Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Háky

V této kategorii naleznete žlabové háky pro instalaci žlabů na svislá nebo vodorovná okapová prkna. Jsou vyrobeny z plastu nebo kovu, některé varianty poskytují více možností jak vysoko lze žlab umístit. Barevně se doplňují s ostatními prvky okapových systémů.

Čítajte viac Skryť
Háky –  Gutta Aqua
1x

Gutta Aqua

Plastový hák pre inštaláciu na zvislé odkvapové doska podopiera odkvapový žľab. Materiál je koextrudovaný PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), ktorý zaručuje farbostálosť a dlhú životnosť.

Háky –  Gutta Metal Aqua
1x

Gutta Metal Aqua

Pozinkovaný hák pre inštaláciu na zvislé odkvapové doska podopiera odkvapový žľab. Žlabvé pozinkované háky zaručujú pevnosť a dlhú životnosť.

Háky –  Budmat ProAqua

Budmat ProAqua

Pozinkovaný žlabový hák ProAqua značky Budmat je hák určený pro okapový systém 75 / 60 mm a je kompatibilní s dalšími okapovými komponenty značky Budmat ze systému 75 / 60 mm. Háky jsou odolné vůči UV záření a korozi, bezúdržbové a barvostálé.

Háky –  Gutta Gara

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový hák pro instalaci na vodorovné okapové prkno jako podopora okapového žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  Gutta Gara

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový kroucený hák pro instalaci z boku na krokev jako podopora okapového žlabu. Dostupný o výšce 160 mm.

Háky –  Gutta Gara

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový čelní hák neboli římsový, který slouží pro instalaci na svislé okapové prkno jako uchycení a podepření žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  Gutta Fenz

Gutta Fenz

Pozinkovaný žľabový hák slúži na udržanie stability odkvapového žľabu. Zaisťuje pevnosť umiestnenie.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.