Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Prístavby k stene

Ideálna voľba, ktorá oproti voľne stojacemu skleníku výrazne šetrí miesto. Hliníkové konštrukcie sú ľahšie, ľahšie sa zostavia, ale musia byť dôsledne ukotvené, oceľové potom svojou robustnosťou zaistia vynikajúcu odolnosť. Hrúbka profilov zodpovedá miere stability. U nás nájdete základné modely aj dlhoveké české skleníky a to so sklenenou aj polykarbonátovou výplňou.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie prístavby k stene – Keter Indigo Keter Indigo Sud na dešťovou vodu s víkem, možnost výřezu otvoru ve víku o průměrech: 60, 80 a 100 mm, objem 220 l, filtr nečistot, dětská pojistka, vypouštěcí kohout a hadice, stabilní stojan. 63,70 €
Prístavby k stene – Limes Variant (prístavba)
Počet variant: 6

Limes Variant (prístavba)

Skleník zo skla kompaktných rozmerov je určený ako prístavba k domu, ponúka zasklenie 4 mm sklo a záruku proti prehrdzaveniu 10 rokov.

Šírka: 1,5 m, 2,1 m Zasklenie: sklo Hrúbka zasklenia: 4,0 mm Forma kotvenie: k podmurovke Vnútorné vystuženie: áno Konštrukcia: ocel Hrúbka: 1 – 1,5 mm Tvar: profily
Prístavby k stene – Vitavia Helena (přístavba)
1x

Vitavia Helena (přístavba)

Pavilón ku stene, rozmer 266 × 271 cm, presklenie – PC + bezp. sklo 4 mm.

Šírka: 2,6 m Zasklenie: sklo, polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm, 10,0 mm Forma kotvenie: k podezdívce/terase Vnútorné vystuženie: ne Konštrukcia: hliník Tvar: profily
Prístavby k stene – Vitavia IDA (přístavba)
 • Malý rozměr rámu
Akcia
6x

Vitavia IDA (přístavba)

Hliníkový skleník, š 69 x d 193 cm, strieborná farba, 1× str. okno, polykarbonát 6 mm.

Šírka: 0,7 m, 1,3 m, 2,0 m Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm, 6,0 mm Forma kotvenie: podezdívka / rám Vnútorné vystuženie: ne Konštrukcia: hliník Tvar: profily
Prístavby k stene – Limes Primus (prístavba)
Počet variant: 3

Limes Primus (prístavba)

Prémiový skleník k stene Primus českej výroby ponúka: farebné laky už v základe, oceľ o hrúbke až 1,5 mm, šírku 2,1 m, vertikálne polené dvere, zasklenie 4 mm sklo, široké modifikácie, gumová lemovka na celý skleník a konštrukcia políc .

Šírka: 2,1 m Zasklenie: sklo Hrúbka zasklenia: 4,0 mm Forma kotvenie: k podmurovke Vnútorné vystuženie: áno Konštrukcia: ocel Hrúbka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Prístavby k stene – Miccolo RAL dle přání 1,5 x 0,8 m Akcia
3x

ACD Belgium Miccolo

Kompaktní trendový skleník pro městské zahradničení. Má robustní hliníkovou konstrukcí a výplň z bezpečnostního skla tloušky 4 mm, posuvné dveře a ventilační okénko. Pro konstrukci lze zvolit barvu laku na přání dle barvené palety RAL.

Šírka: 0,8 m Zasklenie: sklo Hrúbka zasklenia: 4,0 mm Forma kotvenie: k podezdívce Konštrukcia: hliník Hrúbka: 1,6 mm Tvar: profily
Prístavby k stene – Pestovateľský stôl PSW Limes

Pestovateľský stôl PSW Limes

Univerzálny pestovateľský stôl vhodný do skleníka, foliovníka aj mimo nich, slúži na prácu so sadbou počas celého roka. Všetko prehľadne na jednom mieste so všetkou starostlivosťou nutnou pre úspešné pestovanie.

Prístavby k stene – ACD Belgium Automatický otvírač ACD
Počet variant: 1

ACD Belgium Automatický otvírač ACD

Příslušenství skleníků Piccolo a Miccolo od firmy ACD, umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač okna zabraňuje přehřátí skleníku.

Prístavby k stene – Keter Indigo
6x

Keter Indigo

Sud na dešťovou vodu s víkem, možnost výřezu otvoru ve víku o průměrech: 60, 80 a 100 mm, objem 220 l, filtr nečistot, dětská pojistka, vypouštěcí kohout a hadice, stabilní stojan.

Prístavby k stene – Limes dvere skleníka
Počet variant: 1

Limes dvere skleníka

Originálne príslušenstvo pre sklenené a polykarbonátové skleníky Primus. V základnom prevedení je dverami osadené iba jedno čelo, pokiaľ chcete mať skleník priechodný, je možné zaobstarať dvere aj do zadného čela skleníka.

Prístavby k stene – Teplomer s vlhkomerom Limes
Počet variant: 1

Teplomer s vlhkomerom Limes

Bez prísunu akejkoľvek energie Vám ukáže nielen aktuálnu teplotu, ale navyše aj najvyššiu a najnižšiu dosiahnutú teplotu za minulé obdobie – od posledného „mazania“.

Prístavby k stene – Medziposchodie PSW Limes

Medziposchodie PSW Limes

Medziposchodie je príslušenstvo k pestovateľskému stolu, ktoré slúži na vytvorenie ďalšieho poschodia stola.

Prístavby k stene – TESLA Teplotní senzor TETHP
3x
Počet variant: 1

TESLA Teplotní senzor TETHP

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve skleníku. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru. Standardní smluvní doba 3 roky.

Prístavby k stene – Biogreen Phoenix
Počet variant: 1

Biogreen Phoenix

Multifunkčné vykurovanie určené predovšetkým do skleníkov či zimných záhrad s možnosťou zavesenia.

Prístavby k stene – Swissbond "gumoasfalt" Hydrostop
3x

Swissbond "gumoasfalt" Hydrostop

Tekutá izolácia Hydrostop, tzv. gumoasfalt tvorí pevný, rovnomerný povlak. Vhodné na ošetrenie pozinkovaných konštrukcií pre zvýšenie ich životnosti.

Prístavby k stene – Scobax Píst Growspot
Počet variant: 2

Scobax Píst Growspot

Originálny náhradný piest k automatickým otváračom Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvárač umožňuje automaticky otvárať a zatvárať strešné okná. Automatický otvárač zabraňuje prehriatiu skleníka.

Prístavby k stene – Zastrešenie PSW Limes
Počet variant: 1

Zastrešenie PSW Limes

Zastrešenie pre pestovateľský stôl je tvorené polykarbonátovými doskami o hrúbke 4 mm s UV stabilizáciou. Kompatibilný so záhonom PSW 118 x 82 x 81 cm.

Prístavby k stene – Gardena zavlažování skleníku 3 m (analogové)
1x
Počet variant: 1

Gardena zavlažování skleníku 3 m (analogové)

Sada automatického zavlažovania záhradných skleníkov o rozmere 4 × 3 ms analógovým ovládacím modulom. Tento systém zavlažovania skleníka možno napojiť na vodovodný rad.

Prístavby k stene – Biogreen Palma
Počet variant: 1

Biogreen Palma

Multifunkčné elektrické vykurovanie skleníkov, ktoré vďaka 2 termostatom zaisťuje ako prikurovanie v jarnom období, tak aj nútené vetranie v letnom období.

Prístavby k stene – Gardena automatického zavlažování
Počet variant: 1

Gardena automatického zavlažování

Rozširujúca sada k automatickému zavlažovanie záhradných skleníkov, ktorá zhustí existujúce počet hadičiek vedúce k rastlinám. Množstvo 4 ks.

Prístavby k stene – Scobax tyč

Scobax tyč

160/5000 Špirálová tyč na paradajky – špirálová záhradné tyč slúžiace ako opora pre rôzne záhradné plodiny. Zelená farba zaistí estetické zakomponovanie tyčiek do záhrady.

Prístavby k stene – Tenax tkanina Soleado Pro
9x

Tenax tkanina Soleado Pro

Tieniaca tkanina zelená, 90% tienenie, 95 g/m2. Široká ponuka rozmerov. Tkanina so zosilnenými okrajmi poskytuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením a nepriaznivými klimatickými podmienkami. Použitie napr. Ako dočasné oplotenie, zatienenie terás, plotov, balkónov.

Prístavby k stene – Scobax tyč na rajčata (set 5 ks)
17x

Scobax tyč na rajčata (set 5 ks)

Špirálové záhradné tyče dodávané v sete po 5ks slúžiace ako opora pre rôzne záhradné plodiny. Zelená farba zaistí estetické zakomponovanie tyčiek do záhrady.

Prístavby k stene – Irwin odlamovací nůž
2x
Počet variant: 1

Irwin odlamovací nůž

Profesionální odlamovací nůž Irwin – Výkonný nůž s bimetalovou čepelí a utahovacím šroubem 18 mm. Vhodné pro řezání polykarbonátových desek, či asfaltových šindelí. Čepel je uložena v ocelovém vodítku.

Prístavby k stene – Pracovná doska PSW Limes

Pracovná doska PSW Limes

Odkladacia doska je príslušenstvo k pestovateľskému stolu, ktoré slúži na vytvorenie priestoru.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.