0

Chémia

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie chémia – Gutta Strešný bitúmenový tmel Strešný bitúmenový tmel Tmel určený na tesnenie a lepenie strešných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov, utesňovanie zakončovacích plechov a núdzové opravy striech. 3,89 € 3,31 €
2
Najpredávanejšie chémia – Gutta Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP Asfaltová zmes pre penetráciu podkladu. Možno aplikovať aj na mierne vlhkom povrchu. Určené pre primárnu prípravu pod živičnými nátery a za horúčavy aplikovanou strešnou lepenkou. 8,33 € od 7,5 €
3
Najpredávanejšie chémia – Swissbond Tekutá izolácia - gumoasfalt Hydrostop Tekutá izolácia - gumoasfalt Hydrostop Tekutá izolácia Hydrostop, tzv. gumoasfalt tvorí pevný, rovnomerný povlak. Vhodné na ošetrenie pozinkovaných konštrukcií pre zvýšenie ich životnosti. 13,06 € od 11,75 €
4
Najpredávanejšie chémia – Gutta Elasticky tesniaci pás Elasticky tesniaci pás Celoplastový elasticky tesniaci pás. Dĺžka je 10m. Izolácia prestupov v nopovej fólii. Vysoko priľnavý. Zabraňuje korózii. 1,15 € 0,98 €
5
Najpredávanejšie chémia – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit Disperzná asfaltová hydroizolačná zmes modifikovaná syntetickou gumou. Určené pre ľahké hydrofóbne izolácie, k renovácii a ochrane strešných krytín. Možno aplikovať aj na vlhký povrch. Odolná voči mrazu aj vode. 8,88 € od 7,99 €
6
Najpredávanejšie chémia – Gutta Montážna pena Guttafoam Mega 860 Montážna pena Guttafoam Mega 860 Jednozložková pištoľová polyuretánová montážna pena Mega 860 je vhodná na profesionálne použitie. Výdatnosť až 70 l. 6,78 € od 5,76 €
7
Najpredávanejšie chémia – Scobalit Náhradný mixér Náhradný mixér Náhradný mixér patrí medzi príslušenstvo k chemickým kotvám. 0,6 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 39
Chémia – Gutta Penetrácia SO disperzia
Sleva10%

Penetrácia SO disperzia

Penetračná jednozložková vodná disperzia na bázi styrenakrylátového kopolyméru. Pod fasádne farby, interiérové nátery, omietky štuky, pred lepením polystyrénu, stropných kaziet a pod.

Chémia – Baufan Impregnácia na drevo
Sleva15%
Práve si prezerajú 4 zákazníci
(2)

Impregnácia na drevo

Profesionálny hĺbková impregnácia na drevo proti drevokaznému hmyzu, hubám a plesniam. Ekologicky šetrná.

Chémia – Gutta Elasticky tesniaci pás
Sleva15%

Elasticky tesniaci pás

Celoplastový elasticky tesniaci pás. Dĺžka je 10m. Izolácia prestupov v nopovej fólii. Vysoko priľnavý. Zabraňuje korózii.

Chémia – Gutta Strešný bitúmenový tmel
  • 1
Sleva15%
Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
(9)

Strešný bitúmenový tmel

Tmel určený na tesnenie a lepenie strešných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov, utesňovanie zakončovacích plechov a núdzové opravy striech.

Chémia – Gutta Lepidlo na polystyrén Guttafoam
Sleva15%

Lepidlo na polystyrén Guttafoam

Polyuretánové lepidlo (pištoľ) na polystyrén slúži na lepenie EPS a XPS na nasiakavé podklady. Obsah balenia je 750 ml.

Chémia – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit
Sleva10%
Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
(2)

Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit

Disperzná asfaltová hydroizolačná zmes modifikovaná syntetickou gumou. Určené pre ľahké hydrofóbne izolácie, k renovácii a ochrane strešných krytín. Možno aplikovať aj na vlhký povrch. Odolná voči mrazu aj vode.

Chémia – Gutta Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon
Sleva15%
Práve si prezerá 1 zákazník
(3)

Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel špeciálne vyvinutý pre vzduchotesné a plynotesné spojenie nopových fólií. Najmä v detailoch a prestupoch.

Chémia – Gutta Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP
  • 2
Sleva10%
Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
(2)

Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP

Asfaltová zmes pre penetráciu podkladu. Možno aplikovať aj na mierne vlhkom povrchu. Určené pre primárnu prípravu pod živičnými nátery a za horúčavy aplikovanou strešnou lepenkou.

Chémia – Gutta Pištoľová montážna pena Guttafoam (zimná)
Sleva10%

Pištoľová montážna pena Guttafoam (zimná)

Pištoľová montážna pena Guttafoam (zimná) Jednozložková pištoľová polyuretánová pena vhodná na montáž okien a zárubní, na vyplňovanie medzier, prasklín a na tepelnej izolácie.

Chémia – Gutta Pištoľová montážna pena Guttafoam
Sleva15%

Pištoľová montážna pena Guttafoam

Jednozložková pištoľová polyuretánová pena vhodná na montáž okien a zárubní, na vyplňovanie medzier, prasklín a na tepelnej izolácie.

Chémia – Gutta Trubičková montážna pena Guttafoam (zimná)
Sleva10%
(1)

Trubičková montážna pena Guttafoam (zimná)

Jednozložková polyuretánová pena vhodná na montáž okien a zárubní, na vyplňovanie medzier, prasklín a na tepelnej izolácie.

Chémia – Gutta Trubičková montážna pena Red Label (zimná)
Sleva10%

Trubičková montážna pena Red Label (zimná)

PUR pena 750 ml. Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení.

Chémia – Gutta Pištoľová montážna pena Red Label (zimná)
Sleva10%

Pištoľová montážna pena Red Label (zimná)

PUR pena 750 ml. Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení.

Chémia – Gutta Pištoľová montážna pena Red Label
Sleva15%

Pištoľová montážna pena Red Label

PUR pena 750 ml. Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení.

Chémia – Gutta Prísada do betónu Wintermax

Prísada do betónu Wintermax

Wintermax je mrazuvzdorná prísada do betónu. Spotreba je 0,75 l na 100 kg betónu. Urýchľuje tuhnutie betónu a cementovej malty. Nespôsobuje koróziu kovových výstuží.

Chémia – Gutta Montážna pena Red Label
Sleva15%
(1)

Montážna pena Red Label

Montážní pěna Red Label – PUR pěna 750 ml. Montážní pěna je určená k vyplňování mezer, prasklin, dutin, dilatačních spár, izolaci teplovodních rozvodů, koupelnových van, bojlerů, chladírenských zařízení.

Chémia – Gutta Čistič Guttafoam
Sleva15%

Čistič Guttafoam

Čistič Guttafoam slúži na čistenie obsahu aplikačných pištolí bez zvyškov a lepkavého filmu. Jedná sa o veľmi silné rozpúšťadlo na bázi acetónu.

Chémia – Gutta Montážna pena Guttafoam
Sleva15%
Práve si prezerá 1 zákazník

Montážna pena Guttafoam

Polyuretánová montážna pena Guttafoam je určená na použitie pri montáži okien a zárubní, na vypĺňanie medzier, prasklín, dilatačných špár a tepelnej izolácii.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.