Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Technické konzultácie

S Vašou otázkou nám neváhajte zavolať na infolinku, prípadne ju môžete zadať do diskusie na detaile konkrétneho produktu, alebo cez tento formulár.

Chápeme, že technické záležitosti nemusia byť práve vaša šálka čaju. Pre našich zákazníkov ponúkame odborné poradenstvo pri výbere, či montáži produktov z nášho katalógu.

 • Poradíme s výberom aj pri montáži
 • Cenný názorový presah
 • Snaživý odborný personál
 • Ľudský prístup

Na vaše otázky je pripravená skupina kolegov, ktorí sa vždy špecializujú na konkrétny typ sortimentu. Pravidelné školenia od mnohých výrobcov zaručujú, že vám sú schopní ponúknuť cenný názorový presah, prekračujúci jednotlivé značky aj dodávateľa, a nezaujato odporučiť ideálny produkt, alebo materiál pre váš konkrétny projekt.

 Infolinka:  02 / 212 01 341

Jednoduchšie záležitosti zodpovieme písomne na e-mail, zložitejšie témy vždy preberieme telefonicky. Technické poradenstvo riešime každý všedný deň od 8:00 do 16:30.

Technický dopyt

Odborná konzultácia

Detailné technické tovaroznalstvo, to je naša parketa. Ak zháňate dodatočné informácie o produkte, alebo chcete s výberom poradiť, stručne popíšte váš projekt a pošlite nám otázku. Čoskoro sa vám ozve náš technik a poradí.

  Reklamácia
  Chyba pri doručení
  Profesionálna montáž
  Cenová ponuka
  Buildex kariéra
  Záujem o spoluprácu
  Iný dotaz

  Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

  Je vám k dispozícii v tejto ponuke.