Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Plotové panely

Predstavujú moderný a elegantný dizajn, vyznačujú sa veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou, pretože sú zvarované z oceľových drôtov väčších priemerov. Vyberať môžete v prevedení 2D alebo 3D v širokej škále rozmerov. Sú vhodné ako oplotenie rodinných domov či záhrad, tak aj na oplotenie veľkých objektov ako sú firemné a športové objekty, školy, letiská a pod.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie plotové panely – Plotový panel 3D Light Plotový panel 3D Light Ekonomický variant oplotenia vyznačujúci sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 4 mm. 22,42 € od 21,15 €
2
Najpredávanejšie plotové panely – Plotový panel 2D Super Plotový panel 2D Super Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 6 mm a vertikálné 5 mm. od 40,38 €
Ľudovka
Plotové panely – Plotový panel 3D Light Akcia
2x

Plotový panel 3D Light

Ekonomický variant oplotenia vyznačujúci sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 4 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 4 mm Vertikálný drôt: Ø 4 mm
Cena / výkon
Plotové panely – Plotový panel 2D Super
1x

Plotový panel 2D Super

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 6 mm a vertikálné 5 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 6 mm Vertikálný drôt: Ø 5 mm
Pre náročných
Plotové panely – Plotový panel 2D Super Strong
2x

Plotový panel 2D Super Strong

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 8 mm a vertikálné 6 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 8 mm Vertikálný drôt: Ø 6 mm
Plotové panely – Plotový panel 3D Classic

Plotový panel 3D Classic

Vyznačujú sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 5 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 5 mm Vertikálný drôt: Ø 5 mm
Plotové panely – Stĺpik 60 x 40 mm

Stĺpik Square

Určený je na stavbu plotu z plotových zváraných drôtených panelov 2D a 3D. Stĺpik je obdĺžnikového pôdorysu o rozmere 60 x 40 mm. Zaručuje vysokú stabilitu a pevnosť plotu. Súčasťou balenia je zahrnutá plastová čiapočka.

Materiál stĺpa: oceľ Typ: jekel Rozmer: 60 × 40 mm Výška: 1500 – 2800 mm
Plotové panely – Pätka stĺpika 60 x 40 mm

Pätka Square

Slúži na ukotvenie plotu z plotových zváraných drôtených panelov 2D a 3D do betónovému podkladu. Určená je pre stĺpiky obdĺžnikového pôdorysu o rozmere 60 x 40 mm.

Plotové panely – Začiatočná objímka 60 x 40 mm

Objímka začiatočná Square

Slúži na začiatočné alebo koncové prichytenie plotového panelu z plotových zváraných drôtou 2D a 3D na hranatý stĺpik o rozmeru 60 x 40 mm. Súčasťou balenia je objímka, skrutka, podložka, čierny plastový vymedzovač a matka.

Plotové panely – Priebežná objímka 60 x 40 mm

Objímka priebežná Square

Používa sa na priebežné uchytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 X 40 mm. Súčasťou balenia je skrutka, podložka a bezpečnostá trhacia matica. 

Plotové panely – Rohová objímka 60 x 40 mm

Objímka rohová Square

Používa sa na rohové uchytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 X 40 mm. Súčasťou balenia je skrutka, podložka a bezpečnostá trhacia matica. 

Plotové panely – Univerzálna príchytka U M6 60 x 40 mm

Príchytka univerzálna U M6

Používá sa na univerzálné prichytenie plotového panela z plotových2D a 3D k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 x 40 mm. Umožňuje fixáciu panela bez potreby vŕtania profilu stĺpika.

Plotové panely – Spojka dvoch panelov (nekonečný spoj) so skrutkovým spojom

Príchytka Nekonečná

Slúži pre nekonečný spoj na uchytenie a spojenie 2D alebo 3D panelov bez toho, aby bolo potrebné využitie stĺpika. Dostupná v striebornej, zelenej alebo antracitovej farbe.

Plotové panely – Úchyt bočný samorezný

Príchytka Bočná

Slúži na uchytenie plotového panela 2D alebo 3D k rôznym povrchom, prípadne k plotovej bránke. Príchytka je dodávaná vrátane samoreznej skrutky do železa. Dostupná v striebornej, zelenej alebo antracitovej farbe.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.