Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Toalety

V tejto sekcii nájdete kvalitné záhradné toalety precíznej výroby, ktoré sa stanú praktickým pomocníkom na chalupu alebo do akejkoľvek záhrady. Na výrobu je využívané to najkvalitnejšie drevo, ktoré je ošetrené lazúrou, čo zaručí dlhú životnosť.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie toalety –  Kadibudka Obelix Kadibudka Obelix Drevená záhradná toaleta Obelix českej výroby a precízneho spracovania. Je vyrobená z kvalitného smrekového dreva. Palubky o hrúbke 15 mm. Disponuje plastovým sedákom a prirodzeným odvetrávaním. 510,94 € 292,7 €
2
Najpredávanejšie toalety –  Bosana Kadibudka Bosana Robustná drevená záhradná toaleta z masívnych paluboviek precízneho spracovania, ošetrená tlakovou impregnáciou a vybavená zámkami. 432 € 389,27 €
Toalety –  Kadibudka Obelix
  • Zakázková výroba
Sleva 43%
5x

Kadibudka Obelix

Drevená záhradná toaleta Obelix českej výroby a precízneho spracovania. Je vyrobená z kvalitného smrekového dreva. Palubky o hrúbke 15 mm. Disponuje plastovým sedákom a prirodzeným odvetrávaním.

Toalety –  Bosana Sleva 10%
5x

Kadibudka Bosana

Robustná drevená záhradná toaleta z masívnych paluboviek precízneho spracovania, ošetrená tlakovou impregnáciou a vybavená zámkami.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.