Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Markízy

Markízy predstavujú štýlovú ochranu pred slnečným žiarením i dažďom. V tejto sekcii nájdete širokú ponuku striešok aj ich príslušenstvo v podobe predlžovacích modulov a kotviacich potrieb. Veľký výber rozmerov a materiálov umožňuje zvoliť ideálny produkt podľa Vašich individuálnych potrieb.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie markízy –  Savespot Siesta Terasové markíza Textilné markíza pre rýchle a účelné zakrytie Vašej terasy. Masívna konštrukcia a kvalitné textílie zaisťujú dlhú a bezúdržbovou funkčnosť. 263,23 € 236,91 €
Markízy –  Savespot Siesta Sleva 10%
10x

Terasové markíza

Textilné markíza pre rýchle a účelné zakrytie Vašej terasy. Masívna konštrukcia a kvalitné textílie zaisťujú dlhú a bezúdržbovou funkčnosť.

Zasklenie: textílie Hrúbka zasklenia: Materiál: hliník, ocel Kotviaci materiál: ano Sklon strechy: 5 – 45° Odkvap: ne
Markízy –  Markýza Savespot Modular
3x

Markýza Savespot Modular

Markýza je vyplněna 6 mm silným odolným dutinkovým polykarbonátem (rozměr 140 × 150 cm). Markýzy můžete napojovat uživatelsky dodatečným prodloužením. Lze libovolně zkrátit na požadovaný rozměr.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 6 mm Materiál: hliník / kopolymer Kotviaci materiál: ne Sklon strechy: Odkvap: ano
Markízy –  Savespot Modular (prodloužení)

Markýza Savespot Modular (prodloužení)

Originální příslušenství k základní markýze Modular. Pomocí prodlužovacího modulu lze vchodovou stříšku prodloužit na libovolnou délku.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.