- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Úložné systémy

Praktické skladovací prostory, pro uschování zahradního náčiní, menší techniky nebo polstrů na zahradní nábytek. Pro uskladnění a vytvoření zásob paliva na zimu, můžete vybírat ze široké nabídky dřevníku a nabízíme také elegantní řešení pro uschování popelnic v podobě přístřešku. Při výběru úložného systému je důležité zvážit vaše potřeby a dostupný prostor.

Pokračovať Skryť popis

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie úložné systémy – Globel Skříň Globel Skříň Skladom 17 ks Priestranná oceľová záhradná skriňa s nosnou kostrou z uzavretých oceľových trubiek pre maximálnu odolnosť a stabilitu. Dostupná je v antracitovej farbe so špeciálnou povrchovou antikoróznou úpravou metalickým povlakom BlueScope s technológiou Activate. −20% 320 € od 256 €
2
Najpredávanejšie úložné systémy – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Dizajnový drevník, ktorý je možné zároveň využiť ako stolík ku grilu s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobený z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry. −10% 568 € od 510 €
3
Najpredávanejšie úložné systémy – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Skladom 10 ks Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív, využiteľný ako stolík ku grilu, na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba. od 510 €
4
Najpredávanejšie úložné systémy – Keter CRT Keter CRT Skladom 11 ks Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnením popolníc, záhradného náradia a ďalšími príslušenstvami: ponuka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskom a možnosť dodatočnej inštalácie poličky. −6% 507 € 477 €
5
Najpredávanejšie úložné systémy – Keter Skříň Moby High Keter Skříň Moby High Vypredané Bezúdržbová skriňa vyrobená zo syntetickej polypropylénovej živice pre multifunkčné využitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. Do skrine je možné pridať 4 vnútorné police s nosnosťou až 30 kg. Dvere majú odolné kovové pánty a uzamykateľný systém. −5% 149 € 142 €
6
Najpredávanejšie úložné systémy – Scobax S754 Scobax S754 Skladom 5 ks Drevený prístrešok ponúka priestor na uschovanie dvoch popolníc. Pre lepšie použitie je kryt vybavený dvierkami na západku a vekom na vhadzovanie odpadu. Ošetrený tlakovou impregnáciou. 298 €
Úložné systémy – Česká Manufaktura Valter

Česká Manufaktura Valter

Viacúčelový drevník šírky 300 cm a hĺbky 80 cm je vyrobený z certifikovaného smrekového dreva. Voliteľne je možné doplniť strešnou krytinou a náterom vo farebných variantoch šedá, dub alebo teak.

Úložné systémy – Limes Drevník SPD
 • −27%
Počet variant: 6

Limes Drevník SPD

Stojany na štiepané palivové drevo sú určené na dobré presychanie dreva, navyše veľmi pekne vyzerajú.

Úložné systémy – Česká Manufaktura Kelt

Česká Manufaktura Kelt

Zásobník na drevo je vyrobený z certifikovaného smrekového dreva. Voliteľne je možné doplniť strešnou krytinou a náterom vo farebných variantoch šedá, dub alebo teak.

Úložné systémy – Solid Skříň Debora
 • −11%
3x

Solid Skříň Debora

Tlakovo impregnovaný drevený domček so silou steny 12 mm a vonkajšími rozmermi 90 x 96 cm, alebo 90 x 183 cm.

Šírka: 0,9 m Dĺžka: 1,0 m Steny: drevené profily Hrúbka paluboviek: 12 mm Spojenie konštrukcie: skrutky Podlaha: nie
Úložné systémy – Bohemit Mr. Allen
 • −10%
15x

Bohemit Mr. Allen

Dizajnový drevník, ktorý je možné zároveň využiť ako stolík ku grilu s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobený z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry.

Úložné systémy – Bohemit Mr. Weasley
14x

Bohemit Mr. Weasley

Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív, využiteľný ako stolík ku grilu, na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Úložné systémy – G21 Dřevník WOH
 • −3%
22x

G21 Dřevník WOH

Stabilný, bezúdržbový drevník z pozinkovaného plechu na uskladnenie polien s dĺžkou až 65 cm. Vonkajšie strany drevníka sú lakované, voliť je možné z troch farebných odtieňov. Záruka proti prehrdzaveniu 10 rokov.

Úložné systémy – Lifetime Box Horizontal
 • −30%
2x

Lifetime Box Horizontal

Veľký úložný box s objemom 2120 litrov. Svojou veľkosťou vhodný na skladovanie dreva, grilovacích a športových potrieb.

Úložné systémy – Keter CRT
 • −6%
3x

Keter CRT

Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnením popolníc, záhradného náradia a ďalšími príslušenstvami: ponuka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskom a možnosť dodatočnej inštalácie poličky.

Úložné systémy – Česká Manufaktura Kurt
11x

Česká Manufaktura Kurt

Drevník s náraďovou skriňou je vyrobený z certifikovaného smrekového dreva. Voliteľne je možné doobjednať farebné lakovanie vo variante šedá, dub a teak. Je možné tiež doplniť strešnou krytinou.

Steny: palubovky, skrutkovaný rám Hrúbka paluboviek: 15 mm Spojenie konštrukcie: sponkované Podlaha: áno
Úložné systémy – Scobax Přístřešek na popelnice

Scobax Přístřešek na popelnice

Drevený prístrešok ponúka priestor na uschovanie jednej až dvoch popolníc. Pre lepšie použitie je kryt vybavený dvierkami na západku a vekom na vhadzovanie odpadu. Ošetrený tlakovou impregnáciou.

Úložné systémy – Scobax S754

Scobax S754

Drevený prístrešok ponúka priestor na uschovanie dvoch popolníc. Pre lepšie použitie je kryt vybavený dvierkami na západku a vekom na vhadzovanie odpadu. Ošetrený tlakovou impregnáciou.

Úložné systémy – Keter Elite Store
 • −14%

Keter Elite Store

Variabilný úložný záhradný box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 1150 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko vybavené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazkami na otváranie popolníc.

Úložné systémy – Solid Anita
 • −10%
3x

Solid Anita

Tlakovo impregnovaný drevený domček s vonkajšími rozmermi 90 x 96 cm, alebo 90 x 183 cm.

Steny: drevené profily Hrúbka paluboviek: 12 mm Spojenie konštrukcie: skrutky Podlaha: nie
Úložné systémy – Globel Skříň
 • −20%
5x

Globel Skříň

Priestranná oceľová záhradná skriňa s nosnou kostrou z uzavretých oceľových trubiek pre maximálnu odolnosť a stabilitu. Dostupná je v antracitovej farbe so špeciálnou povrchovou antikoróznou úpravou metalickým povlakom BlueScope s technológiou Activate.

Steny: trapézové plechy Tloušťka plechu: 0,3 mm Spojenie konštrukcie: skrutkové Podlaha: nie
Úložné systémy – Keter Skříň Excellence High
 • −21%
2x

Keter Skříň Excellence High

Bezúdržbová vodeodolná skriňa na uskladnenie dielenského a záhradného náčinia. Je možné namontovať až 4 ks políc, pričom každá unesie až 15 kg. K podlahovému panelu je možné pridať podporné nožičky.

Steny: Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Moby Low
 • −12%
12x

Keter Moby Low

Bezúdržbová skriňa vyrobená zo syntetickej polypropylénovej živice pre multifunkčné využitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. Do skrine je možné pridať 2 vnútorné police s nosnosťou až 30 kg. Dvere majú odolné kovové pánty a uzamykateľný systém.

Steny: Spojenie konštrukcie: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Skříň Excellence XL
2x

Keter Skříň Excellence XL

Polypropylénová multifunkčne využiteľná skriňa vhodná na uskladnenie dielenského náradia, predmetov do domácnosti alebo záhrady. Možné namontovať až 2 poličky, ktoré spolu unesú až 25 kg.

Steny: Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Skříň Excellence XL High
 • −12%
2x

Keter Skříň Excellence XL High

Priestranná multifunkčná skriňa, vyrobená z vysoko vodeodolného polypropylénového materiálu. Osadenie až 4 políc s nosnosťou 25 kg umožňuje uskladnenie aj veľmi ťažkých predmetov.

Steny: Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Premier High Store
 • −12%
3x

Keter Premier High Store

Priestranná úložná skriňa s kapacitou 1500 litrov zo syntetickej živice, ktorá imituje štruktúru dreva. Maximálnu odolnosť zaručujú dvojité steny vystužené rebrovými segmentmi. Do skrine je možné vinštalovať dve vnútorné police, kde každá z nich má nosnosť až 25 kg.

Steny: dvojité panely Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: skrutky Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Planet High
 • −17%

Keter Planet High

Priestranná skriňa obsahuje celkom 3 prídavné police s výraznou nosnosťou až 15 kg. Konštrukcia z recyklovaných materiálov je osadená dvojkrídlovými otváracími dverami s uzamykateľným systémom. Skriňa je vybavená zvýšenými nožičkami a ponúka aj podlahový panel.

Steny: Hrúbka paluboviek: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Planet Utility
 • −16%

Keter Planet Utility

Dvojkomorová skriňa v univerzálnej šedej farbe vyrobená z 80% z recyklovaných materiálov. Skriňa obsahuje celkom 3 prídavné police s nosnosťou 10 kg. Zabudovaný podlahový panel a zvýšené nožičky zabezpečujú maximálnu ochranu obsahu skrine.

Steny: Hrúbka paluboviek: Podlaha: áno
Úložné systémy – Keter Skříň Excellence Low
 • −12%
2x

Keter Skříň Excellence Low

Uzamykateľná polypropylénová skriňa, ktorá vyniká odolnosťou voči vode a UV žiareniu s možnosťou osadenia až dvoch políc s nosnosťou až 15 kg.

Steny: Hrúbka paluboviek: Spojenie konštrukcie: Podlaha: áno
Úložné systémy – Meva Popelnice
 • −4%
8x

Meva Popelnice

Pozinkovaná popolnica s objemom 110 l má poklop a gumovou obručou. Je určená na zber komunálneho a triedeného odpadu. Jej okrúhly tvar je vhodný pre jednoduchú manipuláciu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.