Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Onduline Autorizovaný dealer

Světový lídr v oblasti lehkých střešních plechů s více než 80 letou zkušeností. Francouzská společnost je přítomna na 5 kontinentech, ve více než 100 zemích a vyrábí více než 95 % světové produkce bitumenových desek. Priorita je vytvářet lehká řešení, která jsou jak estetická, tak efektivní.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie onduline – Onduline Bardoline Classic Easy Rectangular Onduline Bardoline Classic Easy Rectangular Bitumenová šindeľ zo zmesi špeciálneho oxidovaného asfaltu a minerálnymi plnivami s hrubozrnným bridlicovým posypom. Hydrofobizovaná nosná vložka zložená zo sklených vlákien. Určené na všetky typy striech vrátane tých, ktoré sú tvarovo veľmi náročné. od 11,30 €
2
Najpredávanejšie onduline – Onduline Classic Onduline Classic Ľahká a elastická krytina s veľkou krycou plochou a hrúbkou 3,0 mm kombinuje bitúmen vystužený celulózovými vláknami a asfalt. Vlákna sú tvarované tlakom pri vysokej teplote do tvaru vlnitých dosiek. Zaručuje dokonalú vodotesnosť, vytvára tepelné a akustické pohodlie. od 9,39 €
3
Najpredávanejšie onduline – Onduline Base Onduline Base Flexibilná strešná krytina vyrobaná z organických vlákien, nasýtená bitúmenom. Krytina s nízkou hmotnosťou a efektívným formátom vhodná pre použitie na ľahké konštrukcie strechy so sklonom od 5°. Materiál je hĺbkovo prefarbený pomocou neorganických pigmentov. od 8,56 €
Onduline – Onduline Bardoline Classic Easy Rectangular
3x

Onduline Bardoline Classic Easy Rectangular

Bitumenová šindeľ zo zmesi špeciálneho oxidovaného asfaltu a minerálnymi plnivami s hrubozrnným bridlicovým posypom. Hydrofobizovaná nosná vložka zložená zo sklených vlákien. Určené na všetky typy striech vrátane tých, ktoré sú tvarovo veľmi náročné.

Materiál: oxidovaný asfalt Segmenty: 4 ks Segmenty (tvar): obdĺžnik Dĺžka: 1000 mm Šírka: 340 mm Hrúbka: 2,6 mm Hmotnosť: 7,60 kg / m² Počet šablón: 21 ks Efektívne krytie: 3.20 m² Množstvo na palete: 36 bal
Onduline – Onduline Classic
37x

Onduline Classic

Ľahká a elastická krytina s veľkou krycou plochou a hrúbkou 3,0 mm kombinuje bitúmen vystužený celulózovými vláknami a asfalt. Vlákna sú tvarované tlakom pri vysokej teplote do tvaru vlnitých dosiek. Zaručuje dokonalú vodotesnosť, vytvára tepelné a akustické pohodlie.

Materiál: bitúmen (živica) Tvar: profilovaný Určenie: hospodárske stavby Plošná hmotnosť: 3400 g/m² Hrúbka: 3,0 mm Dĺžka: 2000 mm Šírka: 950 mm Spodná strana: pyramídova štruktúra Profil: 95 / 35 mm Min. polomer ohybu: 6000 mm
Onduline – Onduline Easyfix Intense
10x

Onduline Easyfix Intense

Asfaltova doska s klasickým vzhľadom škridly vystužená celulózovými vláknami a tvrdená živicou. Zaisťuje dokonalú hydroizoláciu v presahoch a fixačných bodoch vďaka technológii Sealsmart. Váži iba 2,8 kg na meter štvorcový, čo ju radí k najľahším strešným krytinám.

Materiál: bitúmen (živica) Tvar: profilovaný Určenie: pergoly Plošná hmotnosť: 2800 g/m² Hrúbka: 2,6 mm Dĺžka: 2000 mm Šírka: 810 mm Spodná strana: pyramídova štruktúra Profil: 95 / 38 mm Min. polomer ohybu:
Onduline – Onduline Garden
4x

Onduline Garden

Zatravňovací tvárnice vyrobené z vysokopevnostního plastu a jsou ideální k posílení parkovišť, svahů, cest a chodníků. Neabsorbují vodu potřebnou pro růst trávy a na rozdíl od alternativ umožnují růst hustší trávy.

Materiál: polyethylen Zaťaženie: 200 t/m² Dĺžka: 500 mm Šírka: 500 mm
Onduline – Onduline Base
7x

Onduline Base

Flexibilná strešná krytina vyrobaná z organických vlákien, nasýtená bitúmenom. Krytina s nízkou hmotnosťou a efektívným formátom vhodná pre použitie na ľahké konštrukcie strechy so sklonom od 5°. Materiál je hĺbkovo prefarbený pomocou neorganických pigmentov.

Materiál: bitúmen (živica) Tvar: profilovaný Určenie: rekreačné stavby Plošná hmotnosť: 3000 g/m² Hrúbka: 2,6 mm Dĺžka: 2000 mm Šírka: 855 mm Spodná strana: pyramídova štruktúra Profil: 95 / 38 mm Min. polomer ohybu:
Onduline – Onduline Bardoline Classic Easy Beaver
3x

Onduline Bardoline Classic Easy Beaver

Asfaltová šindeľ v tvare bobrovka so samolepiacou vrstvou na spodnej strane. Vyrobená z oxidovaného asfaltu a nenasiakavou nosnou rohoží zo sklených vlákien. Ľahko použiteľné na všetky typy striech.

Materiál: oxidovaný asfalt Segmenty: 5 ks Segmenty (tvar): bobrovka Dĺžka: 1000 mm Šírka: 340 mm Hrúbka: 2,6 mm Hmotnosť: 7,3 kg / m² Počet šablón: 24 ks Efektívne krytie: 3,85 m² Množstvo na palete:
Onduline – Onduline Bardoline
2x

Onduline Bardoline

Asfaltová šindeľ v tvare šesťuholníka so samolepiacou vrstvou na spodnej strane. Vyrobená z oxidovaného asfaltu a nenasiakavou nosnou rohoží zo sklených vlákien. Ľahko použiteľné na všetky typy striech.

Materiál: oxidovaný asfalt Segmenty: 3 ks Segmenty (tvar): šesťuholník Dĺžka: 1000 mm Šírka: 310 mm Hrúbka: 2,6 mm Hmotnosť: 6,20 kg / m² Počet šablón: 22 ks Efektívne krytie: 3,0 m² Množstvo na palete:
Onduline – Onduline Onduclair PVC
2x

Onduline Onduclair PVC

Prosvětlovací deska Onduline – PVC průsvitné desky

Materiál: polyvinylchlorid Tvar: profilovaný Určenie: hobby přístřešky Plošná hmotnosť: Hrúbka: 1,0 mm Dĺžka: 2000 mm Šírka: 950 mm Spodná strana: hladká UV povrchový filter: ano
Onduline – Onduline A100

Onduline A100

Strešný hrebenáč pre dosky Onduline Classic a Onduline Base.

Onduline – Onduline Hrebenáč Easyfix Intense A100

Onduline Hrebenáč Easyfix Intense A100

Strešný lakovaný hrebenáč pre dosky Onduline Easyfix Intense.

Onduline – Onduline Štítová lišta D100

Onduline Štítová lišta D100

Štítová lišta k doskám Onduline a Onduvilla sa používa ako ľahké a estetické ukončenie štítov strechy.

Onduline – Onduline Tesniaci pás Flashing Band
+1

Onduline Tesniaci pás Flashing Band

Pružný hliníkový pás s butylovou lepiacou podložkou. Môže byť použitý napríklad okolo komínov, pozdĺž hrebeňov a bokov a kdekoľvek inde, kde potrebujete vodotesné tesnenie na vašej streche. Nevyžadujú sa žiadne špeciálne nástroje na rozdiel od kovového lemovania.

 

Onduline – Onduline Strešný bitúmenový tmel Bardoline Fix
Počet variant: 1

Onduline Strešný bitúmenový tmel Bardoline Fix

Bitúmenový tmel o objemu 310 ml je jednozložkový tmel na báze bitúmenu, ktorý sa používa na tesnenie a lepenie strešných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov atď.

Onduline – Onduline Strešná fólia Ondutiss Strong
Počet variant: 1

Onduline Strešná fólia Ondutiss Strong

Polyesterové rúno na báze PES a asfaltu ako podklad pod asfaltové šindle. Slúži ako dočasná a poistná hydroizolácia a na vyrovnanie podkladu. Membrány zabraňujú prenikaniu vody, prachu, snehu alebo piesku z exteriéru.

Onduline – Onduline Klince

Onduline Klince

Onduline klince s plastovou hlavičkou a protikoróznym pozinkovaným hrotom.

Onduline – Onduline Klince Bardoline "lepenkáče" krútené

Onduline Klince Bardoline "lepenkáče" krútené

Klince s veľkou plochou hlavou pre mechanické kotvenie lepeniek a asfaltových šindľov.

Onduline – Onduline Vruty Tex
1x

Onduline Vruty Tex

Pre upevňovanie vlnitých bitúmenových strešných krytín. Z tvrdenej ocele, UV stabilný.

Onduline – Onduline Onduclair

Onduline Onduclair

Sada pro kotvení desek Onduclair je sada nerezových vrutů s podložkou a distančních podložek z kvalitního PVC. Sada je vhodná na prosvětlovací desky Onduline.

Onduline – Onduline Vlnová
2x

Onduline Vlnová

Onduline Vlnová výplň je vyrobená ze síťovaného pěnového polyetylenu odolného vůči povětrnostním vlivům. Slouží k uzavření a utěsnění profilu střešní krytiny a vlnitých desek Onduline, brání prostupu vody a prachu do střešního prostoru.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.