Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Krbové stoly

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie krbové stoly – COSI Flow COSI Flow Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola. od 1 428 €
2
Najpredávanejšie krbové stoly – COSI Design line COSI Design line Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť. 1 918 €
Ľudovka
Krbové stoly – COSI Flow
3x

COSI Flow

Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo, hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Cena / výkon
Krbové stoly – COSI Cosiloft 120 Wood
4x

COSI Cosiloft 120 Wood

Obdĺžny stolík je kombináciou s horákom, rámom v industriálnom štýle a teakovej dosky. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Pre náročných
Krbové stoly – COSI Cosipure 100 Wood
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 50 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosipure 100
1x

COSI Cosipure 100

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 120 Straight
1x

COSI Cosiloft 120 Straight

Obdĺžny stolík s horákom a otvoreným hliníkovým rámom v industriálnom štýle, ktorý je možné kombinovať výberom z 2 stolových dosiek. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 100

COSI Cosiloft 100

Štvorcový stôl s otvoreným rámom industriálneho štýlu s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 100 Wood

COSI Cosiloft 100 Wood

Štvorcový stôl s otvoreným rámom industriálneho štýlu s doskou z teakového dreva s rozmermi 100 x 100 x 48 cm a plynovým ohniskom. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosibridge 140 Wood
2x

COSI Cosibridge 140 Wood

Štýlový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 140 x 47 x 80 cm je vyrobený z teakového dreva, hliníka a nerezovej ocele. Obsahuje navyše kryt na horák, regulátor s plynovou hadicou, tri keramické polená, lávové kamene a batérie.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosipure 120 Wood

COSI Cosipure 120 Wood

Obdĺžny stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 120 x 80 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 100 Bar

COSI Cosiloft 100 Bar

Barový stôl industriálneho štýlu pre milovníkov ohňa v bezprostrednej blízkosti. Do barovej nohy sa zmestí plynová fľaša až do objemu 10 kg. Plynové ohnisko je možné v prípade potreby zakryť doskou, ktorá je súčasťou príslušenstva.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 100 Wood Bar

COSI Cosiloft 100 Wood Bar

Barový stôl industriálneho štýlu s doskou z teakového dreva pre milovníkov ohňa v bezprostrednej blízkosti. Do barovej nohy sa zmestí plynová fľaša až do objemu 10 kg. Plynové ohnisko je možné v prípade potreby zakryť doskou, ktorá je súčasťou príslušenstva.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Design line
2x

COSI Design line

Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť.

Materiál: ocel Typ rámu: otevřený Doska: keramika Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosiloft 120

COSI Cosiloft 120

Okrúhly stôl s plynovým ohniskom s výkonom 9,0 kW. Toto okrúhle ohnisko má čierny alebo biely hliníkový rám s guľatou doskou z teakového dreva s priemerom 120 cm. Priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Flow Straight

COSI Flow Straight

Obdĺžny stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: hliník, dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosipure 120

COSI Cosipure 120

Obdĺžny stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 120 x 80 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Krbové stoly – COSI Cosisafe
Počet variant: 3

COSI Cosisafe

Krycia doska je ideálny doplnok pre plynové ohnisko v prípade, že chcete využiť maximálnu plochu stola. Doska je vyrobená z nerezovej ocele s práškovanou povrchovou úpravou v čiernej farbe.

Krbové stoly – COSI Cosisafe
Počet variant: 4

COSI Cosisafe

Tvrdené ochranné sklo chráni vaše plynové ohnisko pred vetrom a zároveň zaisťuje bezpečie v bezprostrednej blízkosti ohňa. Vyhnete sa tak nechceným úrazom a poškodeniu horľavých vecí. Dodá tak vašim spoločenským a relaxačným chvíľkam pocit bezpečia.

Krbové stoly – COSI obal na plynovú fľašu

COSI obal na plynovú fľašu

Odolný a ochranný kryt vyrobený z PVC materiálu pre plynovú fľašu s objemom 6 - 11 kg. Poskytuje dokonalú ochranu pred prachom a poveternostnými vplyvmi. Plynové fľaše, ktoré nie sú využívané, je možné obalom ľahko diskrétne zakryť a zároveň im tak zaistiť maximálnu starostlivosť.

Krbové stoly – COSI Cosibag

COSI Cosibag

Nepremokavý ochranný kryt na plynové ohnisko Cosi vyrobený z PVC materiálu. Odvetráva vlhkosť a redukuje tvorbu plesní. Špeciálne upravený pre vonkajšie prostredie a použiteľný po celý rok.

Krbové stoly – COSI Lava stones

COSI Lava stones

Nestačí vám množstvo lávových kameňov, ktoré k ohniskám štandardne dodávame? Páči sa vám bohaté obloženie horáka kameňmi? Alebo sa niekam podelili a jednoducho vám chýba?

Krbové stoly – COSI Woodlogs
Počet variant: 2

COSI Woodlogs

Keramické polená v imitácii obhoreného dreva sú vyrobené z kvalitnej keramiky, ktorá je odolná proti vysokým teplotám a skvele tak napodobňuje skutočné drevo. Polená sa počas používania neopotrebujú a zároveň akumulujú teplo po dlhú dobu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.