0

Šachty

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie šachty – Dakota revízna šachta revízna šachta Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívodmi v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubí do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus. Dodáva sa v niekoľkých rozmeroch. K dispozícii je bohaté príslušenstvo. 9,2 € od 7,36 €
2
Najpredávanejšie šachty – Bielbet revizní šachta komplet s mříží Revizní šachta s mříží Plastová revizní šachta s mříží se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. 9,2 €
3
Najpredávanejšie šachty – Bielbet Revízna šachta komplet Revízna šachta komplet Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívody v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubia do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus. 9,2 €
4
Najpredávanejšie šachty – Gutta Gutta Revizní šachta Smart Revizní šachta Smart Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství. 7,38 € od 5,9 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 8
Šachty – Dakota revízna šachta
  • 1
Sleva20%
Práve si prezerá 1 zákazník
(8)

revízna šachta

Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívodmi v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubí do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus. Dodáva sa v niekoľkých rozmeroch. K dispozícii je bohaté príslušenstvo.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura (s poklopem)
Sleva36%

Variabilní šachta Plura (s poklopem)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Výška 600 mm. šachta je vybavena poklopem.

Šachty – Dakota Revízna šachta - elektronikou rôzneho
Sleva20%

Revízna šachta - elektronikou rôzneho

Revízna šachta s integrovaným tesnením, pre prívod a pohodlnú revíziu elektrokabelů a traf.

Šachty – Bielbet revizní šachta komplet s mříží
  • 2
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník

Revizní šachta s mříží

Plastová revizní šachta s mříží se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus.

Šachty – Gutta Gutta Revizní šachta Smart
Sleva20%
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
(1)

Revizní šachta Smart

Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Šachty – Bielbet Revízna šachta komplet
  • 3
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
(6)

Revízna šachta komplet

Plastová revízna šachta sa zaslepenými prívody v každej stene. Slúži pre spojenie až troch potrubia do jedného odtokového a zároveň ako čistiaci a revízny kus.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura (spodní díl)
Sleva25%

Variabilní šachta Plura (spodní díl)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku. Spodní díl s kompozitní podlahou.

Šachty – Scobalit Variabilní šachta Plura
Sleva20%

Variabilní šachta Plura

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.