Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Krby

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie krby – G21 Fire Storm G21 Fire Storm Elegantní elektrický krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem a s efektem reálného ohně. Krb má topný výkon od 750 do 1 500 W . Včetně dálkové ovládání, 3 varianty nastavení. 178 €
2
Najpredávanejšie krby – Livin' Flame Nordland Livin' Flame Nordland Robustné a rustikálne kachle s čistým spaľovaním a vysokú účinnosť disponujú maximálnym výkonom 9 KW. Vykurovacia schopnosť kachlí činí 150 m3 a účinnosť 83%. Horný vývod dymovodu s priemerom 150 mm. 938 €
3
Najpredávanejšie krby – Livin' Flame Krbové kachle Livin' Flame Krbové kachle Praktické a vysoko funkčné oceľové kachle s maximálnym výkonom 5 kW sú vhodné pre miestnosti s veľkosťou približne 83 m3. Spodná časť konštrukcie obsahuje úložný priestor pre polená. Duálne prúdenie vzduchu je možné regulovať oddelene. 775 €
Ľudovka
Krby – G21 Fire Storm
8x
Počet variant: 1

G21 Fire Storm

Elegantní elektrický krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem a s efektem reálného ohně. Krb má topný výkon od 750 do 1 500 W . Včetně dálkové ovládání, 3 varianty nastavení.

Cena / výkon
Krby – COSI Cosistove MID
2x

COSI Cosistove MID

Kompaktní klasická krbová kamna, vyrobená z oceli a skla s dvířky s průhledem, horním kouřovodem a zásobníkem na dřevo. Disponují maximálním výkonem 13 kW. 

Výkon: 9,0–13,0 kW Vykurovacia schopnosť: 150 m³ Účinnosť: 74 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Pre náročných
Krby – COSI Cosivista 160
Počet variant: 1

COSI Cosivista 160

Volně stojící 160 cm široký průhledný plynový krb s výkonem 9,0 kW. Konstrukce je vybavena dvěma velkými skleněnými panely a v případě potřeby lze zadní stěnu zakrýt panelem a umístit u zdi. Výhodou je prostor uvnitř krbu, kde se ukryje až 10 kg plynová lahev.

 

 

Krby – Livin' Flame Molde
3x

Livin' Flame Molde

Kompaktné kachle s uhladenými tvarmi a veľkým čelným sklom v čiernej farbe disponujú maximálnym výkonom 5 KW. Vykurovacia schopnosť kachlí činí až 85 m3. Horný vývod dymovodu s priemerom 150 mm.

Výkon: 5,0 kW Vykurovacia schopnosť: 85 m³ Účinnosť: 80 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ne
Krby – Livin' Flame Nordland
3x

Livin' Flame Nordland

Robustné a rustikálne kachle s čistým spaľovaním a vysokú účinnosť disponujú maximálnym výkonom 9 KW. Vykurovacia schopnosť kachlí činí 150 m3 a účinnosť 83%. Horný vývod dymovodu s priemerom 150 mm.

Výkon: 9,0 kW Vykurovacia schopnosť: 150 m³ Účinnosť: 83 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – COSI Cosivista

COSI Cosivista

Nepromokavý ochranný kryt na plynový krb vyrobený z PVC materiálu. Odvětráva vlhkost a redukují tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

Krby – G21 Fire Lofty
17x
Počet variant: 1

G21 Fire Lofty

Elegantní elektrický krb G21 Fire Lofty s efektem reálného ohně, s topným výkonem od 750 do 1 500 W. Včetně dálkového ovládání.

Krby – Livin' Flame Stavik
2x

Livin' Flame Stavik

Vysoko výkonné a zároveň energeticky úsporné kachle s výkonom 10,0 kW udržia aj miestnosti okolo 170 m3 úžasne teplé. Obsahujú tri nastaviteľné ovládače vzduchu a vzduchový systém, ktorý zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Duálne prúdenie vzduchu je možné regulovať oddelene.

Výkon: 10,0 kW Vykurovacia schopnosť: 170 m³ Účinnosť: 83 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ne
Krby – Livin' Flame Krbové kachle
3x

Livin' Flame Krbové kachle

Vysoko účinné kachle s výkonom 9 KW vybavené primárnym a sekundárnym prúdením vzduchu. Sú schopné vykúriť priestor o objeme 130–290 m3. Integrovaný systém zaisťuje, že sa na skle neusadzujú nečistoty a prach.

Výkon: 9,0 kW Vykurovacia schopnosť: 180 m³ Účinnosť: 83 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – COSI Cosivista 120
Počet variant: 1

COSI Cosivista 120

Volně stojící 120 cm široký průhledný plynový krb s výkonem 9,0 kW. Konstrukce je vybavena dvěma velkými skleněnými panely a v případě potřeby lze zadní stěnu zakrýt panelem a umístit u zdi. Obsahuje regulátor s plynovou hadicí, tři keramické polena a lávové kameny.

Krby – Livin' Flame Krbové kachle
4x

Livin' Flame Krbové kachle

Praktické a vysoko funkčné oceľové kachle s maximálnym výkonom 5 kW sú vhodné pre miestnosti s veľkosťou približne 83 m3. Spodná časť konštrukcie obsahuje úložný priestor pre polená. Duálne prúdenie vzduchu je možné regulovať oddelene.

Výkon: 5,0 kW Vykurovacia schopnosť: 83 m³ Účinnosť: 80 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – Livin' Flame Otta
2x

Livin' Flame Otta

Kompaktné kachle s čistým spaľovaním a vysokú účinnosť disponujú maximálnym výkonom 5 KW. Vykurovacia schopnosť kachlí činí 60 m3 a účinnosť 80%. Horný vývod dymovodu s priemerom 150 mm. 

Výkon: 5,0 kW Vykurovacia schopnosť: 60 m³ Účinnosť: 80 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ne
Krby – Livin' Flame Trondheim
2x

Livin' Flame Trondheim

Dvojplášťové kachle vyrobené z odolnej ocele opatrenej žiaruvzdornou farbou majú výkon 7 kW a účinnosť minimálne 83 %. Vysoká účinnosť predurčuje tieto kachle do miestností 116 m3. Reguláciu intenzity plameňov zaisťuje oddelené primárne a sekundárne prúdenie vzduchu.

Výkon: 7,0 kW Vykurovacia schopnosť: 116 m³ Účinnosť: 83 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – Livin' Flame Krbové kachle
3x

Livin' Flame Krbové kachle

Robustné rohové kachle v hranatom prevedení s maximálnym výkonom 9,0 kW a vykurovacou schopnosťou 125 m3. Spodná časť pod ohniskom obsahuje zásuvku, kam je možné uložiť potrebné príslušenstvo. Konštrukcia disponuje praktickým úložným priestorom na polená.

Výkon: 9,0 kW Vykurovacia schopnosť: 125 m³ Účinnosť: 74 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – Livin' Flame Hordaland
5x

Livin' Flame Hordaland

Dvojplášťové kachle s najväčšou stavbou konštrukcie a maximálnym výkonom 5,15 kW vhodné pre miestnosti do 83 m3. Duálne prúdenie vzduchu zaisťuje rovnomerné zahrievanie miestnosti. Vstavaná praktická odkladacia plocha na polená.

Výkon: 5,15 kW Vykurovacia schopnosť: 83 m³ Účinnosť: 80 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – COSI Cosistove Major
2x

COSI Cosistove Major

Antracitová krbová kamna z oceli a s dvířky s průhledem z keramického skla. Velkou předností je pečící trouba s ukazatelem telpoty a praktický úložný prostor na dřevo. Maximální výkon dosahuje 16 kW.

Výkon: 11,0 – 16,0 kW Vykurovacia schopnosť: 180 m³ Účinnosť: 77 % Priemer dymovodu: 150 mm Prívod vzduchu: nahoře Zásobník na drevo: ano
Krby – Livin' Flame Krbová zástena
Počet variant: 1

Livin' Flame Krbová zástena

Čierna kovová krbová zástena so sklopnými bočnými zástenami na ochranu pred odletujúcimi iskrami s rozmermi 530 x 610 mm.

Krby – Livin' Flame Round
Počet variant: 1

Livin' Flame Round

Polkruhová čierna kovová protipožiarna clona na ochranu pred odletujúcimi iskrami s rozmermi 610 x 610 mm.

Krby – Livin' Flame Safefloor
Počet variant: 1

Livin' Flame Safefloor

Kovová ochranná podlahová doska pod krbové kachle. Vhodné ako podložka na drevené, laminátové alebo podlahy potiahnuté kobercom.

Krby – Livin' Flame Krbové náradie

Livin' Flame Krbové náradie

Krbové náradie čierne 5ks. Táto sada sa skladá z držiaka, klieští, lopaty, kefy a pohrabáča.

Krby – Livin' Flame Krbové náradie

Livin' Flame Krbové náradie

Krbové náradie nerezové 5ks. Táto sada sa skladá z držiaka, klieští, lopaty, kefy a pohrabáča.

Krby – Livin' Flame Clean Dust
Počet variant: 1

Livin' Flame Clean Dust

Čistiaca komínová sada pre kachle na drevo. Nylonový kefa je vhodný pre spalinové potrubie s priemerom 150 mm. Tri metre vinuté pružiny s rukoväťou.

Krby – Livin' Flame Smoke

Livin' Flame Smoke

Oceľové dymové koleno s priemerom 150 mm pod uhlom 45 - 90 ° slúži ako súčasť zvislej časti dymovodu.

Krby – Livin' Flame Smoke

Livin' Flame Smoke

Oceľová komínová rúra určená na pripojenie kachlí na komín. Vysoko kvalitné prevedenie oceľového plechu v čiernej a antracitovej farbe s priemerom 150 mm a dĺžkou 500 – 1000 mm. Rúra je kompatibilná s dymovým kolenom a stropnú ružicu s rovnakým priemerom. 

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.