Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

TESLA Autorizovaný dealer

Technologická spoločnosť s hlbokou tradíciou je stále moderná a inovatívna, s víziou učiniť technológiu priateľom a pomocníkom ľudí v bežnom i pracovnom živote. Popri armádnych projektoch sú v portfóliu aj nové bezdrôtové senzory, ktoré sa svojou jednoduchosťou použitia uplatňujú aj v bežných domácnostiach, kde zaisťujú bezpečné bývanie. So službou, kedy senzor zavolá majiteľovi v prípade nebezpečenstva na mobil, je TESLA na trhu jedinečná.

Čítajte viac Skryť
TESLA –  TESLA Teleak
4x
Počet variant: 1

TESLA Teleak

Bezdrátový senzor pro detekci úniku vody v domě. Nepřetržité hlídání 24 hodin 7 dní v týdnu. Okamžité alarmové hlášení pomocí automatického telefonního hovoru po zjištění zaplavení včetně informace o rozsahu záplavy. Možnost opětovného použití.

TESLA –  TESLA Teplotní senzor TETHP
3x
Počet variant: 1

TESLA Teplotní senzor TETHP

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve skleníku. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru. Standardní smluvní doba 3 roky.

TESLA –  TESLA Tethp (s vlhkoměrem)
3x
Počet variant: 1

TESLA Tethp (s vlhkoměrem)

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve výrobních halách nebo skaldech potravin. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.