Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Kŕmidlá a búdky

Vtáčie kŕmidlá a búdky vyrábané z kvalitného dreva, dizajnovo zapadajúce do záhrad všetkých štýlov. Búdky aj kŕmidlá sú vyrábané s dôrazom na najmenšie detaily, ktoré zaisťujú, že vtáčí obyvatelia budú mať všetko čo potrebujú k bezpečnému zahniezdeniu a spokojnému životu. Voľba búdky záleží predovšetkým na tom, pre akých vtáčích obyvateľov je plánovaná.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie kŕmidlá a búdky –  Kŕmidlo Dolce Kŕmidlo Dolce Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety. od 15,03 €
Ľudovka
Kŕmidlá a búdky –  Kŕmidlo Dolce
6x

Kŕmidlo Dolce

Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety.

Cena / výkon
Kŕmidlá a búdky –  Kŕmidlo Cibo
1x

Kŕmidlo Cibo

Klasické krmítko pre všetky druhy vtáctva. Drevený kôl, na ktorom je krmítko umiestnené skvele chráni pred predátormi. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Pre náročných
Kŕmidlá a búdky –  Kŕmidlo Uccelli
3x

Kŕmidlo Uccelli

Nápadité krmítko pre všetky druhy vtáctva. Ochrana pred predátormi je zaistená masivím dreveným kolom. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Kŕmidlá a búdky –  Búdka Vrabec
2x

Búdka Vrabec

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva s otvorom vletu s priemerom 35 mm. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave. Určená na zahniezdenie vrabca.

Kŕmidlá a búdky –  Búdka Špaček
3x

Búdka Špaček

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva. Vtáčia búdka, ktorá slúži na zahniezdenie škorec obyčajného, ​​tiež často označovaná ako škorcovník. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Kŕmidlá a búdky –  Búdka Sýkorka
1x

Búdka Sýkorka

Masívna drevená búdka na zahniezdenie sýkorky. Otvor vletu s priemerom 30 mm. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Kŕmidlá a búdky –  Polobudka Kos
2x

Polobudka Kos

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva s veľkým otvorom vletu. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave. Určená na zahniezdenie kosa čierneho.

Kŕmidlá a búdky –  Polobudka Rehek
1x

Polobudka Rehek

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva. Vtáčia búdka, ktorá slúži na zahniezdenie drobného vtáctva, tiež často označovaná ako rehkovník. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.