Ryobi R18PDBL-252S
R18PDBL-252S – 18 V bezkomutátorová príklepová vŕtačka + 1× 2Ah
  • 1× 5Ah batéria + nabíjačka ONE+
Zobraziť celý popis
Naša cena za ks
Rumburk Pražská 465/31, 408 01 Rumburk
Pracovní dny: 7:00 - 15:00
Pátek: 7:00 - 12:00
Víkend: zavřeno
Lotouš Lotouš 37, 273 79 Slaný
Pracovní dny: 8:00 - 16:00
Víkend: zavřeno
Veltrusy Nad Benzinou 601, 277 46 Veltrusy
Sobota: 7:00 - 12:00
Neděle: zavřeno
Ptice K Vechtru 1000, 252 18 Ptice
Malešice Tiskařská 8a/620, 108 01 Praha 10 – Malešice
Všetice Všetice 13, 257 44 Netvořice
Kolín Orebitská 885, 280 02 Kolín 4
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
Barchov Barchov 21, 530 02 Pardubice
Pátek: 7:00 - 15:00
Koš Nová 831/78, 972 41 Koš - okr. Prievidza
Otvorené
Po - Čt 8:00 - 15:30
Pá - 8:00 - 14:30
Košice Rampová 4, 040 01 Košice
Otvorené
Po - Čt 7:30 - 15:00
Pá - 7:30 - 14:00
Skladom 5 ks Expedujeme vo štvrtok 14. 5.
Ak chcete zobraziť ceny bez DPH, prihláste sa.
Vlastnosti
Typ motoraaku 18 V
Akumulátor1× 18/2, 1× 18/5 V/ Ah
Max. uťahovací moment60 Nm
Skľučovadlo13 mm
Otáčky0–440 / 0–1700 ot/min
Vŕtanie do dreva50 mm
Vŕtanie do ocele13 mm
Vŕtanie do betónu13 mm
Stupne uťahovacieho momentu10
Perametre
Záruka24 mesiacov
ZnačkaRyobi
Popis:
Výhody:
Striedavý bezkefový motor elektronicky riadený na optimalizáciu efektivity – až o 40% dlhší beh na jedno nabitie. Elektronická regulácia výkonu prináša až o 20% viac energie ako kartáčované vŕtačky Striedavý motor sa menej zahrieva a vydrží až 10 krát dlhšie ako pri kefovej vŕtačke Celokovové 13 mm západkové skľučovadlo pre lepšie uchytenie, pevnosť a odolnosť bitov a vrtákov e-Torque nastavenie uťahovacieho momentu LED osvetľuje pracovnú plochu Kovová planétová prevodovka s 2 ozubenými kolesami (0–440 a 0–1,700 otáčok za minútu) pre širokú škálu vŕtania a uťahovania Nová ERGOTECH rukoväť s pogumovanou Gripzonou
  • mikrotextúry pre väčšie pohodlie pri ovládaní Najkompaktnejšie 18V
Ryobi príklepová vŕtačka, meria 201 mm na dĺžku Poháňaná Lítium + technológiou, ktorá poskytuje vyšší výkon, dlhšiu dobu chodu a lepšiu trvanlivosť ako naše predchádzajúce lítiové batérie Zahŕňa 1 x obojstranný skrutkovací bit
Prípadné bezpečnostné pokyny, výstrahy a upozornenia sú súčasťou návodu na obsluhu, ktorý je k dispozícii v sekcii NA STIAHNUTIE. Kontaktné údaje výrobcu / dovozcu / splnomocneného zástupcu výrobcu v EÚ: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z oo ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02 – 146 Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com