Scheppach C-HCS165-X
Zobraziť celý popis
Naša cena za ks
Bežná cena
Rumburk Pražská 465/31, 408 01 Rumburk
Pracovní dny: 7:00 - 15:00
Pátek: 7:00 - 12:00
Víkend: zavřeno
Lotouš Lotouš 37, 273 79 Slaný
Pracovní dny: 8:00 - 16:00
Víkend: zavřeno
Veltrusy Nad Benzinou 601, 277 46 Veltrusy
Sobota: 7:00 - 12:00
Neděle: zavřeno
Ptice K Vechtru 1000, 252 18 Ptice
Malešice Tiskařská 8a/620, 108 01 Praha 10 – Malešice
Všetice Všetice 13, 257 44 Netvořice
Kolín Orebitská 885, 280 02 Kolín 4
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
Barchov Barchov 21, 530 02 Pardubice
Pátek: 7:00 - 15:00
Koš Nová 831/78, 972 41 Koš - okr. Prievidza
Otvorené
Po - Čt 8:00 - 15:30
Pá - 8:00 - 14:30
Košice Rampová 4, 040 01 Košice
Otvorené
Po - Čt 7:30 - 15:00
Pá - 7:30 - 14:00
Skladom 5 ks Expedujeme v piatok 15. 5.
Ak chcete zobraziť ceny bez DPH, prihláste sa.
Vlastnosti
Typ motoraaku 20 V
Otáčky4300 ot/min
Priemer kotúča165 mm
Vnútorný priemer kotúča20 mm
Nastavenie sklonu0–45 °
Max. hĺbka rezu pri 90°53 mm
Max. hĺbka rezu pri 45°39 mm
Perametre
Záruka24 mesiacov
ZnačkaScheppach
Popis:
Vďaka výkonnému motoru, vysokým otáčkam, pevnej kovovej základni zo zliatiny hliníka a kvalitnému reznému kotúču 165 mm s 24 zubami z tvrdokovu, sú rezy presné a čisté. Na nastavenie hĺbky a uhla rezu nepotrebujete náradie a obe operácie indikujú ľahko čitateľné stupnice integrované na stroji. Pre ešte presnejšie výsledky je píla vybavená paralelným dorazom, laserovým ukazovateľom rezu a LED osvetlením, ktoré perfektne osvetlí pracovnú plochu. Jednoduchú výmenu kotúča umožňuje aretácia vretena. Rukoväť má mäkčené protišmykové zóny a vďaka prachovej prípojke môžete pílu pripojiť k externému odsávaču a využiť možnosti práce v bezprašnom prostredí. Konštrukcia Píla je vybavená moderným uhlíkovým motorom zaisťujúcim plynulý chod. Predĺžená životnosť výrobku je zaistená integrovaným systémom Softstart (pomalý rozbeh) a ochranou proti preťaženiu. Stroj je plne kompatibilný so všetkými akumulátormi a nabíjačkami radu Scheppach IXES 20V, ktoré ponúkajú maximálnu flexibilitu a pohodlie bez káblov.
Stroj sa v tomto prevedení dodáva iba samostatne. Je teda nutné vlastniť, či prikúpiť akumulátor a nabíjačku z radu 20 V IXES.
Súčasti balenia:
okružná píla C-HCS165-X 1× pílový kotúč s priemerom 165 mm s 24 zubami imbusový kľúč paralelný doraz adaptér pre pripojenie k externému odsávaniu
Batérie a nabíjačky pre 20 V aku systém IXES S batériami a nabíjačkami zo systému 20 V IXES môžete poháňať ľubovoľný stroj z viac ako 30 rôznych modelov náradia a záhradnej techniky. Na začiatku si teda stačí zaobstarať jeden z výhodných štartovacích SETov a pri nákupe ďalšieho náradia výrazne ušetríte za dodatočné príslušenstvo. POZOR! Stroje, akumulátory a nabíjačky systému IXES nie sú kompatibilné so staršími 20V systémami Scheppach! Prípadné bezpečnostné pokyny, výstrahy a upozornenia sú súčasťou návodu na obsluhu, ktorý je k dispozícii v sekcii NA STIAHNUTIE. Kontaktné údaje výrobcu / dovozcu / splnomocneného zástupcu výrobcu v EÚ: Scheppach GmbH Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany email: service@scheppach.com