Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Odkvapové žľaby

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie odkvapové žľaby –  Bielbet Uni Bielbet Uni Integrované zariadenia pre zabezpečenie zachytávanie a odtok vody z odkvapového systému, v Geigru sa nedrží voda, v zimných mesiacoch nehrozí problém so zamrznutím.Odtok Geigru je v priemere 100 až 110 mm. Vtok Geigru je v priemere 80/125 mm. 11,50 €
Odkvapové žľaby –  Bielbet Uni
3x

Bielbet Uni

Integrované zariadenia pre zabezpečenie zachytávanie a odtok vody z odkvapového systému, v Geigru sa nedrží voda, v zimných mesiacoch nehrozí problém so zamrznutím.Odtok Geigru je v priemere 100 až 110 mm. Vtok Geigru je v priemere 80/125 mm.

Odkvapové žľaby –  Bielbet Uni Side
1x

Bielbet Uni Side

Integrované zařízení z polypropylenu pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému. Vtok Gajgru je možný o průměru 80 - 110 mm a odtok z boční strany o průměru 110 mm.

Nosnost: Materiál roštu: polypropylen Rozměry: 298 × 152 mm Materiál vpusti: polypropylen Výška: 218 mm Připojení spodní: D110
Odkvapové žľaby –  Budmat ProAqua

Budmat ProAqua

Pozinkovaný žlabový hák ProAqua značky Budmat je hák určený pro okapový systém 75 / 60 mm a je kompatibilní s dalšími okapovými komponenty značky Budmat ze systému 75 / 60 mm. Háky jsou odolné vůči UV záření a korozi, bezúdržbové a barvostálé.

Odkvapové žľaby –  Trn k objímce svodu Tegola

Trn k objímce svodu Tegola

Pevný a odoný trn k objímce svodu sloužící k pevnému a odolnému připevnění jakéhokoliv okapového systému Tegola ke stěně. Je vhodný k použití do zdiva i dřeva.

Odkvapové žľaby –  Gutta PU

Gutta PU

Jednozložkový polyuretánový klampiarsky tmel odolný proti vode, UV žiareniu, zriedeným chemikáliám i rozpúšťadlám. Určený pre vytvorenie pružného spoja kovových prvkov.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.