Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Izolácia

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie izolácia – IGLÚ ® Daliform IGLÚ Tvarovky Iglu určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe (suchá únosnosť 75 kg/m2). Ide o ideálny spôsob izolácie podlahy proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Spotreba 4 ks/m2. od 3,18 €
2
Najpredávanejšie izolácia – IGLÚ ® Daliform IGLÚ Ideálny spôsob na výstavbu zdvojených podláh, prevetraných balkónov a strešných terás. Tvarovka je špeciálne vyvinutá na umiestnenie všetkých technických rozvodov v dutine, zaručuje ľahkú pokládku a v prípade výstavby základov slúži ako tepelná izolácia. od 2,68 €
3
Najpredávanejšie izolácia – Cupolex Iglú Pontarolo Cupolex Špeciálna tvarovka so stredovým tŕňom navrhnutá tak, aby pri zaliatí betónu nedochádzalo k deformácii tvaru elementu. Umožňuje rýchlu a ekonomickú realizáciu nosnej konštrukcie so vzduchovou komorou, ktorá odvádza vlhkosť a škodlivé plyny unikajúce zo zeme. od 4,52 €
4
Najpredávanejšie izolácia – SilentSystem Block Akustická pěna SilentSystem Block Vysoce účinná pěna o tloušťce 8 cm pro silný akustický útlum, vhodná do prostorů velkého hluku. Efektivně řeší veškeré odrazy a přeslechy zvuku. Speciálně profilovaným povrchem lze vést kabelový systém. Hmotnost: 850 g. 25,74 €
5
Najpredávanejšie izolácia – SilentSystem Pyramid Akustická pěna SilentSystem Pyramid Středně silná pěna o tloušťce 7 cm se strukturou pyramidy pro pohlcení střední frekvence zvuků z různých úhlů. Používá se především ve zkušebnách, hudebních klubech a nahrávacích studiích. Hmotnost: 400 g. od 17,16 €
6
Najpredávanejšie izolácia – SilentSystem Stairs Akustická pěna SilentSystem Stairs Schodovitá struktura pěny s variabilní tloušťkou až 9 cm s vysokým účinkem pohltivosti zvuku. SilentSystem Stair je účinnější alternativou oblíbených pyramid, zaručí akustický útlum v projekčních místnostech, domacích kinech a kinosálech. Hmotnost: 850 g. 19,99 €
7
Najpredávanejšie izolácia – Perlinka Vertex G120 Perlinka Vertex G120 Určené na vystuženie na podlahové potery (140 g / m2), proti prasklinám. Jednoduchá aplikácia, nepodlieha korózii. Vyrobené zo sklolaminátové mriežkové textílie. 2,23 €
8
Najpredávanejšie izolácia – fólie do základů Paroizolační fólie podlahová 200 Certifikovaná profesionální paroizolační fólie v maloobchodním balení, která slouží jako ochrana tepelné izolace před vlhkostí. Vytváří hydroizolační vrstvu a je vyrobena ze 100% polyethylenu. Tloušťka fólie je 200 mikronů.   18 €
9
Najpredávanejšie izolácia – penový pás Dilatačné penový pás K príslušenstvu IGLÚ a IGLÚ + dodávame dilatačné penový pás, ktorý sa používa ako dilatačná pás medzi múrom a finálne betónovou vrstvou. od 0,52 €
10
Najpredávanejšie izolácia – rúrka Plná flexibilná rúrka Flexibilné drenážne rúrka z PVC. Spolu s nopovou fóliou je nevyhnutnou súčasťou drenážnych systémov. 2,52 €
Počet hlavných produktov:69
Izolácia – IGLÚ ®
 • Zdvojené podlahy
3x
Počet variant: 5

Daliform IGLÚ

Ideálny spôsob na výstavbu zdvojených podláh, prevetraných balkónov a strešných terás. Tvarovka je špeciálne vyvinutá na umiestnenie všetkých technických rozvodov v dutine, zaručuje ľahkú pokládku a v prípade výstavby základov slúži ako tepelná izolácia.

Výška: 4 – 12 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Izolácia – IGLÚ ®
3x
Počet variant: 12

Daliform IGLÚ

Predstavuje účinné, rýchle a ekonomické riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou vďaka ľahkosti a jednoduchosti vzájomného spojenia prvkov. Spotreba tvaroviek je 3,00 – 4,00 ks/m².

Výška: 14 – 50 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 3,00 – 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Izolácia – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
1x
Počet variant: 8

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostná tvarovka predstavuje spoľahlivé riešenie na výstavbu ventilačnej dutiny vo vnútri základovej dosky, ktoré úspešne zamedzuje vzlínajúcej vlhkosti a radónu. Jednotlivé elementy sú počas výstavby úplne pochôdzne. Vyznačujú sa jednoduchou inštaláciou.

Výška: 16 – 55 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Izolácia – Kročajová izolácia - mirelon Sleva 30%
Počet variant: 2

Kročajová izolácia - mirelon

PE pás určený primárne ako kročajová izolácia plávajúcich podláh.

Izolácia – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
 • Zdvojené podlahy
Počet variant: 3

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostná tvarovka určená na výstavbu zdvojených podláh, prevetraných balkónov a strešných terás. Špeciálne vyvinutá na umiestnenie všetkých technických rozvodov v dutine, v prípade výstavby základov slúži ako tepelná izolácia a zaručuje ľahkú pokládku.

Výška: 4 – 12 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 4,00 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Izolácia – Nopová fólia N Basic
4x

Nopová fólia N Basic

Rozmer nopovej fólie N Basic je 20 × 0,5 – 2 m. Hmotnosť 400 g / m2. Vyrobená z polyetylénu (HDPE). Chráni spodnú konštrukciu stavby proti vlhkosti a tým zvyšuje jej životnosť.

Izolácia – Geotextília Guttatex Sleva 15%
4x

Geotextília Guttatex

Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru.

Izolácia – Guttabeta T40

Nopová folie Guttabeta T40

Protivlhkostní a drenážní nopová fólie s nopy o výšce 40 mm, která má větší drenážní schopnost se zárukou 20 let. Rozměr 2 x 1,5 m. Lze ji též využít jako ztracené bednění. 

Izolácia – Cupolex Iglú
 • Super odolné
3x
Počet variant: 2

Pontarolo Cupolex

Špeciálna tvarovka so stredovým tŕňom navrhnutá tak, aby pri zaliatí betónu nedochádzalo k deformácii tvaru elementu. Umožňuje rýchlu a ekonomickú realizáciu nosnej konštrukcie so vzduchovou komorou, ktorá odvádza vlhkosť a škodlivé plyny unikajúce zo zeme.

Výška: 16 – 20 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 3,20 ks/m² Suchá únosnosť: 150 kg
Izolácia – Nopová fólia Guttabeta T50 Linear
3x

Nopová fólia Guttabeta T50 Linear

Rozmer nopovej fólie T50 Linear je 762 × 1640 mm. Hmotnosť 400 g / m2. Vyrobená z polyetylénu (HDPE). Výška nopu 50 mm. Hrúbka 1,6 mm. Chráni spodnú konštrukciu stavby proti vlhkosti.

Izolácia – Nopová fólia Guttabeta S

Nopová fólia Guttabeta S

Rozmer nopovej fólie S je 10 × 2 m. Hmotnosť 700 g / m2. Vyrobená z polyetylénu (HDPE). Z vnútornej strany opatrená perlinkou umožňujúce prevedení omietky. Vhodná pre sanáciu vnútorných stien.

Izolácia – Nopová fólia Guttabeta Star Sleva 20%
2x

Nopová fólia Guttabeta Star

Rozměr nopové fólie Star ve variantách 20 × 0,5 m až do 20 × 3 m. Hmotnost 400 g/m2. Vyrobena z polyethylenu (HDPE). Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Izolácia – Geotextilie Extra Sleva 9%

Geotextilie Extra

Tato geotextilie je vyrobena z 60 % PET. Základní pevnost byla u geotextilie Extra docílena vpichováním vláken. Zabraňuje migraci jemného materiálu do materiálu hrubého při průtoku vody zeminou. Udržuje průtok vody v zemině při minimální tlakové ztrát.

Izolácia – Geotextilie Standard Sleva 9%
1x

Geotextilie Standard

Geotextilie je vyrobena ze 100% PES. Používá se za účelem separace, filtrace a vyztužování. Gramáž 120 - 500 g/m² a rozměry 1 - 50 m.

Izolácia – Nopová fólia Guttabeta Drain

Nopová fólia Guttabeta Drain

Rozmer nopovej fólie Drain je 2 × 20 m. Hmotnosť 400 g / m2. Vyrobená z polyetylénu (HDPE). Chráni spodnú konštrukciu stavby proti vlhkosti. Obsahuje geotextíliu zabraňujúce zaneseniu nopov.

Izolácia – Nopová fólia Guttabeta T20

Nopová fólia Guttabeta T20

Rozmer nopovej fólie Guttabeta T20 je 20 × 1 m, 20 × 2 m. Hrúbka je 1 mm. Vyrobená z polyetylénu (HDPE). Možno využiť ako stratené debnenie. Vhodná pre mimoriadne vlhké konštrukcie.

Izolácia – Nopová fólie Sleva 9%
1x

Nopová fólie DB II

HDPE fólie standardní kvality o gramáži 500 g/m² pro základové práce a jednoduché drenáže.  Dobrá vodotěsnost a výborná ventilační schopnost, odvětrávání vlhkého zdiva.

Izolácia – Guttabeta T40 Garden

Nopová folie Guttabeta T40 Garden

Protivlhkostní a drenážní fólie s nopy o výšce 40 mm s perforací. Rozměr 2 x 1,5 m. Zadržuje vodu pro přežití rostlin v době sucha. Tloušťka nopové fólie 1 mm.

Izolácia – Nopová fólia Guttabeta T20 Garden

Nopová fólia Guttabeta T20 Garden

Rozmer nopovej fólie Guttabeta T20 Garden je 1,2 × 2,5 m (doska), 2 × 20 m (role). Hrúbka nopovej fólia 1 mm. Používa sa ako hydroakumulačná a drenážna vrstva u zelených striech.

Izolácia – Plastová hmoždinka s prítlačným tanierikom
Počet variant: 1

Plastová hmoždinka s prítlačným tanierikom

Zatepľovacie hmoždinky s plastovým tŕňom, určené pre kotvenie izolantov z extrudovaného a penového polystyrénu, vhodné tiež na uchytenie nopovej fólie.

Izolácia – Guttadrytek MAXI Akcia
4x
Počet variant: 11

Gutta Guttadrytek MAXI

Tvarovky Guttadrytek Maxi určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Vysušuje stavbu a úspešne zamedzuje jej vlhnutiu a šíreniu plesní.

Výška: 15 – 60 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 3,75 ks/m² Suchá únosnosť: 75 kg
Izolácia – Guttadrytek
 • Zdvojené podlahy
Akcia
8x
Počet variant: 2

Gutta Guttadrytek

Tvarovky Guttadrytek určené na vytvorenie ventilačnej dutiny v podlahe. Ide o ideálny spôsob izolácie proti vlhkosti a odvetraniu radónu. Využitie nájde pri regulácii vlhkosti pre náročné priestory.

Výška: 5 – 10 cm Materiál: polyethylen (HDPE) Spotreba: 3,10 ks/m² Suchá únosnosť: 100 kg
Izolácia – Reflexná fólia Solflex FOAM

Reflexná fólia Solflex FOAM

Podlahová parotesná fólia z penového polyetylénu s reflexnou metalizovanou Al vrstvou o hrúbke 3 mm. Určené pod plávajúce podlahy.

Izolácia – fólie do základů

Paroizolační fólie podlahová 200

Certifikovaná profesionální paroizolační fólie v maloobchodním balení, která slouží jako ochrana tepelné izolace před vlhkostí. Vytváří hydroizolační vrstvu a je vyrobena ze 100% polyethylenu. Tloušťka fólie je 200 mikronů.

 

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.