Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Ihriská

Ihriská –  Karibu Věž se skluzavkou Lotti

Karibu Věž se skluzavkou Lotti

Masívna drevená veža so šmykľavkou 250 cm, pieskoviskami, dvojsedadlovou hojdačkou a rebríkom na lezenie. Nosné stĺpy veže sú vyrobené z drevených profilov o 68 x 68 mm. Celá konštrukcia je vyrobená zo smrekového dreva bez žiadnych chemických uprav.

Ihriská –  Karibu Věž se skluzavkou Lotti Small

Karibu Věž se skluzavkou Lotti Small

Záhradná detská veža so strieškou je veľmi obľúbenou kombináciou dvoch hojdačiek, plastovou červenou 250 cm šmykľavkou a malým pieskoviskám. Konštrukcia je vyrobená zo smrekového dreva bez chemických úprav a je dodávaná ako stavebnica. Nástupná výška veže je 125 cm.

Ihriská –  Karibu Věž se skluzavkou Frieda

Karibu Věž se skluzavkou Frieda

Detská väz s domčekom a terasou ponúka veľa zábavy vďaka dlhej šmykľavke, dvojsedadlovej hojdačke, pieskovisku a rebríku na lezenie. Konštrukcia je zo smrekového dreva, s nosnými stĺpmi 68 x 68 mm, stenami a podlahou z 18 mm profilov.

Ihriská –  Lifetime Věž se skluzavkou Tower
  • −2%
3x

Lifetime Věž se skluzavkou Tower

Detské ihrisko so šmykľavkou, dvoma hojdačkami a hrazdou s rozmermi 500 x 500 x 331 cm. Stabilná a pevná oceľová nosná konštrukcia. Zdvojené steny o hrúbke 26 mm a strecha z vysoko odolného polyetylénu.

Ihriská –  Dolu Dětské hřiště 4 v 1
Počet variant: 1

Dolu Dětské hřiště 4 v 1

Multifunkční dětské hřiště, které se skládád ze skluzavky, houpačky, lezecké stěny a basketbalového koše. Vhodné pro děti od 3 let.

Ihriská –  Marimex Dětské hřiště

Marimex Dětské hřiště

Herní věž z borového dřeva, která se skládá z horolezecké stěny, 3 m dlouhé skluzavky, zabudovaného pískoviště, provazového žebříku a lana na šplhání.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.