Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Hojdačky

Ponúkame rozmanité hojdačky do vlastnej záhrady aj na verejné priestranstvá. Na výber máte zo závesných aj kyvadlových a umožňujeme aj výber rozšírenia ihriska o hojdačku. Konštrukcie s hojdačkami a lanovými rebríkmi alebo sieťou môžete navyše ešte obohatiť dokúpením šmykľavky.

Čítajte viac Skryť
Hojdačky –  Dvěděti Houpačka Čapí hnízdo Sleva 10%
4x
Počet variant: 1

Dvěděti Houpačka Čapí hnízdo

Zahradní houpačka ve tvaru houpacího kruhů. Dno houpačky je měkké a pevná lana jsou ozdobena barevnými vlajkami. pro zavěšení je opatřeno dvěma karabinami. Nosnost do 150 kg.

Hojdačky –  Bigjigs Toys Houpačka Sleva 16%
8x
Počet variant: 1

Bigjigs Toys Houpačka

Dřevěná houpačka s extra upevňovacími popruhy pro dětí od 1 roku. Je lakována a má pestrobarevní strany s korálky. Maximální nosnost houpačky je 25 kg.

Hojdačky –  Small Foot Houpačka Tyre Sleva 12%
6x

Small Foot Houpačka Tyre

Zelená hojdačka pneumatika je vyrobená z robustného a vodeodolného materiálu. Nosnosť je až 100 kg, takže sa na nej môžu hojdať naraz aj dve deti.

Hojdačky –  Woody Houpačka Sleva 22%
12x
Počet variant: 1

Woody Houpačka

Dřevena houpačka s ohrádkou a páskem na zahradu nebo do dětského pokojíčku. Vhodná pro nejmenší děti. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností.

Hojdačky –  Woody Houpačka Sleva 22%
6x
Počet variant: 1

Woody Houpačka

Dřevěná zahradní houpačka Woody je určená dětem od 3 let. Má nastavitelnou délku provazů a nosnost do 30kg. Houpačka je kvalitně zpracovaná a bezpečna.

Hojdačky –  Karibu Zahradní houpačka Felix
  • Výprodej
Akcia
5x

Karibu Zahradní houpačka Felix

Masívna drevená hojdačka s dvoma plastovými sedátkami, lezeckým rebríkom a 250cm šmykľavkou. Konštrukcia je vyrobená z prírodného smrekového dreva. Na každej strane nosných stĺpov sú dve zosilňujúce vzpery pre väčšiu stabilitu. Nástupná výška šmykľavky je 120 cm.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.