Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Zo dňa na deň hoteliérom

  • 23.06.2022
  • 3
  • Dominik Hegmon

Rozhodli sme sa dať každému šancu byť hotelierom. Naozaj. Takýto roztomilý drevený hmyzí hotel totiž patrí do každej okrasnej záhrady, na terasu či balkón. Od 23. do 30. júna 2022 hráme na našej facebookovej stránke práve o takúto výhru.

Možno ste zaregistrovali, že naša posledná súťaž bola o záhradný kompostér, ktorý je vynikajúcim prostriedkom na znižovanie množstva odpadu a zároveň na vytváranie kvalitného humusu pre vašu záhradku. Tentokrát sme chceli nadviazať na rovnako ekologickú niť ďalšou výhrou, ktorá prospieva jednak ľuďom a jednak prírode. Zároveň sme boli príjemne potešení, že pre mnohých účastníkov predchádzajúcej hry bol vysnívaným produktom, ktorý nám zaslali do komentárov, práve hmyzí domček, alebo – ak chcete – hotel.

O tomto type zvieracej ubikácie sme nedávno písali v našom článku O hmyzom hotelierstve, kde sme sa zaoberali otázkami ohľadom ich dôležitosti a prospešnosti hmyzu. V dnešnej dobe už mnohí z nás vedia, že bez hmyzu by sme tu dlho nevydržali. Sú to naši nezištní opeľovači, vďaka ktorým nám rozkvitajú okrasné kvety a plodia zeleninové a ovocné rastliny. Sú to naši prirodzení likvidátori škodlivých hmyzích druhov, ktorí sa na našich plodinách priživujú. Každý člen živej prírody tu má svoje miesto a hmyzie hotely sú tým spôsobom, ktorým aj my sami môžeme pomôcť udržať rovnováhu.

Ak ste sa ešte nezapojili, tak ráčte prejsť na súťažný príspevok, aby ste aj vy mali možnosť stať sa dobrotivým hoteliérom. Ak nechcete čakať na žrebovanie, ale ste presvedčený, že hmyzí hotelík je presne to, čo vám chýba, potom nezabudnite navštíviť našu kategóriu hmyzích hotelov, kde si určite vyberiete.

Prajeme veľa šťastia každému účastníkovi!

Hmyzí hotel ProGarden Alfred

Pravidlá

1. Súťaž je organizovaná facebookovou stránkou Buildex.cz, ktorú vlastní a spravuje spoločnosť BUILDEX GROUP s.r.o. (ďalej len Organizátor), ktorá preberá všetku zodpovednosť za priebeh súťaže a dáva jasne najavo, že internetová platforma www.facebook.sk je len a iba prostriedkom komunikácie súťaže

2. Táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook a nijako s ňou nesúvisí a platí tu kompletné oslobodenie od záväzkov každého z účastníkov.

3. Súťaže sa môže zúčastniť každá osoba staršia ako 15 rokov, ktorá má trvalé bydlisko na území Českej či Slovenskej republiky

4. Osoba spĺňajúca podmienky v predchádzajúcom bode do súťaže vstúpi reakciou „to sa mi páči“ na facebookovom príspevku vyhlasujúcom súťaž a zanechaním komentára s akýmkoľvek grafickým vyobrazením hmyzu, vrátane emoji

5. Podmienkou zaradenia do žrebovania je tiež sledovanie (byť sledujúcim s "to sa mi páči") facebookové stránky Buildex.cz

6. Výhrou v súťaži je produkt Hmyzí hotel Alfred prezentovaný na stránke https://www.buildex.cz/hmyzi-hotel-progarden-alfred

7. Výherca bude vybraný z náhodného zlosovania nasledujúceho dňa po skončení súťaže, tj. 1 . júla 2022, a bude zverejnený na facebookovej stránke Buildex.cz

8. Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom facebooku s pokynmi o pokročení k riešeniu doručenia výhry.

9. Zapojením sa do súťaže dávajú účastníci súhlas Organizátorovi súťaže zdieľať, propagovať a operovať s ich príspevkami, viditeľnými údajmi a všeobecne so všetkým obsahom, ktorý súťažiaci použije v komentárovej sekcii súťažného príspevku

10. Súťažiaci sa zaväzuje umožniť Organizátorovi vyhotoviť obrazový záznam odovzdania výhry, napríklad formou fotografie a jeho následné použitie s menom výhercu na reklamné a marketingové účely spojené s touto súťažou (napríklad uverejnenie fotografie s menom výhercu na facebooku, internetovej adrese www.buildex.cz a pod. .)

11. Súťaž bude prebiehať v období od 23. do 30. júna 2022

12. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo na zmenu v podmienkach súťaže, prípadne na jej zrušenie a to bez udania dôvodu.

Diskusia

3 otázky
Pridať otázkuZrušiť
Grafiky

Moc se mi líví všechyn tyhle grafiky, konečně es-hop, kterej je i k poloukání :)

Dobrý den, Radime, mockrát děkujeme. Vizuální stránka je pro nás velmi důležitá. Vyřídíme od Vás chválu našim grafikům. :)

Příští soutěž

Miluju tyhle vaše soutěže, sice jsem zatím nevyhrála, ale cítím, že to jednou vyjde.... třeba už příště :P O co se bude hrát?

Dobrý den, mockrát Vám děkujeme. Výhra je jako vždy do začátku soutěže, tajemstvím, můžeme Vám ale prozradit, že vypukne již za méně než dva týdny. :)

Vlastní hotel

Stojí nám na zahradě takovej macek (a plně obsazenej), že další už nepotřebujeme, ale přejeme to vítězi, nebo vlastně vítězům :)

Dobrý den, děkujeme za komentář. To děláte chválihodnou věc a my jsme za to moc rádi. Příště třeba budeme hrát o něco, co Vám ještě chybí. :)

Top články

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.