Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Saunové kachle

Saunové kachle sú právom považované za srdce sauny. Delí sa na kachle s integrovaným a externým ovládaním, ďalej potom podľa požadovaného výkonu 3,6 KW a 9 KW. Podľa rozmeru sauny a použitého materiálu je možné určiť požadovaný výkon kachlí. U nás nájdete kompletný prehľad kachlí pre nami predávané sauny.

Čítajte viac Skryť
Saunové kachle –  Karibu kamna
4x

Karibu kamna

Úsporné elektrické kachle 3,6 kW s integrovaným mechanickým ovládačom vybavené klasickou šnúrou so zapojením do zásuvky 230 V. Ovládanie je vybavené termostatom od 50 do 80 ° C a časovačom s kúriacim režimom s dobou prevádzky od 0 do 4 hodín.

Saunové kachle –  Karibu K90
1x

Karibu K90

Výkonná elektrická pec 9 kW s integrovaným mechanickým ovládačom. Ovládanie je vybavené termostatom od 40 do 90 °C, časovačom s kúriacim režimom s dobou prevádzky od 0 do 4 hodín a teplotnou poistkou na 140 °C.

Saunové kachle –  Karibu K90E
2x

Karibu K90E

Výkonná elektrická pec 9 kW s externým digitálnym ovládačom. Ovládanie je vybavené termostatom od 10 do 100 °C, časovačom s kúriacim režimom s dobou prevádzky od 0 do 4 hodín, ovládaním svetla a teplotnou poistkou na 140 °C.

Saunové kachle –  Harvia kamna

Harvia kamna

Úsporné elektrické kachle 3,6 kW s integrovaným mechanickým ovládačom. Ovládanie je vybavené termostatom od 50 do 80 °C, teplotnou poistkou na 140 °C a dvojstupnicovým časovačom na dobu prevádzky od 0 do 4 hodín a odloženú dobu štartu od 1 do 8 hodín.

Saunové kachle –  Harvia kamna

Harvia kamna

Úsporné elektrické kachle 3,6 kW s externým mechanickým ovládačom. Ovládanie je vybavené termostatom od 10 do 100 °C, časovačom na dobu prevádzky od 0 do 6 hodín, ovládaním svetla a teplotnou poistkou na 140 °C.

Saunové kachle –  Harvia kamna

Harvia kamna

Výkonná elektrická pec 9 kW s externým mechanickým ovládačom. Ovládanie je vybavené termostatom od 40 do 110 °C, časovačom na dobu prevádzky od 0 do 6 hodín, ovládaním svetla a teplotnou poistkou na 140 °C.

Saunové kachle –  Karibu Kabel pro kamna
  • zľava
Počet variant: 1

Karibu Kabel pro kamna

Silikónový kábel 5 x 2,5 mm2 pre prepojenie externého ovládača a 9 kW kachlí Karibu. Dĺžka 3 m. 

Saunové kachle –  Karibu pro světlo
Počet variant: 1

Karibu pro světlo

Silikónový kábel 3 x 1,5 mm2 na pripojenie osvetlenia k externému ovládaču Karibu. Dĺžka 3 m.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.