Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Kŕmidlá a búdky

Vtáčie kŕmidlá a búdky vyrábané z kvalitného dreva, dizajnovo zapadajúce do záhrad všetkých štýlov. Búdky aj kŕmidlá sú vyrábané s dôrazom na najmenšie detaily, ktoré zaisťujú, že vtáčí obyvatelia budú mať všetko čo potrebujú k bezpečnému zahniezdeniu a spokojnému životu. Voľba búdky záleží predovšetkým na tom, pre akých vtáčích obyvateľov je plánovaná.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie kŕmidlá a búdky –  Scobax Krmítko Dolce Scobax Krmítko Dolce Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety. od 15,00 €
Ľudovka
Kŕmidlá a búdky –  Scobax Krmítko Dolce
6x

Scobax Krmítko Dolce

Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety.

Cena / výkon
Kŕmidlá a búdky –  Scobax Krmítko Cibo
1x

Scobax Krmítko Cibo

Klasické krmítko pre všetky druhy vtáctva. Drevený kôl, na ktorom je krmítko umiestnené skvele chráni pred predátormi. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Pre náročných
Kŕmidlá a búdky –  Scobax Kŕmidlo Uccelli
3x

Scobax Kŕmidlo Uccelli

Nápadité krmítko pre všetky druhy vtáctva. Ochrana pred predátormi je zaistená masivím dreveným kolom. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Kŕmidlá a búdky –  Scobax Budka Vrabec
3x

Scobax Budka Vrabec

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva s otvorom vletu s priemerom 35 mm. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave. Určená na zahniezdenie vrabca.

Kŕmidlá a búdky –  Scobax Budka Špaček
3x

Scobax Budka Špaček

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva. Vtáčia búdka, ktorá slúži na zahniezdenie škorec obyčajného, ​​tiež často označovaná ako škorcovník. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Kŕmidlá a búdky –  Scobax Budka Sýkorka
1x

Scobax Budka Sýkorka

Masívna drevená búdka na zahniezdenie sýkorky. Otvor vletu s priemerom 30 mm. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Kŕmidlá a búdky –  Scobax Polobudka Kos
2x

Scobax Polobudka Kos

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva s veľkým otvorom vletu. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave. Určená na zahniezdenie kosa čierneho.

Kŕmidlá a búdky –  Scobax Polobudka Rehek
2x

Scobax Polobudka Rehek

Konštrukcia z kvalitného smrekového dreva. Vtáčia búdka, ktorá slúži na zahniezdenie drobného vtáctva, tiež často označovaná ako rehkovník. Možno doručiť v rozloženom aj zostavenom stave.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.