Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Hojdačky

Ponúkame rozmanité hojdačky do vlastnej záhrady aj na verejné priestranstvá. Na výber máte zo závesných aj kyvadlových a umožňujeme aj výber rozšírenia ihriska o hojdačku. Konštrukcie s hojdačkami a lanovými rebríkmi alebo sieťou môžete navyše ešte obohatiť dokúpením šmykľavky.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie hojdačky –  Bigjigs Toys Houpačka Bigjigs Toys Houpačka Dřevěná houpačka s extra upevňovacími popruhy pro dětí od 1 roku. Je lakována a má pestrobarevní strany s korálky. Maximální nosnost houpačky je 25 kg. 20,30 €
2
Najpredávanejšie hojdačky –  Karibu Zahradní houpačka Felix Karibu Zahradní houpačka Felix Masívna drevená hojdačka s dvoma plastovými sedátkami, lezeckým rebríkom a 250cm šmykľavkou. Konštrukcia je vyrobená z prírodného smrekového dreva. Na každej strane nosných stĺpov sú dve zosilňujúce vzpery pre väčšiu stabilitu. Nástupná výška šmykľavky je 120 cm. 420 €
Hojdačky –  Dvěděti Houpačka Čapí hnízdo
4x
Počet variant: 1

Dvěděti Houpačka Čapí hnízdo

Zahradní houpačka ve tvaru houpacího kruhů. Dno houpačky je měkké a pevná lana jsou ozdobena barevnými vlajkami. pro zavěšení je opatřeno dvěma karabinami. Nosnost do 150 kg.

Hojdačky –  Bigjigs Toys Houpačka
8x
Počet variant: 1

Bigjigs Toys Houpačka

Dřevěná houpačka s extra upevňovacími popruhy pro dětí od 1 roku. Je lakována a má pestrobarevní strany s korálky. Maximální nosnost houpačky je 25 kg.

Hojdačky –  Small Foot Houpačka Tyre
6x

Small Foot Houpačka Tyre

Zelená hojdačka pneumatika je vyrobená z robustného a vodeodolného materiálu. Nosnosť je až 100 kg, takže sa na nej môžu hojdať naraz aj dve deti.

Hojdačky –  Woody Houpačka
12x
Počet variant: 1

Woody Houpačka

Dřevena houpačka s ohrádkou a páskem na zahradu nebo do dětského pokojíčku. Vhodná pro nejmenší děti. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností.

Hojdačky –  Woody Houpačka
6x
Počet variant: 1

Woody Houpačka

Dřevěná zahradní houpačka Woody je určená dětem od 3 let. Má nastavitelnou délku provazů a nosnost do 30kg. Houpačka je kvalitně zpracovaná a bezpečna.

Hojdačky –  Karibu Zahradní houpačka Felix
5x

Karibu Zahradní houpačka Felix

Masívna drevená hojdačka s dvoma plastovými sedátkami, lezeckým rebríkom a 250cm šmykľavkou. Konštrukcia je vyrobená z prírodného smrekového dreva. Na každej strane nosných stĺpov sú dve zosilňujúce vzpery pre väčšiu stabilitu. Nástupná výška šmykľavky je 120 cm.

Hojdačky –  Závěsný vak Hamaka
2x

Závěsný vak Hamaka

Bavlněný vak z bio organické bavlny s vyjímatelným polštářem pro děti od 3 let podporující rozvoj motorických dovedností.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.