- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Psie búdy

Vitajte v katalógu psích búd a kotercov. Pri produktoch môžeme ručiť za zodpovedajúcu kvalitu spracovania a trvanlivosť materiálov. V ponuke objavíte základné aj detailne prepracované modely. Kotce vozíme vlastnými vozidlami s garanciou bezproblémového doručenia. Neviete si rady s výberom? Zavolajte nám.

Pokračovať Skryť popis

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie psie búdy – Česká Manufaktura Novac Česká Manufaktura Novac Skladom 1 ks Zateplená celodrevená búda zo smrekových paluboviek s izoláciou minerálnej vaty s hrúbkou 50 mm, všetko zložené do sendvičovej konštrukcie. Impregnácia dreva náterom proti škodcom a hubám, česká výroba, izolácia zo všetkých strán, strešné palubovky hobľované. −8% 395 € od 363 €
2
Najpredávanejšie psie búdy – Česká Manufaktura Buddy Česká Manufaktura Buddy Skladom 1 ks Komfortný koterec robustnej konštrukcie, z polovice zavetrovaný drevenými palubovkami, s podlahou z hobľovaných dosiek, strešnou bitúmenovou krytinou a voliteľnou škálou farebných lazúr. −3% 1 528 € od 1 482 €
Ľudovka
Psie búdy – Česká Manufaktura Novac
 • −8%
23x
Počet variant: 5

Česká Manufaktura Novac

Zateplená celodrevená búda zo smrekových paluboviek s izoláciou minerálnej vaty s hrúbkou 50 mm, všetko zložené do sendvičovej konštrukcie. Impregnácia dreva náterom proti škodcom a hubám, česká výroba, izolácia zo všetkých strán, strešné palubovky hobľované.

Obloženie vnútorné: palubovky Hrúbka obloženia: 12,5 mm Hrúbka zateplenia: 50 mm Materiál: minerálna vata
Cena / výkon
Psie búdy – Česká Manufaktura Novac Plus
 • −8%
23x
Počet variant: 5

Česká Manufaktura Novac Plus

Zateplená drevená búda s možnosťou výberu lakovania, terasou a zábranou proti vetru. Smrekové palubovky v sendvičovej konštrukcii s polystyrénovou izoláciou s hrúbkou 50 mm, impregnácia, dvojvrstvový voliteľný farebný náter, strecha pokrytá kanadským šindľom.

Obloženie vnútorné: palubovky Hrúbka obloženia: 12,5 mm Hrúbka zateplenia: 50 mm Materiál: polystyrén
Pre náročných
Psie búdy – Bohemit bouda LuckyBoy
3x
Počet variant: 1

Bohemit bouda LuckyBoy

Luxusná diaľkovo vykurovaná psia búda precízneho spracovania s prípravou na inštaláciu kamerového systému.

Obloženie vnútorné: palubovky Hrúbka obloženia: 16 mm Hrúbka zateplenia: 50 mm Materiál: tvrdený polystyrén
Psie búdy – Česká Manufaktura Marley
 • −10%
Počet variant: 1

Česká Manufaktura Marley

Zateplená celodrevená búda so sedlovou strechou z prekladaných smrekových paluboviek s izoláciou polystyrénu s hrúbkou 30 mm, všetko zložené do sendvičovej konštrukcie. Voľba pravého či ľavého vchodu, česká výroba, izolácia stien, podlahy i strechy.

Obloženie vnútorné: sololit Hrúbka obloženia: 15 mm Hrúbka zateplenia: 30 mm Materiál: polysterén
Psie búdy – Česká Manufaktura Barney
 • −10%
3x
Počet variant: 3

Česká Manufaktura Barney

Zateplená celodrevená búda zo smrekových paluboviek s izoláciou polystyrénu s hrúbkou 30 mm, všetko zložené do sendvičovej konštrukcie. Voľba pravého či ľavého vchodu, česká výroba, izolácia zo všetkých strán, strešné palubovky hobľované.

Obloženie vnútorné: sololit Hrúbka obloženia: 15 mm Hrúbka zateplenia: 30 mm Materiál: polysterén
Psie búdy – Česká Manufaktura Buddy Lou
 • −3%
Počet variant: 2

Česká Manufaktura Buddy Lou

Komfortný koterec robustnej konštrukcie, zavetrovaný drevenými palubovkami do L, s podlahou z hobľovaných dosiek, strešnou bitúmenovou krytinou a voliteľnou škálou farebných lazúr.

Hrúbka paluboviek: 12,5 mm Hrúbka siete: 4 mm Veľkosť oka: 50 × 50 mm Krytina: bitúmenový pás
Psie búdy – Česká Manufaktura Buddy Ully
Počet variant: 2

Česká Manufaktura Buddy Ully

Komfortný koterec robustnej konštrukcie, s kompletne zavetrovanými bočnými stenami z drevených paluboviek, s podlahou z hobľovaných dosiek, strešnou bitúmenovou krytinou a voliteľnou škálou farebných lazúr.

Hrúbka paluboviek: 12,5 mm Hrúbka siete: 4 mm Veľkosť oka: 50 × 50 mm Krytina: bitúmenový pás
Psie búdy – Česká Manufaktura Buddy
 • −3%
3x
Počet variant: 2

Česká Manufaktura Buddy

Komfortný koterec robustnej konštrukcie, z polovice zavetrovaný drevenými palubovkami, s podlahou z hobľovaných dosiek, strešnou bitúmenovou krytinou a voliteľnou škálou farebných lazúr.

Hrúbka paluboviek: 12,5 mm Hrúbka siete: 4 mm Veľkosť oka: 50 × 50 mm Krytina: bitúmenový pás
Psie búdy – Curver Psí bouda Dog House
 • −6%
4x
Počet variant: 1

Curver Psí bouda Dog House

Plastová psia búda je vhodná do interiéru aj exteriéru, poskytne vášmu štvornohému miláčikovi bezpečie, teplo a závetrie, má zvýšenú podlahu, spoľahlivo odolá vyťaženiu aj všetkým atmosférickým vplyvom, ušetrí čas s údržbou. Polypropylén. Tmavá a svetlo šedá.

Psie búdy – G21 Kotec 572
 • −2%
3x
Počet variant: 1

G21 Kotec 572

Priestranný a pevný koterec pre psov z pozinkovanej ocele a mreží so šedým práškovým nástrekom. Má vyspádovanú strechou a jednokrídlové dvere s pántami a petličkou.

Hrúbka stien: 1,0 mm Hrúbka siete: 0,30 mm Veľkosť oka: 40 × 40 mm Krytina:
Psie búdy – G21 Kotec 886
 • −2%
3x
Počet variant: 1

G21 Kotec 886

Dvojmiestny variabilný koterec pre psov z pozinkovanej ocele a mreží so šedým práškovým nástrekom. Má vyspádovanú strechou a jednokrídlové dvere s pántami a petličkou.

Hrúbka stien: 1,0 mm Hrúbka siete: 0,30 mm Veľkosť oka: 40 × 40 mm Krytina:
Psie búdy – Curver Pelíšek Knit
 • −5%
6x
Počet variant: 1

Curver Pelíšek Knit

Univerzálny 2poschodový pelech pre mačky a menšie psy, 2 odnímateľné podušky vo vnútornom priestore av hornej časti pelechu, údržba nezaberie toľko času a ani námahy, vonkajšia pletená textúra poteší každú mačku kvôli možnosti značenia pazúriky. Cappuccinová farba.

Psie búdy – Curver Pelíšek Bunkbed
 • −13%
Počet variant: 1

Curver Pelíšek Bunkbed

Prepravka a 2poschodový pelech pre mačky a menšie psy, odnímateľná horná časť, 2 mäkké vankúše so snímacím poťahom pre ľahké čistenie a pranie, povrch stačí utrieť vlhkou handričkou - údržba nezaberie toľko času a ani námahy. Plast. Cappuccinová a modrá farba.

Psie búdy – Scobax Doggo
1x
Počet variant: 6

Scobax Doggo

Gumený koberec do kotercov pre psov. Slúži ako prevencia preležanín a otlakov. Tepelne izoluje od chladnej zeme a vďaka profilovanej textúre je schopný psa prečesať, keď sa pes drbe váľaním.

Dezén: odtlačok textilu Hrúbka: 6 – 10 mm Šírka: 1500 – 2000 mm Dĺžka: 60000 mm
Psie búdy – Zásobník na krmivo Curver
 • −3%
Počet variant: 1

Zásobník na krmivo Curver

Zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 20 kg. Praktické veko skvele tesní, neprepúšťa pach a uchováva krmivo čerstvé.

Objem: 54,0 l Gramáž krmiva: 20,0 kg
Psie búdy – Arepo 3D Light Colour
2x

Arepo 3D Light Colour

Ekonomický variant oplotenia vyznačujúci sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť sváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou.

Výška: 1030 – 2030 mm Dĺžka: 2500 mm Horizontálny drát: Ø 4 mm Vertikálny drát: Ø 4 mm Zinkovanie: žiarové Poplastovanie: áno
Psie búdy – Arepo 3D Classic Colour

Arepo 3D Classic Colour

Vyznačujú sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť sváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných ocelových drôtov, ktoré sú o premiere 5 mm.

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 5 mm Vertikálny drát: Ø 5 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava: PVC
Psie búdy – Arepo 2D Super Colour
1x

Arepo 2D Super Colour

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyobený je zo zvarovaných ocelových drôtov, kedy sú horizontálne drôty o premiere 6 mm a vertikálne 5 mm.

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 6 mm Vertikálny drát: Ø 5 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava: PVC
Psie búdy – Arepo 2D Super Strong Colour
2x

Arepo 2D Super Strong Colour

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou.

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 8 mm Vertikálny drát: Ø 6 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava: PVC
Psie búdy – Plotový panel 3D Light Zn, výška 2030 mm

Arepo 3D Light Basic

Ekonomický variant oplotenia charakteristický svojimi vodorovnými 3D prelismi. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou.

Výška: 1030 – 2030 mm Dĺžka: 2500 mm Horizontálny drát: Ø 4 mm Vertikálny drát: Ø 4 mm Zinkovanie: žiarové Poplastovanie: nie
Psie búdy – Plotový panel 3D Classic Zn, výška 1730 mm
3x

Arepo 3D Classic Basic

Vyznačujú sa vodorovnými 3D prelismi a sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou.

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 5 mm Vertikálny drát: Ø 5 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava:
Psie búdy – Plotový panel 2D Super Zn, výška 2030 mm

Arepo 2D Super Basic

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou.

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 6 mm Vertikálny drát: Ø 5 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava: Zn
Psie búdy – Plotový panel 2D Super Strong Zn, výška 1430 mm
3x

Arepo 2D Super Strong Basic

Výška: 1030 – 2030 mm Horizontálny drát: Ø 8 mm Vertikálny drát: Ø 6 mm Spoj drôtov: svařovaný Antikorózna ochrana: žiarové zinkovanie Povrchová úprava: Zn
Psie búdy – Arepo Colour

Arepo Colour

Určený je na stavbu plotu z plotových svařovaných drôtených panelov 2D a 3D.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.