✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
✪ Vzhľadom na obmedzené európskym zásobám a plánovanému zdraženie ocele a polykarbonátu, odporúčame objednávať skleníky už teraz.
Vzhľadom na situáciu, prosíme, neodkladajte objednania
0

Chémia

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie chémia – Den Braven Tekutá lepenka Tekutá lepenka Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Tekutou lepenku je možné využít jak v interiéru, tak i exteriéru. od 18,28 €
2
Najpredávanejšie chémia – Den Braven Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400 Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400 od 17,12 €
3
Najpredávanejšie chémia – Gutta Strešný bitúmenový tmel Strešný bitúmenový tmel Tmel určený na tesnenie a lepenie strešných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov, utesňovanie zakončovacích plechov a núdzové opravy striech. 4,08 € 3,67 €
4
Najpredávanejšie chémia – Gutta Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon Tmel špeciálne vyvinutý pre vzduchotesné a plynotesné spojenie nopových fólií. Najmä v detailoch a prestupoch. 3,89 € od 3,5 €
5
Najpredávanejšie chémia – Gutta Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP Asfaltová zmes pre penetráciu podkladu. Možno aplikovať aj na mierne vlhkom povrchu. Určené pre primárnu prípravu pod živičnými nátery a za horúčavy aplikovanou strešnou lepenkou. 8,33 € od 7,91 €
6
Najpredávanejšie chémia – Gutta Montážna pena Guttafoam Montážna pena Guttafoam Polyuretánová montážna pena Guttafoam je určená na použitie pri montáži okien a zárubní, na vypĺňanie medzier, prasklín, dilatačných špár a tepelnej izolácii. 4,37 € od 3,93 €
7
Najpredávanejšie chémia – Den Braven Sklenářský tmel Sklenářský tmel Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov. od 6,84 €
8
Najpredávanejšie chémia – Den Braven Hydroizolace Krystalizol Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol Vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody. od 12,96 €
9
Najpredávanejšie chémia – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit Disperzná asfaltová hydroizolačná zmes modifikovaná syntetickou gumou. Určené pre ľahké hydrofóbne izolácie, k renovácii a ochrane strešných krytín. Možno aplikovať aj na vlhký povrch. Odolná voči mrazu aj vode. 8,88 € od 8,44 €
10
Najpredávanejšie chémia – Gutta Pištoľová montážna pena Red Label (zimná) Pištoľová montážna pena Red Label (zimná) PUR pena 750 ml. Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení. 4,92 € od 4,43 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 187
Chémia – Gutta Penetrácia SO disperzia
Akcia

Penetrácia SO disperzia

Penetračná jednozložková vodná disperzia na bázi styrenakrylátového kopolyméru. Pod fasádne farby, interiérové nátery, omietky štuky, pred lepením polystyrénu, stropných kaziet a pod.

Chémia – Baufan Impregnácia na drevo
Sleva15%
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(3)

Impregnácia na drevo

Profesionálny hĺbková impregnácia na drevo proti drevokaznému hmyzu, hubám a plesniam. Ekologicky šetrná.

Chémia – Gutta Elasticky tesniaci pás
Akcia

Elasticky tesniaci pás

Celoplastový elasticky tesniaci pás. Dĺžka je 10m. Izolácia prestupov v nopovej fólii. Vysoko priľnavý. Zabraňuje korózii.

Chémia – Den Braven VINYLESTER SF

Chemická kotva VINYLESTER SF

Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do +40 °C. Vhodná pro extrémní zatížení.

Chémia – Gutta Strešný bitúmenový tmel
  • 3
Sleva10%
Práve si prezerá 1 zákazník
(13)

Strešný bitúmenový tmel

Tmel určený na tesnenie a lepenie strešných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov, utesňovanie zakončovacích plechov a núdzové opravy striech.

Chémia – Den Braven Montážní pěna GT

Trubičková montážní pěna GT

Jednosložková montážní pěna s vysokou přilnavostí a lepivostí. Trubičková dóza a montážní pěna zelené barvy. Vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou.

Chémia – Den Braven POLYESTER SF

Chemická kotva POLYESTER SF

Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

Chémia – Den Braven Odstraňovač vytvrzené montážní pěny
Práve si prezerajú 4 zákazníci

Odstraňovač vytvrzené montážní pěny

Pro odstranění zbytku vytvrzené montážní pěny z hliníkových povrchů, PVC a potahovaného PVC. Aplikační štěteček na uzávěru.

Chémia – Den Braven Montážní pěna Nízkoexpanzivní YT

Trubičková montážní pěna Nízkoexpanzivní YT

Speciálně vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií, aby splňovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze. Trubičková dóza a montážní pěna žluté barvy.

Chémia – Den Braven POLYESTER

Chemická kotva POLYESTER

Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

Chémia – Den Braven MAXI 750

Pistolová montážní pěna Maxi 750

Profesionální jednosložková montážní pěna, která zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy.

Chémia – Den Braven ARCTIC

Chemická kotva ARCTIC

Zimní verze vinylesterové chemické kotvy umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do -20 °C.

Chémia – Den Braven POLYESTER SF Silver line

Chemická kotva POLYESTER SF Silver line

Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro rychlé kotvení. Neobsahuje Styren.

Chémia – Tytan Professional Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit
Akcia
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(2)

Gumoasfaltová hydroizolácia Disprobit

Disperzná asfaltová hydroizolačná zmes modifikovaná syntetickou gumou. Určené pre ľahké hydrofóbne izolácie, k renovácii a ochrane strešných krytín. Možno aplikovať aj na vlhký povrch. Odolná voči mrazu aj vode.

Chémia – Den Braven Mega 70
Práve si prezerá 1 zákazník

Pistolová montážní pěna Mega 70

Profesionální jednosložková, montážní a konstrukční pěna na bázi vlhkem vytvrzujícího polyuretanu, pro použití ve stavebním průmyslu. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy. Pro spáry od 4 do 60 mm.

Chémia – Gutta Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon
Sleva10%
(4)

Tesniaci butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel špeciálne vyvinutý pre vzduchotesné a plynotesné spojenie nopových fólií. Najmä v detailoch a prestupoch.

Chémia – Gutta Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP
Akcia
(3)

Asfaltový penetračný lak Guttabit ALP

Asfaltová zmes pre penetráciu podkladu. Možno aplikovať aj na mierne vlhkom povrchu. Určené pre primárnu prípravu pod živičnými nátery a za horúčavy aplikovanou strešnou lepenkou.

Chémia – Den Braven POLYESTER Silver line

Chemická kotva POLYESTER Silver line

Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro rychlé kotvení.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.