Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Mříže

V naši nabídce najdete několik typů dřevěných dekorativních mříží. Slouží pro výplň stěn pergol a architektonických staveb, rozdělení zahrady nebo a pěstování popínavých rostlin. Vybírejte podle velikosti, vzhledu nebo konkrétního využití.

Čítajte viac Skryť
Mříže –  Scobax Mříž Quadrum S

Scobax Mříž Quadrum S

Okrasná mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 60 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Mříže –  Scobax Mříž Quadrum M

Scobax Mříž Quadrum M

Okrasná mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 90 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Mříže –  Scobax Mříž Quadrum L

Scobax Mříž Quadrum L

Okrasná mreža štvorcového tvaru s pevným rámom s rozmermi 180 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus S
3x

Scobax Mříž Rhombus S

Diagonálna mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 60 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus M
4x

Scobax Mříž Rhombus M

Diagonálna mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 90 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus L
1x

Scobax Mříž Rhombus L

Diagonálna mreža štvorcového tvaru s pevným rámom s rozmermi 180 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.