Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Lampáše

Dokážu vykúzliť skvelú atmosféru v obývacej izbe ale aj v záhrade. Lampáše na plyn v sebe kombinujú funkčnú a dekoratívnu stránku súčasne. Vyrábajú sa v mnohých dizajnoch, z rôznych materiálov a sú vhodné na postavenie na stôl alebo skrinku.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie lampáše – COSI Cosiscoop Timber COSI Cosiscoop Timber Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení. od 163 €
2
Najpredávanejšie lampáše – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodne vynikne a spríjemní vaše pobyty vonku. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie. 224 €
Ľudovka
Lampáše – COSI Cosiscoop Timber
3x

COSI Cosiscoop Timber

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Cena / výkon
Lampáše – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket - vysoký síce na prvý pohľad vyzerá trochu ako kôš, je to prémiová záležitosť, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej záhrade. Je dodávaný vr. podstavce.

Pre náročných
Lampáše – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,85 kW so spotrebou 73g/h je vytvorená z kovu, dreva a skla v tvare stĺpu. Piliere Cosiscoop sú samostatné objekty, ktoré zaujmú pozornosť na akomkoľvek mieste.

Lampáše – COSI Cosiscoop Cement

COSI Cosiscoop Cement

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Lampáše – COSI Cosiscoop Dome

COSI Cosiscoop Dome

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h sa tak stáva ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z ocele a skla v industriálnom štýle.

Lampáše – COSI Cosiscoop Original
+1

COSI Cosiscoop Original

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z kovu a skla v industriálnom štýle.

Lampáše – COSI Cosiscoop Basket

COSI Cosiscoop Basket

Scoop Basket je malá plynová lampa s otevřeným ohněm v ocelovém plášti. Je vhodná k umístění na vašem stole, parapetu či zídce. S výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem.

Lampáše – COSI Cosiscoop Timber Square

COSI Cosiscoop Timber Square

Plynový lampáš Cosiscoop Timber štvorcový je najkrajší z celej kolekcie Cosiscoop. Je perfektný na terasy, stoly, na cesty, atď. Vezmite si tento multifunkčný lampáš kamkoľvek idete – je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa. Ponúkame aj v okrúhlom prevedení.

Lampáše – COSI Iconic

COSI Iconic

Najmenšia plynová lampa v kolekcii s otvoreným ohňom a uzatváracím bezpečnostným ventilom. Fantastická na cesty, ale aj na doma či záhradu, s výkonom 0,29 kW a spotrebou 30g/h. Pre ľahší transport má lampa krycie viečko.

Lampáše – COSI Cosiscoop Drop

COSI Cosiscoop Drop

Či už je to temná zima/jeseň alebo letný večer, vždy sa nájdete okamih, ktorý si môžete užiť s nádherným svetlom tejto plynovej lucerny. Dizajnový kruhový výrez dokáže krásne distribuovať svetlo. Vďaka jeho tenkej rukoväti ho môžete ľahko prenášať alebo kamkoľvek umiestniť.

Lampáše – COSI Cosiscoop XL
1x

COSI Cosiscoop XL

Plynový lampáš Cosiscoop XL je väčšou verziou Originálu. Je fantastická pre záhradu, na cesty a aj na prázdninách. Vezmite si túto multifunkčnú lampáš kamkoľvek idete, pretože je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa.

Lampáše – COSI Cosiscoop Cement Square

COSI Cosiscoop Cement Square

Značka Cosi mala pálčivú túžbu vyrobiť malé doplnky a živým ohňom na váš stôl ši terasu. Po dlhom hľadaní sme našli a vyvinuli technický systém, ktorý toto umožňoval – objavil sa Cosiscoop Original. Konečne sa podarilo vytvoriť krásny plameň, ktorý horí na vďaka malej plynovej patróne, ktorá sa ukrýva vo vnútri. Z toho potom bol len krôčik rozšíriť ponuku aj o ďalšie typy ako je Cement.

Lampáše – COSI Cosiscoop Urban
1x

COSI Cosiscoop Urban

Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodne vynikne a spríjemní vaše pobyty vonku. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie.

Lampáše – COSI Cosiscoop

COSI Cosiscoop

Prírodné okruhliaky šedej farby ako doplnok k lucernám Cosiscoop.

Lampáše – COSI Gimeg Prik
Počet variant: 1

COSI Gimeg Prik

Prepichovacia plynová kartuša s bezpečnostným ventilom. Obsahuje 190g zmesi propán butánu.

Lampáše – COSI Cosiscoop Pillar L

COSI Cosiscoop Pillar L

Náhradný sklenený kryt pre plynové ohnisko COSI Pillar L.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.