Geotextília Guttatex

Ochranná, oddežujúci a filtračná vrstva. Pri prúdení vody bráni prestupu čiastočiek zeminy. Vyrobené z netkaného polyesteru.

Podrobné info
Skladom – ihneď k odberu

Doručenie v rámci SR

Sklady BUILDEX ihneď na odoslanie
Naša cena za 0,53 €
Bežná cena za 0,66 €
Cena za 100 53 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: 3754312, Výrobca: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

materiál netkaný syntetický materiál zo 100% polyesteru
rozmery 2 x 50 m, 2 x 25 m
v balení 100 m2, 50 m2
hmotnosť od 150 - 1000 g
objem od 1,25 - 5 l
farba biela

Popis

Geotextílie je vyrobená z netkaného syntetického materiálu. Používa sa ako ochranná, oddeľujúce, filtračná vrstva pre rôzne stavebné konštrukcie. Zaisťuje dlhodobé prúdenie vody a zabraňuje pohybu pevných častíc vo vode. Prepustí veľké množstvo vody z podložia, pritom však účinne bráni pohybu čiastočiek zeminy, ktoré by mohli znehodnotiť hornú vrstvu. Produžuje životnosť drenážneho systému. V systéme, kde je zemina schopná vytvoriť si vlastný prírodný filter, môže voda prestupovať bez upchávania pórov geotextílie. Výrobok ochraňuje použitý materiál (napr. Ochrana izolácie proti porušeniu přisypávanou zeminou). Je využívaná pri zhotovovaní podkladových vrstiev komunikácií, pri kultivácii vodných tokov a pôdnych rekultivačných programoch. Zároveň podporuje vznik stabilného, ​​prírodného filtra v zemine samotnej. Zvyšuje stabilitu stavieb na neúnosnom podložia.

  • Kvalitné prevedenie, všestranné použitie
  • Ochranna drenážného systému
  • Adaptácia na rôzne druhy podložia
  • Oddelenie jednotlivých vrstiev

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Recenzie - Geotextília Guttatex

Andrea Tóthová Rajtárová|21. 5. 2018

veľmi hutná, úplne iná, ako bežne dostať v obchodoch, vyzerá kvalitne

  • veľmi hutná, úplne iná, ako bežne dostať v obchodoch, vyzerá kvalitne
Zdroj recenzia
BUILDEX

Predstavenie výrobcu - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (1841)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.