Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Príslušenstvo

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie príslušenstvo – Covernit Samořezný vrut Covernit Samořezný vrut Vrut s podložkou EPDM pro spojování a k uchycení plechových krytin do dřeva. Není nutné předvrtávat a následně lakovat. V barvách  od 0,06 €
2
Najpredávanejšie príslušenstvo – Covernit UFO Covernit UFO Vrut s integrovanou podložkou EPDM pro spojování a k uchycení plechových krytin do dřeva. Jedná se o designové samořezné vruty s plochou hlavou. od 0,14 €
Príslušenstvo – Gutta Sněhová Guttatop Klasik

Gutta Sněhová Guttatop Klasik

Vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového plechu, který je povrchově upravený odolným polyesterovým lakem. Při vhodném rozmístění slouží jako zábrana proti sesuvům sněhu z plochy střech. Zábrany se montují samostatně.

Príslušenstvo – Scobax Vario-Roll

Scobax Vario-Roll

Strešný vetrací pás hrebeňa a nárožia je vyrobený z pevnej PP tkaniny a šitého spoje s plizovaným okrajom z hliníka. Vhodné pre všetky typy pálených aj betónových hrebenáčov.

Príslušenstvo – Onduline Tesniaci pás Flashing Band
+1

Onduline Tesniaci pás Flashing Band

Pružný hliníkový pás s butylovou lepiacou podložkou. Môže byť použitý napríklad okolo komínov, pozdĺž hrebeňov a bokov a kdekoľvek inde, kde potrebujete vodotesné tesnenie na vašej streche. Nevyžadujú sa žiadne špeciálne nástroje na rozdiel od kovového lemovania.

 

Príslušenstvo – Bilka snehová zábrana
+2

Bilka snehová zábrana

Montuje sa na strešnú krytinu a zabraňuje zosunu snehu zo strechy.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop těsnění pod hřeben

Gutta Guttatop těsnění pod hřeben

Guttatop tesnenie pod hrebeň slúži pre utesnenie krytiny pri odkvape a pri hrebeni. Vyrába sa v šedej farbe. Rozmer 1000 mm.

Príslušenstvo – Bilka Skrutky

Bilka Skrutky

Samorezné skrutky pro trapézové plechové krytiny. Opatřené antikorozní povrchovou úpravou.

Príslušenstvo – Covernit Samořezný vrut
3x
+13

Covernit Samořezný vrut

Vrut s podložkou EPDM pro spojování a k uchycení plechových krytin do dřeva. Není nutné předvrtávat a následně lakovat. V barvách 

Príslušenstvo – Covernit UFO
2x
+8

Covernit UFO

Vrut s integrovanou podložkou EPDM pro spojování a k uchycení plechových krytin do dřeva. Jedná se o designové samořezné vruty s plochou hlavou.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop samořezný vrut
5x
+13

Gutta Guttatop samořezný vrut

Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm.

Príslušenstvo – Scobax Samořezný vrut Metaline
5x
+2

Scobax Samořezný vrut Metaline

Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop opravná barva

Gutta Guttatop opravná barva

Opravná farba Guttatop slúži k opravám poškodeniu farby na povrchu krytiny. Farba náteru sa môže mierne líšiť od farby krytiny. Obsah 12 ml.

Príslušenstvo – Covernit Farmářský samořezný šroub
2x
+3

Covernit Farmářský samořezný šroub

Farmářský šroub s podložkou EPDM pro spojování a k uchycení plechových krytin do dřeva. Není nutné předvrtávat a následně lakovat.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.