Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Polystyrol

Polystyrol je vysoko odolné univerzálne plexisklo predovšetkým pre použitie v interiéri. Jeho pevnosť v ťahu je približne 10x vyššia ako u bežného skla rovnakej hrúbky. Spracovanie polystyrolu je veľmi jednoduché a nájde využitie najmä pre modelárstvo, renovácie nábytku, výplne, dekoratívne a ďalšie mnohostranné využitie. Jednoduché spracovanie ako pre skúseného majstra, tak aj pre začiatočníka. Priepustnosť svetla je až 93%. V prípade poškodenia sa netriešti a nevznikajú črepy. V ponuke nájdete rôzne typy polystyrolu, ako napríklad štruktúrovaný alebo hladký. Na rozdiel od akrylového skla môže byť použitý len do + 5 °C.

Čítajte viac Skryť
Polystyrol –  Gutta Barkglass
1x

Gutta Barkglass

Štruktúrované polystyrolovej plastové sklo k univerzálnemu využitiu v interiéri. Tento typ „plexiskla“ má vynikajúcu pevnosť v ťahu a je veľmi odolný. Pri poškodení nevznikajú črepy. Polystyrol o hrúbke 2,5 mm.

Materiál: polystyrol Tvar: plný Určenie: interiér Hrúbka: 2,5 – 5 mm Dĺžka: 500 – 2000 mm Šírka: 1000 mm Spodná strana: vrásnění UV povrchový filter: 0 x
Polystyrol –  Gutta Hobbyglass
2x

Gutta Hobbyglass

Polystyrolovej plastové sklo Hobbyglass k univerzálnemu využitiu v interiéri. Tento typ „plexiskla“ má vynikajúcu pevnosť v ťahu a je veľmi odolný. Pri poškodení nevznikajú črepy. Polystyrol o hrúbke 2 mm.

Materiál: polystyrol Tvar: plný Určenie: interiér Hrúbka: 2 – 4 mm Dĺžka: 500 – 1500 mm Šírka: 250 – 500 mm Spodná strana: hladká UV povrchový filter: 0 x

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.