Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Zárubne

Skryté alebo neviditeľné zárubne sú v interiéri veľmi žiadané pre ich minimalistický vzhľad. Jedná sa o zárubne v jednej rovine s priečkou, ktoré umožnia dverám so stenou presne lícovať. Bezobložkové zárubne spĺňajú požiadavky modernej spoločnosti na estetickosť aj praktickosť. Využitie nájdu ako v súkromných, tak aj v komerčných priestoroch.

Čítajte viac Skryť
Zárubne –  Ermetika XREVERx Standard
  • Doprava zadarmo
Sleva 18%
2x
Počet variant: 7

Ermetika XREVERx Standard

Variabilný systém skrytých zárubní pre polodrážkové dvere 30/40 kombinujúce všestrannosť a estetiku v jednom efektívnom riešení. Možnosť zmeny smeru otvárania smerom dovnútra alebo von a spôsob otvárania sprava alebo zľava. Možno prispôsobiť pre akýkoľvek typ steny, murované aj sadrokartónové.

Typ púzdra: bezobložkové Materiál priečky: sadrokartón, murivo Šírka čistého priechodu: 600 – 900 mm Výška čistého priechodu: 1970 / 2100 mm Materiál púzdra: hliník Hrúbka hotovej priečky: 44 mm Typ: jednokrídlové
Zárubne –  Ermetika XREVERx Standard (s dverami)
  • Doprava zadarmo
Sleva 18%
3x
Počet variant: 7

Ermetika XREVERx Standard (s dverami)

Variabilný systém skrytých zárubní s polodrážkovými dverami 30/40 kombinujúci všestrannosť a estetiku v jednom efektívnom riešení. Možnosť zmeny smeru otvárania smerom dovnútra alebo von a spôsob otvárania sprava alebo zľava. Možno prispôsobiť pre akýkoľvek typ steny, murované aj sadrokartónové.

Typ púzdra: bezobložkové Materiál priečky: sadrokartón, murivo Šírka čistého priechodu: 600 – 800 mm Výška čistého priechodu: 1970 / 2100 mm Materiál púzdra: hliník Hrúbka hotovej priečky: 44 mm Typ: jednokrídlové

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.