Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Háky

V této kategorii naleznete žlabové háky pro instalaci žlabů na svislá nebo vodorovná okapová prkna. Jsou vyrobeny z plastu nebo kovu, některé varianty poskytují více možností jak vysoko lze žlab umístit. Barevně se doplňují s ostatními prvky okapových systémů.

Čítajte viac Skryť
Počet hlavných produktov:6
Háky –  Žľabový hák čelné pre PVC žľaby ProAqua
1x

Žľabový hák čelné pre PVC žľaby ProAqua

Plastový hák pre inštaláciu na zvislé odkvapové doska podopiera odkvapový žľab. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Háky –  Plastový žľabový hák

Plastový žľabový hák

Uchytenie a podopretie odkvapového žľabu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).

Háky –  Žľabový hák čelné pre PVC žľaby ProAqua pozink
1x

Žľabový hák čelné pre PVC žľaby ProAqua pozink

Pozinkovaný hák pre inštaláciu na zvislé odkvapové doska podopiera odkvapový žľab. Žlabvé pozinkované háky zaručujú pevnosť a dlhú životnosť.

Háky –  Barevný žlabový hák

Hák žlabový Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový hák pro instalaci na vodorovné okapové prkno jako podopora okapového žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  barevný žlabový hák čelní

Hák žlabový čelní Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový čelní hák neboli římsový, který slouží pro instalaci na svislé okapové prkno jako uchycení a podepření žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  Žľabový hák pozink

Žľabový hák pozink

Pozinkovaný žľabový hák slúži na udržanie stability odkvapového žľabu. Zaisťuje pevnosť umiestnenie.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.