Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Preto odporúčame nakupovať záhradné stavby na jar 2022 už teraz.
Skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Odporúčame neodkladať ich nákup.
Odporúčame nakupovať záhradné stavby už teraz.
0

Boxy

Vybírat můžete mezi boxy vyrobenými z kovu nebo plastu. Objem boxů začíná okolo hodnoty 450 litrů, pro uskladnění polštářů a menšího nářadí, a pokračuje až přes 2000 litrů, ve kterých lze uskladnit dětská kola, dříví nebo grily. Většinu z těchto boxů lze využít i jako lavici a jsou vhodné pro celoroční využití.

Číst dále Skrýt
Poradíme ako na to:
Všetky články

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie boxy – Keter Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT Box Store it out ultra CRT Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky. 389 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 17
Ľudovka
Boxy – Keter Záhradný box Keter Cube Wood
(4)

Box Cube Wood

Kubický úložný záhradné box z polypropylénovej živice v modernom hnedom dizajne, ktorý imituje štruktúru prírodného dreva. Jeho prepracovaná konštrukcia dokáže uniesť až 140 kg a pojať 280 l.

Cena / výkon
Boxy – Keter Záhradný box Denali DuoTech
 • Doprava zadarmo
Akce
(3)

Box Denali

Bezúdržbový a odolný záhradné box tvorený z dvojitých stien z polyproplylenové živica patentovanou technológiou DuoTech v objeme 380 a 570 l.

Pre náročných
Boxy – Lifetime LIFETIME HORIZONTAL
 • záruka 5 rokov
 • Doprava zadarmo
Akce
Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Box Horizontal

Veľký úložný box s objemom 2120 litrov. Svojou veľkosťou vhodný na skladovanie dreva, grilovacích a športových potrieb.

Boxy – Lifetime LIFETIME XXL 60012
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Akce
(1)

Box XXL

Plastový úložný box s objemom 495 litrov, dvojitou stenou a pneumatickými vzperami veka. Vhodný na uskladnenie záhradného náčinia, hračiek alebo vankúšov.

Boxy – Arrow ARROW VERSA SHED
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
 • Posledné kusy v EÚ
Sleva28%

Box Versa

Viacúčelový box od amerického výrobcu s objemom 1000 litrov, vhodný pre skladovanie záhradných potrieb, triedeného odpadu, dreva alebo grilovacích potrieb.

Boxy – Keter Zahradní box Denali DuoTech - poškozený obal

Box Denali - poškozený obal

570l rozměrný nízkoúdržbový úložný box v designu šedého dřeva z inovativního velmi robustního materiálu DUOTECH™ z umělé pryskyřice. Suché větrané prostředí pro skladované věci. Promyšlená technologie otevíracího mechanismu. Voděodolnost.

Boxy – Keter Záhradný box Samoa Rattan Box
(3)

Box Samoa

Praktický a úložný záhradné box je vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje štruktúru prírodného ratanu v hnedej a tmavo šedej farbe. Ponúka kapacitu 270 l, nosnosť 200 kg a vstavaná kolieska pre ľahký prenos.

Boxy – Keter Záhradný box Brushwood
 • Doprava zadarmo
Akce
Práve si prezerá 1 zákazník
(6)

Box Brushwood

Rozmerný bezúdržbový záhradný úložný box pripomínajúce svojím dizajnom drevené palubovky. Tvorený je z dvojitých stien z polyproplylenové živica patentovanou technológiou DuoTech a ponúka kapacitu 454 l.

Boxy – Keter Záhradný box Urban
Práve si prezerajú 2 zákazníci
(1)

Box Urban

Praktický úložný záhradné box z polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje štruktúru prírodného ratanu s objemom 113 L a nosnosťou 120 kg. Dostupný je v hnedej a tmavo šedej farbe.

Boxy – Keter Záhradný box Elite Store

Box Elite Store

Variabilný úložný záhradné box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 1150 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko opatrené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazky pre otváranie viek popolníc.

Boxy – Keter Záhradný box Premier Jumbo
(1)

Box Premier Jumbo

Vysoko priestorný a variabilný úložný záhradné box z dvojitých stien z polypropylénovej živice a odolnej konštrukcie z legovanej ocele. Ponúka kapacitu 2020 l, zošikmený podlahový panel pre lepší prístup a otvárateľné veko opatrené hydraulickými piestami a špeciálnymi retiazky pre otváranie viek popolníc.

Boxy – Keter Záhradný box Keter Hollywood
(4)

Box Hollywood

Nízkohmotnostní a bezúdržbový úložný záhradné box v retro dizajne pripomínajúce drevené palubovky dostupný v šedej farbe. Ponúka kapacitu 270 l.

Boxy – Keter Záhradný box Rockwood
Práve si prezerá 1 zákazník

Box Rockwood

Odolný úložný záhradné box vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne, ktorý imituje drevo a jeho štruktúru. Ponúka kapacitu 570 l a nosnosť až 220 kg.

Boxy – Keter Zahradný box Glenwood

Box Glenwood

Praktický úložný záhradné box vyrobený z vysoko kvalitnej polypropylénovej živice v modernom dizajne v tmavo šedej farbe s kapacitou 390 l a nosnosťou 180 kg.

Boxy – Lifetime Box Lifetime Standard
 • záruka 10 rokov
 • Doprava zadarmo
Sleva10%
Práve si prezerajú 2 zákazníci

Box Standard

Odolný plastový úložný box s objemem 440 litrů, zatížení až 450 kg a pneumatickými vzpěrami víka.

Boxy – Keter Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT
 • 1
(3)

Box Store it out ultra CRT

Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky.

Boxy – Keter Zahradný box Keter STORE-IT-OUT MAX CRT

Box Store it out max CRT

Uzamykateľný a vysoko odolný záhradný box s kapacitou 1200 l vhodný na uskladnenie popolníc, záhradného náradia a ďalšie príslušenstvo: Ponúka zošikmený prah pre kontajnery s kolieskami a možnosť dodatočnej inštalácie poličky.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.