0

Difúzna fólia Guttafol UV Fassade

Skladom – ihneď k odberu

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX > 100 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice > 100 ks
Naša cena za 3,82 €
Bežná cena za 4,24 €
Cena za 75 286,5 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: 3750251, Značka: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

materiál polyesterové textílie
rozmery 1 x 50 m
plošná hmotnosť 160 g / m 2
priepustnosť vodnej pary sd = 0,1 m
UV stabilita áno
požiarna odolnosť E

Popis

Fasádna fólia Guttafol UV Fassade je UV stabilná viacvrstvová kontaktná fólia, určená na použitie v v prevetrávaných fasádach s priznanými škárami. Fólia je vybavená samolepiacou páskou po oboch okrajoch, slúžiace na vytvorenie trvalého spoje jednotlivých pásov. Extrémna pevnosť spojov zaručuje systém lepenia (lepidlo do lepidla). U skladaných fasád ochraňuje ak tepelnú izoláciu, tak aj nosné konštrukcie opláštenie pred nepriaznivými vplyvmi (napr. vodou a snehom). Prispieva k lepšej vzduchotesnosti plášťa fasády, čím zvyšuje účinnosť tepelnej izolácie. Fólia sa skladá z dvoch vysoko odolných polyesterových textílií a monolitického filmu. Je vhodná na aplikácie s menšími špárami fasádneho obkladu. Polyesterová nosná vložka je vybavená špeciálnou dvojitou záterovou vrstvou, ktorá má vysokú odolnosť proti starnutiu. Je určená pre najnáročnejšie fasádne aplikácie s šírkou priznanej špáry až 50 mm pri variante UV Fassade Pro, a až 25mm pri variante UV Fassade Eco.

  • Vodotesnosť
  • Odolnosť proti UV žiareniu aj nepriaznivým vplyvom počasia
  • Samolepiaca páska na oboch okrajoch fólie
  • Odolnosť proti starnutiu, pevnosť
  • Paropriepustnosť

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2145)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.