko Growspot BOX 5

Základné parenisko s polohovateľnými okno, hliníkovoplastovou konštrukcií a predĺžená zárukou na polykarbonátové presklenie 10 rokov. Dostupné v 2 variantoch (jednoduché, dvojité).

Pareniska – Automatický otvárač okna Profi
11x

Automatický otvárač okna Profi

Automatický otvárač strešného okna, univerzálny pre väčšinu skleníkov.

Pareniska – Piest Growspot
Počet variant: 2

Piest Growspot

Originálny náhradný piest k automatickým otváračom Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvárač umožňuje automaticky otvárať a zatvárať strešné okná. Automatický otvárač zabraňuje prehriatiu skleníka.

Pareniska – Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic
1x
Počet variant: 1

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvárač pre parenisko Gardentec Classic.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.