Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Preto odporúčame nakupovať záhradné stavby na jar 2022 už teraz.
Skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Odporúčame neodkladať ich nákup.
Odporúčame nakupovať záhradné stavby už teraz.
0

Šachty

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie šachty – Dakota revízna šachta revízna šachta Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívodmi v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubí do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus. Dodáva sa v niekoľkých rozmeroch. K dispozícii je bohaté príslušenstvo. 9,2 € od 7,36 €
2
Najpredávanejšie šachty – Gutta Gutta Revizní šachta Smart Revizní šachta Smart Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství. 7,38 € od 5,9 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 6
Šachty – Dakota revízna šachta
  • 1
Sleva20%
Práve si prezerajú 4 zákazníci
(9)

revízna šachta

Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívodmi v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubí do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus. Dodáva sa v niekoľkých rozmeroch. K dispozícii je bohaté príslušenstvo.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura (s poklopem)
Sleva36%
Práve si prezerajú 3 zákazníci

Variabilní šachta Plura (s poklopem)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Výška 600 mm. šachta je vybavena poklopem.

Šachty – Dakota Revízna šachta - elektronikou rôzneho
Sleva20%

Revízna šachta - elektronikou rôzneho

Revízna šachta s integrovaným tesnením, pre prívod a pohodlnú revíziu elektrokabelů a traf.

Šachty – Gutta Gutta Revizní šachta Smart
  • 2
Sleva20%
Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Revizní šachta Smart

Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura (spodní díl)
Sleva25%

Variabilní šachta Plura (spodní díl)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku. Spodní díl s kompozitní podlahou.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura
Sleva20%
Práve si prezerá 1 zákazník

Variabilní šachta Plura

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.