Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Preto odporúčame nakupovať záhradné stavby na jar 2022 už teraz.
Skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Odporúčame neodkladať ich nákup.
Odporúčame nakupovať záhradné stavby už teraz.
0

Príslušenstvo

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie príslušenstvo – Gutta Okapové lemování Guttatop Klasik Okapové lemování Guttatop Klasik Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Lemování okapové je o délce 2000 mm. 14,71 €
2
Najpredávanejšie príslušenstvo – Gutta Guttatop samorezný vrut Guttatop samorezný vrut Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm. od 3,49 €
3
Najpredávanejšie príslušenstvo – Gutta Sněhová zábrana Guttatop Klasik Sněhová zábrana Guttatop Klasik Vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového plechu, který je povrchově upravený odolným polyesterovým lakem. Při vhodném rozmístění slouží jako zábrana proti sesuvům sněhu z plochy střech. Zábrany se montují samostatně. 14,71 € od 13,68 €
4
Najpredávanejšie príslušenstvo – Scobalit Guttatop samorezný vrut – kopie Guttatop samorezný vrut – kopie Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm. od 27,68 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 20
Príslušenstvo – Gutta Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(2)

Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Vrchní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik

Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Spodní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop štítová lišta vrchná
(2)

Guttatop štítová lišta vrchná

Slúži ako ochrana štítu strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Efektívna dĺžka je cca 900 mm.

Príslušenstvo – Gutta Okapové lemování Guttatop Klasik
  • 1
Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Okapové lemování Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Lemování okapové je o délce 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik
(1)

Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik

Slouží jako ochrana štítu střechy, která je vyrobena z ocelového plechu a opatřena vrstvou lesklého nátěru. Vrchní štítové lemování je o délce 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop hrebenáč hranatý
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(6)

Guttatop hrebenáč hranatý

Slúži na zakrytie v mieste, kde dochádza k styku dvoch plôch na vrchole strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 1000 × 315 mm.

Príslušenstvo – Gutta Úžlabí Guttatop Klasik

Úžlabí Guttatop Klasik

Plechové úžlabí o délce 2000 mm je vyrobeno na okrajích s koncovými ohyby kvůli upevnění. Vyrobeno je z ocelového plechu, který je opatřen polyesterového povrchovou úpravou.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop úžľabie

Guttatop úžľabie

Guttatop úžľabie sa na okrajoch vyrába s koncovými ohyby kvôli upevneniu. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 2000 × 175 × 1­75 mm.

Príslušenstvo – Gutta Sněhová zábrana Guttatop Klasik
  • 3
Akcia
Práve si prezerá 1 zákazník

Sněhová zábrana Guttatop Klasik

Vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového plechu, který je povrchově upravený odolným polyesterovým lakem. Při vhodném rozmístění slouží jako zábrana proti sesuvům sněhu z plochy střech. Zábrany se montují samostatně.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop hrebenáč
(1)

Guttatop hrebenáč

Slúži na zakrytie v mieste, kde dochádza k styku dvoch plôch na vrchole strechy. Vyrobené z oceľového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozmery 2000 × 230 mm.

Príslušenstvo – Gutta Hřebenáč Guttatop Klasik oblý
(1)

Hřebenáč Guttatop Klasik (oblý)

Vyroben je z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,45 mm, který je opatřen vrstvou lesklého nátěru. Hřebenáč (oblý) má rozměry 300 x 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Hřebenáč Guttatop Klasik hranatý
(1)

Hřebenáč Guttatop Klasik (hranatý)

Vyroben je z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,45 mm, který je opatřen vrstvou lesklého nátěru. Hřebenáč (hranatý) má rozměry 300 x 2000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Čelo hřebenáče Guttatop Klasik

Čelo hřebenáče Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu s lesklou polyesterovou povrchovou úpravou o rozměrech 150 × 90 mm. Hlavní funkcí čela hřebenáče je zakrytí střechy v místě, kde dochází ve vrcholu střechy ke styku dvou ploch s koncovým rohem střechy. 

Príslušenstvo – Gutta Guttatop čelo hrebenáča

Guttatop čelo hrebenáča

Slouží k zakrytí v místě kde dochází ke styku dvou ploch střechy s koncovým rohem střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 150 × 90 mm.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop tesnenie pod hrebeň
(1)

Guttatop tesnenie pod hrebeň

Guttatop tesnenie pod hrebeň slúži pre utesnenie krytiny pri odkvape a pri hrebeni. Vyrába sa v šedej farbe. Rozmer 1000 mm.

Príslušenstvo – Gutta Guttatop samorezný vrut
  • 2
Od pondelka zakúpil 1 zákazník
(30)

Guttatop samorezný vrut

Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm.

Príslušenstvo – Scobalit Guttatop samorezný vrut – kopie
(15)

Guttatop samorezný vrut – kopie

Guttatop samorezný vrut slúži na upevnenie plechovej krytiny. Vyrobené z pozinkovanej ocele. Vyrába sa v červenej a hnedej farbe. Rozmery od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm.

Príslušenstvo – Scobalit Vario-Roll
Akcia
(1)

Vario-Roll

Strešný vetrací pás hrebeňa a nárožia je vyrobený z pevnej PP tkaniny a šitého spoje s plizovaným okrajom z hliníka. Vhodné pre všetky typy pálených aj betónových hrebenáčov.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.