Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Boxy

Vyberať môžete medzi boxmi vyrobenými z kovu alebo plastu. Objem boxov začína okolo hodnoty 450 litrov, na uskladnenie vankúšov a menšieho náradia, a pokračuje až cez 2000 litrov, v ktorých je možné uskladniť detské bicykle, drevo alebo grily. Väčšinu z týchto boxov je možné využiť aj ako lavicu a sú vhodné na celoročné využitie.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie boxy – Keter CRT Keter CRT Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky. 488 €
Ľudovka
Boxy – Keter Urban
3x

Keter Urban

Praktický úložný záhradné box z polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje štruktúru prírodného ratanu s objemom 113 L a nosnosťou 120 kg. Dostupný je v hnedej a tmavo šedej farbe.

Cena / výkon
Boxy – Keter Glenwood
5x

Keter Glenwood

Praktický úložný záhradné box vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne v tmavo šedej farbe s kapacitou 390 l a nosnosťou 180 kg.

Pre náročných
Boxy – Lifetime Box Horizontal
1x

Lifetime Box Horizontal

Veľký úložný box s objemom 2120 litrov. Svojou veľkosťou vhodný na skladovanie dreva, grilovacích a športových potrieb.

Boxy – Lifetime Box XXL

Lifetime Box XXL

Plastový úložný box s objemom 495 litrov, dvojitou stenou a pneumatickými vzperami veka. Vhodný na uskladnenie záhradného náčinia, hračiek alebo vankúšov.

Boxy – Keter Samoa
4x

Keter Samoa

Praktický a úložný záhradné box je vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje štruktúru prírodného ratanu v hnedej a tmavo šedej farbe. Ponúka kapacitu 270 l, nosnosť 200 kg a vstavaná kolieska pre ľahký prenos.

Boxy – Keter Box City Storage
3x

Keter Box City Storage

Uzamykatelný nízkoúdržbový box s kapacitou 113 l a nosností 120 kg. Plastový box v designu dřeva poskytuje suché větrané prostředí pro skladované věci. Přidanou hodnotou tohoto boxu je především nízka hmotnost a voděodolnost. 

Boxy – Keter Borneo
3x

Keter Borneo

Rozměrný plastový box nabízí prostor o objemu 416 l s designem přírodního ratanu v antracitové barvě. Víko se otevíra s pomocí automatického mechanismu. Pevná konstrukce boxu je schopná unést zátěž až 220 kg.

Boxy – Keter CRT
3x

Keter CRT

Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky.

Boxy – Keter CRT

Keter CRT

Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 1200 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky.

Boxy – Keter Grande Store
3x

Keter Grande Store

Velký bezúdržbový box s kapacitou až 2020 l pro uskladnění těžších i rozměrnějších věcí. Je vybaven bočními dvířky, víkem s písty pro snadné otevírání a zešikmeným prahem. Vyroben z odolné polypropylenové pryskyřice s technologií Duotech.

Boxy – Keter Emily Sleva 13%
6x

Keter Emily

Ekonomicky dostupný plastový box s objemem 270 l v imitaci ratanového výpletu. Nízká hmotnost boxu v kombinaci s bočními úchyty a integrovanými pojízdnými kolečky umožňuje snadné přemisťování. 

Boxy – Keter Rockwood Akcia

Keter Rockwood

Odolný úložný záhradné box vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje drevo a jeho štruktúru. Ponúka kapacitu 570 l a nosnosť až 220 kg.

Boxy – Keter Java
3x

Keter Java

Zahradní box větší velikosti z polypropylenové pryskyřice v imitace ratanu. Konstrukce dokáže unést 50 kg a pojmout 850 l. Box je odolný všem povětrnostním vlivům a má UV filtr pro ochranu stálé barvy. 

Boxy – Keter Ontario
3x

Keter Ontario

Zahradní box s kapacitou 870 l nabízí úložný prostor o rozměrech 137 × 56 × 63 cm a maximální nosnost 75 kg. Je vyroben z polypropylenové pryskyřice s imitací dřeva. Vybaven hydraulickými písty, podlahovým panelem a vyztužením žebrovými segmenty. 

Boxy – Keter Premier Jumbo
3x

Keter Premier Jumbo

Vysoko priestorný a variabilný úložný záhradné box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 2020 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko opatrené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazky pre otváranie viek popolníc.

Boxy – Keter Patio Store
3x

Keter Patio Store

Bezúdržbový box s kapacitou 1000 l má zešikmený práh pro uskladnění těžších a rozměrnějších věcí. Technologie Duotech a UV filtr ochrání materiál a konstrikci před povětrnostními vlivy. Uvnitř boxu je odnímatelná polička.

Boxy – Keter Elite Store

Keter Elite Store

Variabilný úložný záhradné box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 1150 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko opatrené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazky pre otváranie viek popolníc.

Boxy – Keter Denali
3x

Keter Denali

Bezúdržbový a odolný záhradné box tvorený z dvojitých stien z polyproplylenové živica patentovanou technológiou DuoTech v objeme 380 a 570 l.

Boxy – Keter Hollywood
4x

Keter Hollywood

Nízkohmotnostní a bezúdržbový úložný záhradné box v retro dizajne pripomínajúce drevené palubovky dostupný v šedej farbe. Ponúka kapacitu 270 l.

Boxy – Keter Circa
6x

Keter Circa

Kulatý box s imitace ratanového výpletu je vyroben z velmi kvalitního materiálů odolného vlhkosti a povětrnostním vlivům. Úložný box o objemů 140 l lze využívat i jako odkládací stolek.

Boxy – Lifetime Box

Lifetime Box

Odolný plastový úložný box s objemem 440 litrů, zatížení až 450 kg a pneumatickými vzpěrami víka.

Boxy – Keter Premier XL

Keter Premier XL

Variabilný úložný záhradné box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 1150 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko opatrené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazky pre otváranie viek popolníc.

Boxy – Keter MIDI

Keter MIDI

Voděodolný uzamykatelný zahradní přístřešek na zahradní nářadí a další příslušenství, který má kapacitu až 880 l, kvalitní polypropylenová pryskyřice s UV stabilitou. Možnost dodatečné instalace poliček.

Boxy – Keter MIDI

Keter MIDI

Vysoce odolný přístřešek na popelnice, zahradní nářadí a další příslušenství, zešikmený práh pro kontejnery s kolečky, 880 l kapacita, možnost dodatečné instalace poliček.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.