- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Nábytek

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 7 ks Neprehliadnuteľná zostava, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Skladá sa z lavice a dvoch stoličiek, čiže „bobkov”. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu designu. zľava 482 € 480 €
2
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná. Dominantná posedová časť z brúseného dubového masívu na robustných oceľových podnožiach. Surovo pôsobiace prírodné materiály v dokonalej harmónii s čistým moderným designom. Česká ručná výroba. −1% 330 € od 328 €
3
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Skladom 10 ks Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba. −1% 330 € od 328 €
4
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry. −1% 177 € 176 €
5
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Skladom 10 ks Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustnej podnoži designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba. −1% 177 € 176 €
6
Najpredávanejšie nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná zostava, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Skladá sa z lavice a dvoch stoličiek, čiže „bobkov”. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry. −1% 664 € od 660 €
7
Najpredávanejšie nábytek – Hojdacia sieť pre dvoch Camping + Slap strap oranžová Hamaka Camping double PRO Skladom 38 ks Extrémne ľahká, mäkká a skladná hamaka pre dve osoby s popruhmi na strom, vyrobená z vysoko kvalitného nelepivého parašutistického nylonu. Hamaku ľahko zbalíte do integrovaného vrecka, ktoré je súčasťou hamaky. −4% 83,60 € 79,90 €
8
Najpredávanejšie nábytek – Hamaka Cushion Hamaka Cushion Skladom 13 ks Vankúšové kreslo v chalupárskom štýle o kockovom vzore s dvoma výplňami v oblasti chrbtovej av sedáku. Rozperná tyč z tvrdého dreva drží kreslo otvorené a pripravené na jednoduché usadenie. −4% 92,00 € 87,90 €
9
Najpredávanejšie nábytek – Hamaka Pool single Hamaka Pool single Skladom 2 ks Rýchloschnúca hojdacia sieť pre jedného, vhodná na vonkajšie použitie po celú sezónu. Syntetická porézna textília je odolná proti poveternostným vplyvom a je rozopretá rozporkami z tvrdého dreva. −4% 96,20 € 92,00 €
10
Najpredávanejšie nábytek – Hojdacia sieť pre dvoch EXCLUSIVE Hamaka Exclusive double Skladom 7 ks Polstrovaná hojdacia sieť pre dve osoby s dvoma vrstvami polypropylénového vlákna s prešívaným vatovaním. Súčasťou je aj dlhý vyberateľný vankúš. −4% 184 € 176 €
Nábytek – Bohemit Mr. Allen
 • −1%
10x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná. Dominantná posedová časť z brúseného dubového masívu na robustných oceľových podnožiach. Surovo pôsobiace prírodné materiály v dokonalej harmónii s čistým moderným designom. Česká ručná výroba.

Nábytek – Bohemit Allen
 • −1%

Bohemit Allen

Designová lavička z surově působících přírodních materiálů. Posedovou část tvoří broušený dubový masiv, který je umístěn na robustních ocelových podnožích. Česká ruční výroba.

Nábytek – Keter Alabama
 • −28%
6x

Keter Alabama

Zostava nábytku Alabama skladajúca sa z dvojmiestnej pohovky, štvorcového stolíka a 2 pohodlnými kreslami v grafitovom odtieni. Perfektná imitácia prírodného ratanu z PP živice.

Nábytek – Bohemit Mr. Weasley
 • −1%
7x

Bohemit Mr. Weasley

Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Nábytek – Keter Židle Dante
 • −4%
5x

Keter Židle Dante

Nízkoúdržbová záhradná stolička je stohovateľná a vďaka svojej nízkej hmotnosti sa ľahko uskladňuje. Je vhodná do interiéru aj exteriéru.

Nábytek – Keter Křeslo Harmony
5x

Keter Křeslo Harmony

Dizajn z umelej živice s čisto bielym rámom a doskami pripomínajúcimi drevo. Nekovový rám je odolný voči hrdzi a je zárukou jednoduchej údržby. Farba nebledne ani po opakovanom vystavení UV žiareniu.

Nábytek – Keter Eden Garden
 • −18%
6x

Keter Eden Garden

Štýlová záhradná lavica v imitácii prírodného dreva je vyrobená z odolnej umelej živice. Slúži na posedenie dvoch osôb, vybavená dvoma podrúčkami a ponúka úložný priestor so štedrou kapacitou až 265 litrov.

Nábytek – Bohemit Mr. Allen
 • −1%
1x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry.

Nábytek – Keter Pohovka California
 • −5%
5x

Keter Pohovka California

Dvojmiestna sedačka v imitácii prírodného ratanu. Skvele sa dopĺňa s ďalšími produktmi radu Keter California. Dômyselná technológia zaručuje tú najľahšiu možnú montáž.

Nábytek – Keter Stůl Lisa
 • −11%
7x

Keter Stůl Lisa

Jednoduchý a praktický kruhový plastový stôl s priemerom 90 cm. Duté nohy je možné naplniť pieskom. Stôl má aj tvor pre slnečník.

Nábytek – Keter Lehátko Atlantic
 • −24%
20x

Keter Lehátko Atlantic

Záhradné a plážové lehátko, ktorého nadčasový dizajn pripomína prírodný ratan, ľahko odolá dažďu, vetru aj UV žiareniu bez toho, aby farba vybledla. Nábytok je už zostavený a nevyžaduje montáž.

Nábytek – Bohemit Mr. Forman

Bohemit Mr. Forman

Dokonale brúsený dubový masív na oceľovej podnoži. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Nábytek – Bohemit Mr. Weasley
 • −1%
1x

Bohemit Mr. Weasley

Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustnej podnoži designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Nábytek – Hamaka Originál single
 • −4%
3x
+4

Hamaka Originál single

Ľahká, skladná, základná verzia hamaky z rýchloschnúceho materiálu, ktorá je pre svoje kompaktné rozmery ideálna na nenáročné výlety. Z bočnej strany je našité vrecko slúžiace zároveň ako obal.

Materiál: polyester Určenie: pre jednu osobu Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 460 g Lano: 2 x Slapstrap: nie
Nábytek – Hamaka Classic double
 • −5%
3x

Hamaka Classic double

Tradičná karibská hojdacia sieť pre dve osoby. Vyrobená ručne z vysoko kvalitnej bavlnenej priadze. Tvar siete udržujú rozperné tyče z tvrdého dreva.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 210 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Nábytek – Hamaka Safari
 • −5%
2x

Hamaka Safari

Pohodlné polstrované závesné kreslo z bavlnenej látky s lakťovými opierkami na ruky, vystužené drevenými tyčami.

Materiál: Organická bavlna, drevo Určenie: 1 osoba Šírka: 114 cm Výška: 135 cm Nosnosť: 120 kg Polstrovanie: áno
Nábytek – Keter Lehátko Pacific
 • −6%
10x

Keter Lehátko Pacific

Plážové a záhradné lehátko s dizajnom prírodného ratanu. Odoláva dažďu, vetru aj UV žiareniu bez toho, aby farba vybledla. Nábytok je už zostavený, nevyžaduje montáž.

Nábytek – Hojdacie hniezdo SET Hangout Pod
 • −4%
1x
+3

Hojdacie hniezdo SET Hangout Pod

Prenosná kruhová hojdačka so stojanom, má veľkú nosnosť a priestor pre celú rodinu. Vyrobené z pevnej tkaniny z olefínu s odlnosťou voči plesniam a hubám.

Materiál: olefín a oceľ Určenie: 2 osoby Výška: 170 cm Priemer: 180 cm Nosnosť: 200 cm Stojan: áno
Nábytek – Hamaka Layer double
 • −5%
2x

Hamaka Layer double

Pevná hojdacia sieť pre dve osoby tkané z bavlnenej priadze s jednou vrstvou, vďaka ktorej tkanina rýchlejšie usychá. Súčasťou balenia sú aj pozinkované reťaze.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 208 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Nábytek – Keter Pohovka California Max
 • −6%
8x

Keter Pohovka California Max

Trojmiestna sedačka v imitácii prírodného ratanu. Skvele sa dopĺňa s ďalšími produktmi radu Keter California. Dômyselná technológia zaručuje tú najľahšiu možnú montáž.

Nábytek – Hamaka Queen double
 • −4%
2x

Hamaka Queen double

Veľká hutne polstrovaná hojdacia sieť vyplnená dudým vláknom pre väčší komfort pri relaxácii na terase. Súčasťou siete je aj podlhovastý vyberateľný vankúšik rovnakej farby.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 210 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Nábytek – Hamaka Camping camo single PRO
 • −4%
1x

Hamaka Camping camo single PRO

Veľmi ľahká, mäkká a skladná hamaka pre jednu osobu. Z pevného, nelepivého parašutistického nylonu. Súčasťou balenia sú aj poruchy pre rýchlu a šetrnú inštaláciu. Zložiteľná do vlastného našitého vrecka, vhodná na turistiku a cestovanie.

Materiál: nylon Určenie: pre jednu osobu Nosnosť: 120 kg Hmotnosť: 650 kg Lano: nie Slapstrap:
Nábytek – Hamaka Lounge
 • −5%
2x

Hamaka Lounge

Originálne závesné kreslo z indie s vysokými bokmi po stranách z vysoko kvalitnej bavlnenej tkanej látky. Súčasťou je aj kruhový integrovaný zapínateľný vankúš slúžiaci ako sedák.

Materiál: organická bavlna, drevo Určenie: 1 osoba Šírka: 120 cm Výška: 188 cm Nosnosť: 120 kg Polstrovanie: nie
Nábytek – Hamaka Camping camo single
 • −4%
2x

Hamaka Camping camo single

Veľmi ľahká, mäkká a skladná hamaka pre jednu osobu. Z pevného, nelepivého parašutistického nylonu. Zložiteľná do vlastného našitého vrecka, vhodná na turistiku a cestovanie.

Materiál: nylon Určenie: pre jednu osobu Nosnosť: 120 kg Hmotnosť: 450 g Lano: 2 x Slapstrap: nie

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.