- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Topenisko

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie topenisko – CookKing Palma CookKing Palma Skladom 35 ks Odolné ohnisko európskej výroby tvorí široká misa a tri silné nohy zaisťujúce výbornú stabilitu. Všetky prvky oceľového ohniska sú vzájomne zvarené. od 88,70 €
2
Najpredávanejšie topenisko – Česká Manufaktura Krakonoš Česká Manufaktura Krakonoš Materiál skladom Poctivá česká udiareň s veľkým udiacim priestorom s objemom 330 l. Udiareň je pripravená na inštaláciu na vlastné základy, každý preto môže vytvoriť základy presne podľa svojich prestav. Masívne smrekové drevo s hrúbkou 15 mm. −8% 360 € 331 €
3
Najpredávanejšie topenisko – COSI Cosiscoop Timber COSI Cosiscoop Timber Skladom 4 ks Prenosný lampáš z dreva a skla je perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. −6% 126 € od 119 €
4
Najpredávanejšie topenisko – COSI Flow COSI Flow Skladom 1 ks Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola. −5% 1 259 € 1 192 €
5
Najpredávanejšie topenisko – COSI Cosibrixx 60 COSI Cosibrixx 60 Na objednávku Kompaktné plynové ohnisko s výkonom 8,5 kW. Konštrukcia kubických tvarov s rozmermi 60 x 63 x 60 cm je vyrobená z hliníka v antracitovej a béžovej farbe alebo kompozite s dizajnom kameňa. Vhodné na vonkajšie posedenie alebo do zimných záhrad. −5% 713 € 675 €
6
Najpredávanejšie topenisko – COSI Cosicube 70 COSI Cosicube 70 Skladom 1 ks Robustné ohnisko je vyrobené z dreva Douglasovej jedle a hornú dosku má z nerezovej ocele. Neviditeľné bočné dvierka umožnia skryté umiestnenie 5 kg plynovej fľaše. Konštrukcia v kombinácii s ochranným sklom ponúka extra sofistikovanosť a bezpečnosť. −5% 671 € 636 €
7
Najpredávanejšie topenisko – G21 Gril California G21 Gril California Vypredané Plynový záhradný gril z nerezovej ocele s liatinovým roštom a štyrmi nerezovými horákmi. Je opatrený odklápacím krytom grilovacej plochy a odkladacími poličkami na oboch stranách. Má systém Flame Tamer. −2% 404 € 396 €
8
Najpredávanejšie topenisko – G21 Gril Colorado G21 Gril Colorado Skladom 29 ks Záhradný gril na drevené uhlie zo silného plechu s ohňovzdorným náterom. Možnosť pripravenia pokrmu v rôznej intenzite žiaru súčasne. Údenie studeným a teplým dymom. −3% 454 € 440 €
9
Najpredávanejšie topenisko – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Na objednávku Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie. −5% 168 € 159 €
10
Najpredávanejšie topenisko – COSI Design line COSI Design line Na objednávku Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť. −5% 1 931 € 1 828 €
Ľudovka
Topenisko – Activa Gril
 • −9%
3x
Počet variant: 1

Activa Gril

Kompaktný gril pohostí až 6 osôb. Skladný, stabilný, grilovací rošt, veko, nastaviteľné ventilačné otvory, popolník.

Materiál: oceľ Hmotnosť: 4 kg Teplomer: nie Bočné dvierka: Regulácia vzduchu: áno
Cena / výkon
Topenisko – CookKing Montana
 • −22%
11x

CookKing Montana

Konštrukcia ohniska je vyrobená z hrubostennej čiernej ocele. Tri nohy zaisťujú výbornú stabilitu. Ohnisko disponuje madlami po stranách pre ľahké prenášanie. Pod ohniskom je úložný priestor, ktorý je možné využiť ako zásobník na uskladnenie dreva.

Priemer: 600 – 800 mm Výška: 450 mm Madlá: áno Zásobník: áno
Pre náročných
Topenisko – G21 Gril Kentucky
 • −2%
2x
Počet variant: 1

G21 Gril Kentucky

Skutočne veľký a masívny gril zo hrubého plechu s hrúbkou až 2,5 mm pre skutočne veľkú skupinu ľudí. Má dve ohniska a samostatnú udiareň. Umožňuje prípravu veľkého množstva pokrmov v rôznej intenzite žiaru súčasne.

Materiál: oceľ Hmotnosť: 117,4 kg Grilovacia plocha: 4310 cm² Teplomer: áno Bočné dvierka: áno Regulácia vzduchu: áno
Topenisko – Česká Manufaktura Krakonoš
 • −8%
2x
Počet variant: 1

Česká Manufaktura Krakonoš

Poctivá česká udiareň s veľkým udiacim priestorom s objemom 330 l. Udiareň je pripravená na inštaláciu na vlastné základy, každý preto môže vytvoriť základy presne podľa svojich prestav. Masívne smrekové drevo s hrúbkou 15 mm.

Vnútorný objem: 330 l Materiál: smrekové drevo Napätie: nie Menovitý výkon: nie Maximálna teplota: 90°C Studené údenie: nie Sondy: nie Hmotnosť: 70 kg
Topenisko – COSI Cosiscoop Timber
 • −6%
3x

COSI Cosiscoop Timber

Prenosný lampáš z dreva a skla je perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom.

Topenisko – G21 Gril
 • −2%
1x

G21 Gril

Elektrický, prenosný gril Hawaii disponuje veľkou grilovacou plochou, pojazdom a skladacím stolom. Manipulácia je jednoduchá, umiestniť gril je možné na podstavec, alebo samostatne na stôl. Čistenie grilu uľahčuje vyberateľná miska na odkvapkávajúci tuk.

Topenisko – G21 Obal na gril Hawaii
 • −3%
1x

G21 Obal na gril Hawaii

Obal na gril Hawaii chráni gril pred dažďom, prachom, vetrom a inými narušiteľmi. Ľahko sa nasadzuje a zloží, špeciálny typ tkaniny zaisťuje dobrú cirkuláciu vzduchu a navyše sa dobre čistí.

Topenisko – G21 Gril Oklahoma
 • −3%
7x
Počet variant: 1

G21 Gril Oklahoma

Plynový gril s pojazdom, má tri horáky s elektrickým zapaľovaním a systémom Flame Tamer. Na bočných stranách sú odkladacie poličky. Kryt grilovacej plochy je odklápací a má vstavaný teplomer.

Materiál: nerezová oceľ Menovitý výkon: 10,5 kW Hmotnosť: 37 kg Grilovacia plocha: 2 640 cm² Horáky: 3 ks Teplomer: áno
Topenisko – COSI Flow
 • −5%
3x

COSI Flow

Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otvorený Doska: teakové drevo, hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Topenisko – Activa Lokomotiva
 • −5%
Počet variant: 1

Activa Lokomotiva

Praktický viacúčelový gril s možnosťou údenia pohostia až 6 osôb. Súčasťou grilu je rošt, vstavaný teplomer, odkladacia polica a dve transportné kolesá.

Materiál: oceľ Hmotnosť: 14,5 kg Teplomer: áno Bočné dvierka: áno Regulácia vzduchu:
Topenisko – COSI Cosiscoop Basket high
 • −5%
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Lampáš s praktickým vysokým podstavcom z ocele. Plynový lampáš je vybavený ochranným sklom a bezpečnostným uzatváracím ventilom. Hodí sa kamkoľvek na vašu záhradu.

Topenisko – COSI Cosibrixx 60
 • −5%
3x

COSI Cosibrixx 60

Kompaktné plynové ohnisko s výkonom 8,5 kW. Konštrukcia kubických tvarov s rozmermi 60 x 63 x 60 cm je vyrobená z hliníka v antracitovej a béžovej farbe alebo kompozite s dizajnom kameňa. Vhodné na vonkajšie posedenie alebo do zimných záhrad.

Materiál: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Topenisko – G21 Gril Mexico
 • −2%
5x
Počet variant: 1

G21 Gril Mexico

Pojazdný plynový gril s nerezovým povrchom má 6 hlavných horáka a 1 bočný, všetky sú vybavené elektrickým zapaľovaním a systémom Flame Tamer. Ihla s motorom na grilovanie celej kura, stehna a gyrosu je súčasťou grilu.

Materiál: nerezová oceľ Menovitý výkon: 22,05 kW/hod Hmotnosť: 60 kg Grilovacia plocha: 4 158 cm² Horáky: 7 ks Teplomer: áno
Topenisko – COSI Cosiscoop Dome
 • −5%

COSI Cosiscoop Dome

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h sa tak stáva ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z ocele a skla v industriálnom štýle.

Topenisko – COSI Cosibrixx 90
 • −5%
3x

COSI Cosibrixx 90

Hliníková konštrukcia s ohniskom uprostred a množstvom priestoru okolo ohňa. Sklenený štít proti prúdeniu vzduchu a kryt pre maximálnu bezpečnosť. Regulácia plameňa vďaka ovládaciemu tlačidlu a integrovaný priestor na ukrytie propán-butánovej fľaše.

Topenisko – COSI Cosipure 120
 • −5%

COSI Cosipure 120

Obdĺžny stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 120 x 80 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Topenisko – COSI Cosipure 100 Wood
 • −5%
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 50 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové drevo Výkon horáka: 9,0 kW
Topenisko – COSI Cosiscoop Original
 • −5%
+1

COSI Cosiscoop Original

Kombinácia kovu a skla v industriálnom štýle tvorí lampu Original. Plynový lampáš má uzatvárací bezpečnostný ventil. Pre ľahké prenášanie má kovové madlo.

Topenisko – G21 Gril Florida
 • −3%
6x
Počet variant: 1

G21 Gril Florida

Nerezový plynový gril je ideálny na kura, steak alebo na gyros. Má 7 horáka, grilovaciu ihlu s motorom, systém Flame Tamer a veľké úložné priestory.

Materiál: oceľ Menovitý výkon: 28 kW/hod Hmotnosť: 74 kg Grilovacia plocha: 4050 cm² Horáky: 7 ks Teplomer: áno
Topenisko – G21 Gril Arizona
 • −2%
2x
Počet variant: 1

G21 Gril Arizona

Záhradný plynový gril z nerezovej ocele, je vybavený 4 horákmi so systémom Flame Tamer, bočným horákom s plynovou reguláciou a InfraRed horákom, drezom, priestrannou pracovnou plochou a veľkým úložným priestorom.

Materiál: oceľ Menovitý výkon: 24 kW/hod Hmotnosť: 114 kg Grilovacia plocha: 3 225 cm² Horáky: 6 ks Teplomer: áno
Topenisko – COSI Cosiscoop Basket
 • −6%

COSI Cosiscoop Basket

Malá plynová lampa s otvoreným ohňom v oceľovom plášti. Je vhodná na umiestnenie na vašom stole, parapete či múriku. S výkonom 0,29 kW a spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom.

Topenisko – COSI Cosiscoop Timber Square
 • −5%

COSI Cosiscoop Timber Square

Štvorcová lampa kombinujúca tíkové drevo a sklo. Perfektný na vytvorenie útulnej atmosféry. Je opatrená ochranným sklom a bezpečnostným uzatváracím ventilom.

Topenisko – COSI Cosicube 70
 • −5%
3x

COSI Cosicube 70

Robustné ohnisko je vyrobené z dreva Douglasovej jedle a hornú dosku má z nerezovej ocele. Neviditeľné bočné dvierka umožnia skryté umiestnenie 5 kg plynovej fľaše. Konštrukcia v kombinácii s ochranným sklom ponúka extra sofistikovanosť a bezpečnosť.

Topenisko – COSI Cosiscoop Drop
 • −6%

COSI Cosiscoop Drop

Lampa s dizajnovým kruhovým výrezom dokáže krásne distribuovať svetlo. Vďaka jeho tenkej rukoväti ho môžete ľahko prenášať alebo kamkoľvek umiestniť. Plynový lampáš je vybavený ochranným sklom a bezpečnostným uzatváracím ventilom.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.