Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Príslušenstvo

Dôležitá súčasť pre kompletizáciu správnej inštalácie strešných fólií v podobe lepiacich pások a lepidiel. Na výber tu nájdete univerzálne aj špeciálne navrhnuté pásky. Patria medzi ne vysoko paropriepustné pásky na lepenie membrán, nepriedušné a vzduchotesné pásky pre parotesné fólie alebo hliníkové pásky pre trvalo parotesné spoje reflexných fólií.

Čítajte viac Skryť
Príslušenstvo – Den Braven Fixační páska na fólie
Počet variant: 2

Den Braven Fixační páska na fólie

Slouží pro pomocnou fixaci izolačních fólií při jejich instalaci na ocelové rošty. Dostupná o rozměru 50 mm x 25 m s textilním nebo polypropylenovým nosičem.

Príslušenstvo – Gutta Reparband
1x
Počet variant: 1

Gutta Reparband

Akrylová páska Reparband na textilnom nosiči je silne lepiaca z oboch strán. Slúži na vytvorenie trvalo tesných pozdĺžnych aj priečnych spojov difúznych fólií.

Príslušenstvo – Gutta DO Profi
Počet variant: 1

Gutta DO Profi

Paropriepustná páska Guttaband DO Profi je pružná lepiaca páska určená k spojenia vysoko difúznych fólií Guttafol. Zaisťuje paropriepustné a dlhodobé spojenie presahov fólií.

Príslušenstvo – Tegola Oboustranná páska Akcia
4x

Tegola Oboustranná páska

Oboustranně lepicí akrylová páska značky Tegola pro spojení difůzních fólií v podélném i příčném spoji. Disponuje velmi vysokou přilnavostí. Páska je dostupná o šířce 19 mm a délce 50 m.

Príslušenstvo – Tegola Parotěsná páska T-tape ALU

Tegola Parotěsná páska T-tape ALU

Reflexní hliníková páska pro vytvoření parotěsného spoje u parotěsných fólií, či jako reflexní vrstva na latě pod prosvětlovací des­ky. Páska je široká 50 mm, dlouhá 50 m a disponuje stříbrnou barvou.

Príslušenstvo – Den Braven Lepidlo na parozábrany
6x

Den Braven Lepidlo na parozábrany

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, vytváří vysoce lepivý plasticko - elastický spoj. Extrémní přilnavost k materiálům jako je polyethylen, polypropylen.

Určenie: interiér / exteriér Objem: 310 ml Základ: vinylkopolymer Aplikačná teplota: +5 až +50 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť: –20 až +80 °C
Príslušenstvo – Gutta na parozábrany

Gutta na parozábrany

Neobsahuje rozpúšťadlá. Bez zápachu. Vytvára odolný trvalo pružný spoj odolný voči vode, UV žiareniu a teplotám do + 80 ° C. Na lepenie parotesných zábran a fóliou. Obsah 315 ml.

Príslušenstvo – Gutta Guttaband AL Sleva 15%
4x
Počet variant: 2

Gutta Guttaband AL

Lepenka s pokovovením lícnej strany, jednostranná. Určená pre pokrytie kontaktné konštrukcie nesúci priesvitnou krytinu. Bráni prenosu tepla z konštrukcie na krytinu.

Príslušenstvo – Gutta páska pod kontralatě Sleva 15%
3x
Počet variant: 1

Gutta páska pod kontralatě

Tesniaca páska Guttaband pod kontralate je jednostranne lepiaca páska vyrobená z mäkkej PE pieny, ktorá je určená na tesnenie pod kontralate.

Príslušenstvo – Gutta lepící Guttaband WB Uniband
Počet variant: 1

Gutta lepící Guttaband WB Uniband

Parotesná lepiaca páska Uniband je jednostranne lepiaca, pevná a pružná akrylová páska. K vytvoreniu parotesného spoja u parozábran Guttafol.

Príslušenstvo – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Vysoce paropropustná, silně lepicí páska pro lepení přesahů pojistných difúzních fólií tzv. membrán a spár izolačních vrstev strmých střech pod střešní krytinou. Rozměry: 50 mm x 25 m

Príslušenstvo – Gutta Vzduchotesná Guttaband
Počet variant: 1

Gutta Vzduchotesná Guttaband

Jednostranne lepiaca páska pre vzduchotesné spojenie parotesných fólií, parozábran, OSB dosiek apod.

Príslušenstvo – Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband EXTRA

Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband EXTRA

Elastická akrylová lepící páska s jednostranným lepem, zvláště vhodná k upevňování difuzně otevřených parotěsných fólií a vytváření vzduchotěsných spojů při napojení střešních prostupů.

Príslušenstvo – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Speciální jednostranná polyetylenová páska s účinným lepidlem. Pro neprodyšné a trvanlivé lepení přesahujících spojů parotěsných fólií i pojistných izolací, lemování oken, větracích trubek apod. v interiéru i exteriéru. Rozměry: 50 mm x 25 m

Príslušenstvo – Den Braven Butylová páska pro lepení parozábran

Den Braven Butylová páska pro lepení parozábran

Extrudovaná měkká páska z polyisobutylenu určená pro lepení a těsnění parotěsných fólií. Dostupná o tloušťce 1 a 2 mm, šířce 15 - 20 mm a délce 22,5 - 45 m. 

Príslušenstvo – Gutta DS ALU
Počet variant: 1

Gutta DS ALU

Parotesná páska Guttaband DS ALU je reflexná, vyrobená z hliníka. Určené na vytvorenie parotesných spojov u parozábran Guttafol. Vytvára dlhodobo pevný a trvalo parotesný reflexný spoj.

Príslušenstvo – Den Braven Střešní fixační páska

Den Braven Střešní fixační páska

Speciální oboustranná páska s akrylátovým lepidlem bez rozpouštědel. Pro vzduchotěsné a trvanlivé lepení spojů parotěsných fólií, lemování střešních oken, větracích trubek apod. v interiéru i exteriéru. Rozměry: 20 mm x 25 m

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.