Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Preliezačky

V tejto kategórii nájdete preliezky, ktoré sa líšia najrôznejšími veľkosťami; pre malé aj väčšie deti alebo materiálom konštrukcie; od extrémne odolného polyetylénu, ktorý je prakticky imúnny voči vplyvu počasia a UV žiareniu, až po oceľ. Jedno ale majú predsa len spoločné. A to úprímnú detskú radosť, ktorú k preliezačkám zaručujeme.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie preliezačky –  Lifetime Prolézačka Geodome Lifetime Prolézačka Geodome Kopulovitá detská preliezačka, konštrukcia z vysoko odolného polyetylénu s priemerom 305 cm a nosnosťou 272 kg. Výška v najvyššom bode dosahuje 152 cm. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. 400 €
2
Najpredávanejšie preliezačky –  Lifetime Prolézačka Geodome Iglú Lifetime Prolézačka Geodome Iglú Detská modro-zelená preliezačka s plachtou, priemer 220 cm, výška 235 cm, stabilná oceľová konštrukcia. 470 €
Preliezačky –  Lifetime Prolézačka Geodome
9x

Lifetime Prolézačka Geodome

Kopulovitá detská preliezačka, konštrukcia z vysoko odolného polyetylénu s priemerom 305 cm a nosnosťou 272 kg. Výška v najvyššom bode dosahuje 152 cm. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov.

Preliezačky –  Lifetime s plachtou
4x

Lifetime s plachtou

Detská zeleno-hnedá preliezačka s plachtou, priemer 305 cm, výška 152 cm, stabilná oceľová konštrukcia.

Preliezačky –  Lifetime Prolézačka Geodome Iglú
3x

Lifetime Prolézačka Geodome Iglú

Detská modro-zelená preliezačka s plachtou, priemer 220 cm, výška 235 cm, stabilná oceľová konštrukcia.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.