Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Ohniská

Ohnisko je elegantným riešením pre harmonickú atmosféru pri posedení na záhrade alebo v prírode. V sekcií máme ponuku prenosných ohnísk rôznych veľkostí, priemerov a hmotnosti. Sú tu aj modely s madlami pre ľahké prenášanie bez zašpinenia. V spojení s roštom je ideálny na klasické grilovanie.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie ohniská – COSI Cosibrixx 60 COSI Cosibrixx 60 Kompaktné plynové ohnisko s výkonom 8,5 kW. Konštrukcia kubických tvarov s rozmermi 60 x 63 x 60 cm je vyrobená z hliníka v antracitovej a béžovej farbe alebo kompozite s dizajnom kameňa. Vhodné na vonkajšie posedenie alebo do zimných záhrad. 816 €
2
Najpredávanejšie ohniská – COSI Cosicube 70 COSI Cosicube 70 Robustné ohnisko je vyrobené z dreva Douglasovej jedle a hornú dosku má z nerezovej ocele. Neviditeľné bočné dvierka umožnia skryté umiestnenie 5 kg plynovej fľaše. Konštrukcia v kombinácii s ochranným sklom ponúka extra sofistikovanosť a bezpečnosť. 816 €
Ľudovka
Ohniská – Activa Lisabon
1x

Activa Lisabon

Přenosné ohniště s průměrem topeniště 750 mm je vyrobeno z nerezové oceli s ochrannou vrstvou laku pro dlouhou životnost. Nohy a rošt jsou rovněž potaženy ochranným černým lakem. Ohniště je vybaveno ochranným drátěným poklopem.

Cena / výkon
Ohniská – COSI Cosibrixx 60
 • Doprava zadarmo
3x

COSI Cosibrixx 60

Kompaktné plynové ohnisko s výkonom 8,5 kW. Konštrukcia kubických tvarov s rozmermi 60 x 63 x 60 cm je vyrobená z hliníka v antracitovej a béžovej farbe alebo kompozite s dizajnom kameňa. Vhodné na vonkajšie posedenie alebo do zimných záhrad.

Materiál: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Pre náročných
Ohniská – COSI Cosibrixx 90
 • Doprava zadarmo
3x

COSI Cosibrixx 90

Hliníková konštrukcia s ohniskom uprostred a množstvom priestoru okolo ohňa. Sklenený štít proti prúdeniu vzduchu a kryt pre maximálnu bezpečnosť. Regulácia plameňa vďaka ovládaciemu tlačidlu a integrovaný priestor na ukrytie propán-butánovej fľaše.

Ohniská – COSI Cosiburner build up
 • Doprava zadarmo
4x

COSI Cosiburner build up

Stolné prenosné ohnisko s oceľovou konštrukciou v čiernej farbe s rozmermi 70 x 20 x 27 cm. Jeho celkový vykurovací výkon je až 9,0 kW. Pri horení neprodukuje dym ani zápach a na ohrievač bude vhodná 5kg plynová fľaša.

Ohniská – COSI Cosicube 70
 • Doprava zadarmo
3x

COSI Cosicube 70

Robustné ohnisko je vyrobené z dreva Douglasovej jedle a hornú dosku má z nerezovej ocele. Neviditeľné bočné dvierka umožnia skryté umiestnenie 5 kg plynovej fľaše. Konštrukcia v kombinácii s ochranným sklom ponúka extra sofistikovanosť a bezpečnosť.

Ohniská – COSI Cosibrixx 60
 • Doprava zadarmo
1x

COSI Cosibrixx 60

Kompaktné plynové ohnisko s výkonom 8,5 kW. Konštrukcia kubických tvarov s rozmermi 60 x 63 x 60 cm je vyrobená z kompozitu s dizajnom kameňa. Vhodné na vonkajšie posedenie alebo do zimných záhrad.

Ohniská – Cattara STROMBOLI
3x
Počet variant: 1

Cattara STROMBOLI

Přenosné ocelové ohniště s žáruvzdorným černým nátěrem. Robustní konstrukce o tlouštce 2 mm je lehká na přenos a díky stabilnímu kruhovému podstavci, jež slouží i jako popelník, se nemusíte bát převržení.  Ohniště je vhodné pro topení dřevem.

Ohniská – Activa Sicilia
4x

Activa Sicilia

Velké přenosné ohniště stabilní konstrukce o průměru 600 - 1000 mm s hloubkou 190 - 240 mm. Robustní tělo ze silnostěnné oceli, které zapadne do kaádé zahrady. Ohniště je lehce manipulovatelné.

Ohniská – COSI Cosiburner square
 • Doprava zadarmo
1x

COSI Cosiburner square

Vstavateľné plynové ohnisko štvorcového tvaru s výkonom až 9,0 kW a pri horení neprodukuje dym ani zápach. Konštrukcia vyrobená z ocele s ochranným krytom zo skla. Krycia doska umožňuje použitie stola ako ste zvyknutí.

Ohniská – COSI Cosiburner straight
 • Doprava zadarmo

COSI Cosiburner straight

Vstavateľné plynové ohnisko obdĺžnikového tvaru s výkonom až 9,0 kW a pri horení neprodukuje dym ani zápach. Konštrukcia vyrobená z ocele s ochranným krytom zo skla. Krycia doska umožňuje použitie stola ako ste zvyknutí.

Ohniská – COSI Cosisafe
Počet variant: 3

COSI Cosisafe

Krycia doska je ideálny doplnok pre plynové ohnisko v prípade, že chcete využiť maximálnu plochu stola. Doska je vyrobená z nerezovej ocele s práškovanou povrchovou úpravou v čiernej farbe.

Ohniská – COSI obal Cosicube

COSI obal Cosicube

Nepromokavý ochranný kryt na plynové ohniště Cosicube vyrobený z PVC materiálu. Odvětrává vlhkost a redukuje tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

 

Ohniská – COSI Ochranný Cosibrixx

COSI Ochranný Cosibrixx

Nepromokavý ochranný kryt na plynové ohniště Cosibrixx vyrobený z PVC materiálu. Odvětrává vlhkost a redukuje tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

Ohniská – COSI Cosisafe
Počet variant: 4

COSI Cosisafe

Tvrdené ochranné sklo chráni vaše plynové ohnisko pred vetrom a zároveň zaisťuje bezpečie v bezprostrednej blízkosti ohňa. Vyhnete sa tak nechceným úrazom a poškodeniu horľavých vecí. Dodá tak vašim spoločenským a relaxačným chvíľkam pocit bezpečia.

Ohniská – COSI obal na plynovú fľašu

COSI obal na plynovú fľašu

Odolný a ochranný kryt vyrobený z PVC materiálu pre plynovú fľašu s objemom 6 - 11 kg. Poskytuje dokonalú ochranu pred prachom a poveternostnými vplyvmi. Plynové fľaše, ktoré nie sú využívané, je možné obalom ľahko diskrétne zakryť a zároveň im tak zaistiť maximálnu starostlivosť.

Ohniská – COSI Woodlogs
Počet variant: 2

COSI Woodlogs

Keramické polená v imitácii obhoreného dreva sú vyrobené z kvalitnej keramiky, ktorá je odolná proti vysokým teplotám a skvele tak napodobňuje skutočné drevo. Polená sa počas používania neopotrebujú a zároveň akumulujú teplo po dlhú dobu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.