Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Arepo

Rodinná spoločnosť z Brezovej pod Bradlom, ktorá vznikla v roku 1996 nadväzuje na dlhodobú tradíciu vo výrobe pletív. Vyprofilovala sa do stredne veľkej firmy, ktorá sa špecializuje na výrobu lesníckych a klasických ohradových pletív a postupným vývojom sa ich sortiment rozšíril na kompletný plotový program.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie arepo – Plotový panel 3D Light Plotový panel 3D Light Ekonomický variant oplotenia vyznačujúci sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 4 mm. 22,42 € od 21,15 €
2
Najpredávanejšie arepo – Plotový panel 2D Super Plotový panel 2D Super Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 6 mm a vertikálné 5 mm. od 40,38 €
Arepo – Mobilný panel C Standard

Mobilný panel Standard C

Vhodný na dočasné oplotenie stavieb alebo spoločenských podujatí. Dielec je zvarený z robustných pozinkovaných profilov a pozinkovaných rohoží.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2200 mm Výška: 2000 mm Veľkosť oka: 260 × 100 mm Horizontálný profil: Ø 30 mm Vertikálný profil: Ø 40 mm Horizontálný drôt: Ø 3,2 mm Vertikálný drôt: Ø 3,2 mm
Arepo – Plotový panel 3D Light Akcia
2x

Plotový panel 3D Light

Ekonomický variant oplotenia vyznačujúci sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 4 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 4 mm Vertikálný drôt: Ø 4 mm
Arepo – Mobilná bariéra Akcia
1x

Mobilná bariéra

Samostojná bariéra s dvoma kovovými podperami, ktoré zaisťujú dostatočnú stabilitu. Systém spojenia pomocou bočných hákov umožňuje vysokú variabilitu a rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1100 mm Veľkosť oka: 120 mm Horizontálný profil: Ø 35 mm Vertikálný profil: Ø 35 mm Horizontálný drôt: Vertikálný drôt: Ø 12 mm
Arepo – Plotový panel 2D Super
1x

Plotový panel 2D Super

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 6 mm a vertikálné 5 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 6 mm Vertikálný drôt: Ø 5 mm
Arepo – Mobilný panel Euro 1
3x

Mobilný panel Euro 1

Používa sa hlavne ako bariéra pre chodcov alebo pri rôznych športových a kultúrnych podujatiach. Tento plot v sebe spája vlastnosti oplotenia a organizačného delenia davu.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 3450 mm Výška: 1200 mm Veľkosť oka: 260 × 100 mm Horizontálný profil: Ø 30 mm Vertikálný profil: Ø 40 mm Horizontálný drôt: Ø 3,2 mm Vertikálný drôt: Ø 3,2 mm
Arepo – Mobilný panel STANDARD PL
1x

Mobilný panel Standard PL

Rozmerný mobilný panel vhodný na dočasné oplotenie stavieb alebo spoločenských podujatí. Dielec je zvarený z pozinkovaných profilov a pozinkovaných rohoží.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 3450 mm Výška: 2000 mm Veľkosť oka: 260 × 100 mm Horizontálný profil: Ø 25 mm Vertikálný profil: Ø 40 mm Horizontálný drôt: Ø 3,2 mm Vertikálný drôt: Ø 3,2 mm
Arepo – Plotový panel 2D Super Strong
2x

Plotový panel 2D Super Strong

Obľúbený spôsob oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou, veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, kedy sú horizontálné drôty o premiere 8 mm a vertikálné 6 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 8 mm Vertikálný drôt: Ø 6 mm
Arepo – Plotový panel 3D Classic

Plotový panel 3D Classic

Vyznačujú sa vodorovnými 3D prelismi, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete. Sú obľúbeným spôsobom oplotenia vďaka modernému designu podporeného jednoduchou montážou. Vyrobený je zo zvarovaných oceľových drôtov, ktoré sú o premiere 5 mm.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 2500 mm Výška: 1030 – 2030 mm Veľkosť oka: 50 × 200 mm Horizontálný drôt: Ø 5 mm Vertikálný drôt: Ø 5 mm
Arepo – Jednokrídlová bránka bez pántu

Mobilná Bránka

Jednokrídlová bránka bez pántu dopĺňa sortiment mobilného oplotenia. Pomocou oceľovej bránky je možné vymedziť priechod v presnom mieste mobilného oplotenia.

Materiál drôtu: oceľ Dĺžka: 1190 mm Výška: 2000 mm Veľkosť oka: 260 × 100 mm Horizontálný profil: Ø 30 mm Vertikálný profil: Ø 40 mm Horizontálný drôt: Ø 3,2 mm Vertikálný drôt: Ø 3,2 mm
Arepo – Stĺpik 60 x 40 mm

Stĺpik Square

Určený je na stavbu plotu z plotových zváraných drôtených panelov 2D a 3D. Stĺpik je obdĺžnikového pôdorysu o rozmere 60 x 40 mm. Zaručuje vysokú stabilitu a pevnosť plotu. Súčasťou balenia je zahrnutá plastová čiapočka.

Materiál stĺpa: oceľ Typ: jekel Rozmer: 60 × 40 mm Výška: 1500 – 2800 mm
Arepo – Betónový podstavec
 • Samostatně neprodejné

Betónový podstavec mobilného panelu

Slúži na ukotvenie mobilného panelu. Podstavec má vytvarované madlá pre ľahšiu manipuláciu.

Arepo – Plastový podstavec
 • Samostatně neprodejné

Plastový podstavec mobilného panelu

Slúži na ukotvenie mobilného panelu. Podstavec má vytvarované madlá pre ľahšiu manipuláciu.

Arepo – Pätka stĺpika 60 x 40 mm

Pätka Square

Slúži na ukotvenie plotu z plotových zváraných drôtených panelov 2D a 3D do betónovému podkladu. Určená je pre stĺpiky obdĺžnikového pôdorysu o rozmere 60 x 40 mm.

Arepo – Spona mobilného oplotenia
 • Samostatně neprodejné

Spona mobilného panelu

Univerzálna spojka slúži na spojenie dvoch mobilných panelov. Používa sa k pevnému spojeniu jednotlivých mobilných panelov čím sa dosahuje ich väčšia stabilita a bezpečnosť proti rozpojeniu.

Arepo – Koliesko brány mobilného plotu
 • Samostatně neprodejné

Koliesko mobilného panelu

Umožňuje jednoducho premeniť každý mobilný panel s drôtenou výplňou na bránu.

Arepo – Začiatočná objímka 60 x 40 mm

Objímka začiatočná Square

Slúži na začiatočné alebo koncové prichytenie plotového panelu z plotových zváraných drôtou 2D a 3D na hranatý stĺpik o rozmeru 60 x 40 mm. Súčasťou balenia je objímka, skrutka, podložka, čierny plastový vymedzovač a matka.

Arepo – Priebežná objímka 60 x 40 mm

Objímka priebežná Square

Používa sa na priebežné uchytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 X 40 mm. Súčasťou balenia je skrutka, podložka a bezpečnostá trhacia matica. 

Arepo – Pánt brány mobilného plotu
 • Samostatně neprodejné

Pánt mobilného panelu

Umožňuje jednoducho premeniť každý mobilný panel s drôtenou výplňou na bránu.

Arepo – Rohová objímka 60 x 40 mm

Objímka rohová Square

Používa sa na rohové uchytenie plotového panela k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 X 40 mm. Súčasťou balenia je skrutka, podložka a bezpečnostá trhacia matica. 

Arepo – Vzpera pre diel mobilného plotu
 • Samostatně neprodejné

Vzpera mobilného panelu

Stabilizačná vzpera mobilného oplotenia slúži na spevnenie a zvýšenie stability mobilného panelu.

Arepo – Univerzálna príchytka U M6 60 x 40 mm

Príchytka univerzálna U M6

Používá sa na univerzálné prichytenie plotového panela z plotových2D a 3D k obdĺžnikovému stĺpiku s rozmermi 60 x 40 mm. Umožňuje fixáciu panela bez potreby vŕtania profilu stĺpika.

Arepo – Spojka dvoch panelov (nekonečný spoj) so skrutkovým spojom

Príchytka Nekonečná

Slúži pre nekonečný spoj na uchytenie a spojenie 2D alebo 3D panelov bez toho, aby bolo potrebné využitie stĺpika. Dostupná v striebornej, zelenej alebo antracitovej farbe.

Arepo – Hlíníková tabuľka na umiestnenie
 • Samostatně neprodejné
1x

Tabuľka na logo mobilného panelu

Hliníková tabuľka na umiestnenie loga na mobilné panely.

Arepo – Úchyt bočný samorezný

Príchytka Bočná

Slúži na uchytenie plotového panela 2D alebo 3D k rôznym povrchom, prípadne k plotovej bránke. Príchytka je dodávaná vrátane samoreznej skrutky do železa. Dostupná v striebornej, zelenej alebo antracitovej farbe.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.