0

Plechová strešná krytina

Plechová strešná krytina je vyhľadávaným artiklom v ponuke zastrešenie objektov, ktorá sa vyznačuje pomerom vysokej kvality a nízke ceny. Plechové strešné krytiny ponúkají výber z pestrej farebnej škály v prémiových matných i lesklých variantoch a plechov rôzne sily, ktoré nájdu využitie na priemyselných objektoch, rodinných domoch aj na menších záhradných stavbách. Hlavným kritériom pre výber plechovej krytiny je jej nízka váha cca 4,5 kg/m2 a veľmi rýchla montáž. Nachádza tak využitie pri rekonštrukciách striech bez nutnosti výmeny krovu. V našej ponuke sa špecializujeme na dva typy plechovej krytiny. Škridlovú plech sa vyznačuje kvalitným spracovaním, vyniká odolnosťou proti poveternostným vplyvom a má veľmi prepracované dizajnové spracovanie. Trapézový plech, alebo tiež trapézové dosky, ponúka finančne zaujímavú variantu použitie pre najrôznejšie architektonické riešenia striech, fasád alebo stien v interiéri.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 13

Trapézový plech Guttatop T21

Počet variant produktu: 1

Lehké plechové trapézové desky s výškou vlny 21 mm s přírodním pozinkovým povrchem bez krycího laku pro zastřešení pergol a parkovacích stání. ocelový plech o tl. 0,45 mm. Vynikající poměr cena / výkon.

Skladom – ihneď k odberu
9,74 € / m²

Plechová krytina Guttatop škridla

  • záruka 10 rokov
  • Rezy na mieru
Akcia

Plechová škridlová krytina vyrobená z profilovaného oceľového plechu. Hrúbka 0,4 mm. Povrchová úprava polyesterovým la­kom.

Skladom – ihneď k odberu
10,88 € 10,55 € / ks

Stěnový plech Guttatop trapéz T06

  • záruka 10 rokov

Trapézový plech z obojstranne pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,5 mm s reliéfnym povrchom v imitácii zlatého dubu sa hodí ako bezúdržbová alternatíva drevených paluboviek.

Skladom – ihneď k odberu
17,78 € / m²

Plechová krytina Guttatop trapéz T18

Akcia

Ľahká plechová strešná krytina. Kvalitný trapézový plech Guttatop T18 s lesklým organickým povlakom vyrobený z obojstranne pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,4 mm. Pre zastrešenie garáží, pergol a parkovacích státí.

Skladom – ihneď k odberu
10,82 € 10,5 € / m²

Vario-Roll

Akcia

Strešný vetrací pás hrebeňa a nárožia je vyrobený z pevnej PP tkaniny a šitého spoje s plizovaným okrajom z hliníka. Vhodné pre všetky typy pálených aj betónových hrebenáčov.

Skladom – ihneď k odberu
4,19 € 3,9 € / bm

Guttatop tesnenie pod hrebeň

Guttatop tesnenie pod hrebeň slúži pre utesnenie krytiny pri odkvape a pri hrebeni. Vyrába sa v šedej farbe. Rozmer 1000 mm.

Skladom – ihneď k odberu
3,06 € / ks

Guttatop opravná farba

Opravná farba Guttatop slúži k opravám poškodeniu farby na povrchu krytiny. Farba náteru sa môže mierne líšiť od farby krytiny. Obsah 12 ml.

Skladom – ihneď k odberu
6,61 € / ks

Guttatop samorezný vrut

Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm.

Skladom – ihneď k odberu
25,6 € / bal

Guttatop štítová lišta vrchná

Slúži ako ochrana štítu strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Efektívna dĺžka je cca 900 mm.

Skladom – ihneď k odberu
od 7,38 € / ks

Guttatop úžľabie

Guttatop úžľabie sa na okrajoch vyrába s koncovými ohyby kvôli upevneniu. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 2000 × 175 × 1­75 mm.

Skladom – ihneď k odberu
13,99 € / ks

Guttatop hrebenáč hranatý

Slúži na zakrytie v mieste, kde dochádza k styku dvoch plôch na vrchole strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 1000 × 315 mm.

Skladom – ihneď k odberu
od 7,98 € / ks

Guttatop čelo hrebenáča

Slouží k zakrytí v místě kde dochází ke styku dvou ploch střechy s koncovým rohem střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 150 × 90 mm.

Skladom – ihneď k odberu
5,52 € / ks

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.