Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Příslušenství

V této sekci naleznete příslušenství kompatibilné s půdnimi výlezy a dvířky, které vám zvýši komfort a zaručí vyšší bezpečnost při používaní. Také vám nabízime náčiní pro zjednodušení montáže nebo krycí lišty pro estetičtější výsledný efekt. Detailnější parametry naleznete níže u produktů.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie příslušenství – Montážne uholníky ZM Montážne uholníky ZM Sada montážních úhelníků zjednodušuje montáž schodů ve stropě.  38,68 € 27,92 €
2
Najpredávanejšie příslušenství – Zámok Click Zámok Click Samosvorný zámok s patentom od značky Oman s jednoduchým zaklapnutím západky pri zatváraní. Balenie obsahuje všetko príslušenstvo pre jednoduchú montáž a je vhodné na rôzne hrúbky poklopov. 23,96 € 17,96 €
3
Najpredávanejšie příslušenství – Zábradlie B Zábradlie B Zábradlie slúži ako ochranná bariéra v podkroví (na pôde), uľahčuje aj zostup po rebríkoch dole. 52,92 € 40,44 €
4
Najpredávanejšie příslušenství – izolační sada LXD Izolační sada LXD Izolačná sada slúži na rýchle utesnenie medzery medzi skriňou namontovaných schodov a otvorom v strope. Súčasťou sady je parotesný golier, termoizolačný materiál z ovčej vlny a paropriepustný golier. od 63,83 €
Příslušenství – Krycie lišty LXL

Krycie lišty LXL

Drevené krycie lišty slúžia na zakrytie škár okolo skrine po montáži schodov v strope. Lišty sú vyrobené z borovicového masívu a dostupné v prírodnej alebo bielej variante. Lišty sú dostupné v dvoch rozmeroch.

Příslušenství – Megafix KD40 Sleva 15%

Megafix KD40

Megafix KD40 je pevné univerzálne lepidlo (MS Polymer). Vhodné na lepenie ocele, betónu, hliníka, kameňa, dreva, tehál, plastov, dlažieb a pod.

Příslušenství – Zámok Click Sleva 25%
6x

Zámok Click

Samosvorný zámok s patentom od značky Oman s jednoduchým zaklapnutím západky pri zatváraní. Balenie obsahuje všetko príslušenstvo pre jednoduchú montáž a je vhodné na rôzne hrúbky poklopov.

Příslušenství – Zábradlie B Sleva 24%
2x
Počet variant: 2

Zábradlie B

Zábradlie slúži ako ochranná bariéra v podkroví (na pôde), uľahčuje aj zostup po rebríkoch dole.

Příslušenství – Kovové madlo Sleva 24%
4x
Počet variant: 2

Madlo P

Kovové madlo uľahčuje pohyb po rebríku a zvyšuje komfort a bezpečnosť používania podkrovných schodov.

Příslušenství – Montážne uholníky ZM Sleva 28%
Počet variant: 1

Montážne uholníky ZM

Sada montážních úhelníků zjednodušuje montáž schodů ve stropě. 

Příslušenství – izolační sada LXD
3x
Počet variant: 3

Izolační sada LXD

Izolačná sada slúži na rýchle utesnenie medzery medzi skriňou namontovaných schodov a otvorom v strope. Súčasťou sady je parotesný golier, termoizolačný materiál z ovčej vlny a paropriepustný golier.

Příslušenství – Kľučka LXZ
1x
Počet variant: 1

Kľučka LXZ

Kľučka LXZ umožňuje uzavretie horného krytu LXV z podkrovia, napr. pri údržbových prácach na pôde alebo na streche.

Příslušenství – Madlo LXH
3x
Počet variant: 2

Madlo LXH

Kovové madlo uľahčuje pohyb po rebríku a zvyšuje komfort a bezpečnosť používania podkrovných schodov. Skrutkuje sa k hornému dielu rebríka.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.